[ad_1]

لحظه ای هر شب هنگام تور کنسرت جهانی Wrecking Ball بروس اسپرینگستین می آمد.

در میانه آهنگ “Shackled and Painted” ، Springsteen خواننده پس زمینه ، سیندی Misel را روی صحنه مرکزی صدا کرد.

اسپرینگستین فریاد زد: “بیا ، سیندی را موعظه کن”.

میسل ، مشتی ماراکا در دست داشت ، روی صحنه به Springsteen پیوست.

میزد گفت: “من می خواهم همه بلند شوند!” “من می خواهم همه بلند شوند و حساب شوند!”

و سپس میسل کنار اسپرینگستین ایستاد و خودش را با هارمونی های سر به فلک کشید. آنها با رقصیدن در یک گروه کر هیجان انگیز با گروه E Street آهنگ را به پایان رساندند.

Cindy Misel در سپتامبر 2012 در كنسرتی در Citizens Bank Park در فیلادلفیا با بروس اسپرینگستین روی صحنه امضا كرد.

در طی حرفه ای که از دهه 1980 آغاز شد ، میسل با تیم های رولینگ استونز ، ویتنی هوستون ، ماریا کری و دیگر گروه ها و خوانندگان سوپراستار همبازی شد. جوردن فولر ، پسر کوچک میسل ، مادر خود را با افراد زیادی از جمله لوتر واندروس ، استیلی دان و دیگران روی صحنه دید.

اما دونفری بزرگ او با اسپرینگستین همان کسی است که طنین انداز می شود.

فولر گفت: “او همان کاری را که دوست دارد انجام دهد انجام می دهد ،” و فقط میزان کارهایی که در آن لحظه انجام می شود و میزان شادی که در چهره او می بینم.

میسل ، که در مستند برنده اسکار “20 پا از ستاره” ظاهر شد ، همان احساس را در فولر می بیند که او را با بالاترین درجه دفاع NFL تماشا می کند. او دوشنبه شب در آنجا بود که پسرش دو پاس از تام بردی را در پیروزی Aries برابر Tampa Bay Buchaners رهگیری کرد.

او گفت: “وقتی چهره او را دیدم ،” مثل خدا بودم! شما یک رویا زندگی می کنید “

::

رمز که روز یکشنبه در ورزشگاه SoFi در سانفرانسیسکو 49ers بازی می کند ، آوریل گذشته پس از چهار فصل بازی در اوهایو ، فولر را در دور ششم پیش نویس انتخاب کرد. وی 199 امین بازیکن منتخب بود.

از همان ابتدا برای مربیان و هم تیمی های جدیدش کاملاً مشخص بود که او مدت زیادی را در کشتی بوده است.

مربی شان مک وی گفت: “این شگفت انگیز بود که او در دسترس بود” ، پس از آنکه آریس با پیروزی مقابل بوکاناری ها به 7-3 رسید ، پیشرفت کرد. “اما او وارد شد و مدام نشان می داد که چرا ما واقعاً مدت زیادی منتظر ماندیم تا او را تحویل بگیریم.”

فولر از همان لحظه ملاقات با وی ، با رویکرد حرفه ای خود مربیان و هم تیمی های خود را تحت تأثیر قرار داد.

جان جانسون گفت: “او خوش بین است ، سرزنده است ، باهوش است.” – روز بدی برایش پیش نمی آید. او همیشه لبخند می زند.

فولر ، 6 فوت 2 و 203 پوند ، در ابتدا برای بازی در چرخش با جانسون و طرفدار سال دوم تیلور راپ در خط بود. اما هنگامی که آسیب دیدگی زانو در رپ باعث شد او در جریان اردوی آماده سازی قرار بگیرد ، فولر به ترکیب اصلی منتقل شد.

جوردن فولر قبل از بازی با سیاتل سی هاوکس در 15 نوامبر گرم می شود.

جوردن فولر قبل از بازی با سیاتل سی هاوکس در 15 نوامبر گرم می شود.

(هری هاو / گتی ایماژ)

در افتتاحیه رم ها در برابر کابوی های دالاس ، فولر با توقف عظیم در جایگاه چهارم ایستاد.

“او فقط بهتر از چه چیزی است ، انتخاب دور ششم؟” جالن رمزی مدافع گوشه ستاره گفت. “او خیلی بهتر از این است.”

“من مطمئن نیستم که چگونه او تا این حد پیش رفته است. این سوالی است که مدام از خودم می پرسم. “

صعود فولر با قوچها شاید چشمگیرتر باشد زیرا این بازیکن 22 ساله بدون مزیت اردوی جذب نیرو ، آموزش در محل در طی فعالیتهای تیمی سازمان یافته یا بازیهای پیش فصل ، این کار را انجام داد.

NFL به تیم ها دستور داده است تا برنامه های مجازی خارج از فصل را اجرا کنند. اما این فقط منحنی یادگیری فولر را تقویت کرد.

Ejiro Evero مربی امنیتی گفت: “فولر” س questionsالاتی را مطرح می کند که دامپزشکان پنج ، شش ، هفت ساله حتی آن را نمی پرسند یا حتی نمی بینند.

اورو گفت: “تقریباً غیرممکن است که وارد شوید و کاری را که او انجام داده انجام دهد.” “این یکی از شگفت انگیزترین چیزهایی است که من به عنوان مربی دیده ام.”

فولر در بازی سوم مقابل Buffalo Bills از ناحیه کتف آسیب دید و به مصاف غول های نیویورک رفت. او هفته بعد مقابل واشنگتن شانه خود را بازیافت و سه بازی در مصدومیت مصدومیت بود. او برای کمک به قوچها برای غلبه بر سیاتل سی هاوکس بازگشت و سپس در پیروزی بر بوکاناری ها مانند کلاچ عمل کرد.

مک وی گفت: “او به شکلی بزرگتر ظاهر می شود ،” در طی یک بحران.

هماهنگ کننده دفاعی برندون استالی چیز دیگری گفت.

وی گفت: “لحظه هرگز برای او خیلی بزرگ نیست.”

::

فولر که در نیوجرسی بزرگ شد ، پا به پای ورزش برادر بزرگترش دوین رفت. او همچنین از خواهر کوچکترش یاسمین مراقبت می کند و از او الگو می گیرد.

پدر آنها ، بارت فولر ، مدافع تگزاس بود و مربی برادران در فوتبال بود. بارت گفت ، اردن “انگیزه اضافی” برای ترکیب یا پیشی گرفتن از موفقیت های دوین در فوتبال ، بسکتبال و دو و میدانی داشت.

بارت گفت: “این بخشی از نیروی محرکه او بود: من می خواهم نه چندان خوب ، بلکه بهتر باشم.” “بنابراین دوین زمینه را برای اردن فراهم کرد تا کاری را که انجام داده انجام دهد.”

یا بعد

جوردن با خنده گفت: “اگر او در كلاس چهارم 24 كلك زدن داشت ، من می خواستم 25 تا داشته باشم.”

در دبیرستان ، دوین در یک بازیکن خط حمله شرکت کرد و در سال 2012 نامه ای را برای بازی در UCLA امضا کرد. او به یک گیرنده منتقل شد و همچنین ضربات برگشتی را به دست آورد و توسط آتلانتا سوکولز در هفتمین دوره مسابقات NFL Draft در سال 2016 انتخاب شد. اما در پایان فصل دو آسیب دیدگی از ناحیه زانو از کار افتاد.

جوردن گفت: “دیدن او که این مسئله را پشت سر می گذارد و هرگز کاملاً تغییر نمی کند و رشد نمی کند – این واقعاً من را الهام می کند. “او قطعاً کسی است که من به او تکیه داده ام و سعی در تقلید از او دارم.”

در دبیرستان ، جوردن دفاعی بازی می کرد ، اما در دویدن ، دفاع و ضربه برگشت نیز عالی عمل می کرد ، تیم خود را به عنوان یک بزرگسال به یک فصل بدون شکست هدایت کرد.

او با ایالت اوهایو قرارداد امضا کرد و مانند دیوین فرصت NFL خود را بدست آورد.

دوین 26 ساله در حال حاضر مربی آکادمی IMG در فلوریدا است. او به برادرش در داخل و خارج از زمین افتخار می کند.

دوین گفت: “او می تواند هر مکالمه ای را قطع کند و به شما بهترین راه برای کنترل یک شرایط را بگوید.” “او یک گفتگوی عالی است. … جوردن ، فوتبالیست خوب است ، اما او حتی یک فرد بهتر است. “

یاسمین 20 ساله از سو Jordan استفاده های اردن پیروی می کند و از موفقیت خود الهام می گیرد.

وی گفت: “فقط دیدن او كه رویاهایش را زندگی می كند ، باعث می شود كه آرزوهایم را زندگی كنم.”

::

در ایالت اوهایو ، فولر کاپیتان دو بار تیمهایی بود که تعداد زیادی بازیکن آینده NFL را شامل می شود ، از جمله سه انتخاب دور اول در سال 2020: خط حمله Chase Young و کرنرها جف اوکودا و دیمون آرنت.

باکی در دوران فعالیت فولر 49 بازی را برد ، که با کسب افتخارات از کنفرانس بزرگ ده به عنوان بزرگسال به پایان رسید. اما فولر بیشترین تأثیر خود را در زمین داشت.

اکثر فوتبالیست ها در مدارس مدرسه Power Five به ندرت وقت می گیرند تا کاملاً در زندگی دانشجویی غوطه ور شوند. اما فولر ، یک دانشگاه سه بار تمام آمریکایی ، با همان عزمی که با آن کاستی ها را شنید ، این فرصت ها را دنبال کرد.

کیارا مک کلندون ، یک متخصص آموزش در اوهایو ، گفت: “جوردن بسیار مطمئن بود که مطمئن شود به هر دو شناخته شده است.”

فولر یکی از اعضای بنیانگذار تعریف مجدد استانداردهای ورزشی است ، گروهی که می کوشد شکاف بین تجربه ورزشکاران مرد سیاه پوست در اوهایو و جمعیت عمومی را از بین ببرد.

وی گفت: “به نوعی احساس كردیم كه واقعاً باید یك گروه یا چیز دیگری ایجاد كنیم و تغییری باشیم كه می خواستیم ببینیم.” “اگر می خواهیم فقط چیزها را از روی سینه خود برداریم و از نظر مالی ، همه این موارد را توسعه دهیم. فقط به کل شخص احترام بگذارید. “

فولر همچنین یک صدای پیشرو در یک گروه پیشگیری از خشونت جنسی بود که به دانشجویان آموزش می داد چگونه روابط سالم داشته باشند ، از خشونت جنسی جلوگیری کنند و مکالمه هایی را که موجب از بین رفتن لکه ها می شود ، انجام دهند.

مک کلندون گفت: “هر وقت با او صحبت کردیم ، این همیشه در مورد مکالمات خارج از ورزش است ، مثل اینکه او به عنوان یک شخص کیست؟” میراث او می خواهد چگونه باشد؟ او چگونه می خواست مردم از او یاد کنند؟

“و او همیشه می گفت ،” من می خواهم به مرحله بعدی برسم و ورزش حرفه ای انجام دهم ، اما همچنین می خواهم به عنوان یک فرد خوب شناخته شوم. ” “

پرنس مودی ، دستیار مدیر امور ورزشی در اوهایو ، گفت که فولر متواضع ، مغز متفکر و قلبی بزرگ برای بازگشت و جمع کردن مردم بود.

مودی گفت: “او خیلی بیشتر از یک فوتبالیست است.” “من می توانستم او را بعنوان یک شورای شهر یا یک سناتور ببینم ، یک روز که او به کار خود پایان داد.”

::

در کوارتر سوم در برابر بوکانیرز ، فولر وقتی که بردی ، شش بار قهرمان Super Bowl ، یک پاس را بلند کرد ، عمیق افتاد. توپ به سمت فولر چرخید.

“من فقط با خودم می گفتم:” آن را از دست نده. ” از دستش نده فولر گفت: “از دستش نده”.

جدا از رهگیری بزرگش ، او به دوربین یک تیم ویدیویی Rams نگاه کرد.

وی ظاهراً به مکانی اشاره داشت که 21 سال قبل از فولر ، بردی نیز در آن شهرت یافت. “این را فراموش نکنید.”

در کوارتر چهارم ، وقتی که Aries سعی داشتند بازی خود را با یکی از بزرگترین کوارنک های دو دقیقه ای تاریخ NFL به پایان برسانند ، فولر دوباره پاس بردی را انتخاب کرد و پیروزی 27-24 را به دست آورد.

فولر گفت: “همان چیز.” “من فقط چشم بازیکن خط حمله را خواندم ، و او یکی را به داخل انداخت و من موفق شدم آن را بدست آورم.”

میسل ، در حالی که در خانه و در کنار یاسمن در خانه در نیوجرسی تماشا می کرد ، گفت بعد از دو بازی پسرش فریاد کشید.

وی گفت: “ما از ذهن خود خارج شده بودیم!” “بیرون … ذهن ما …”

میزل گفت که او از تحسلی که پسرش نشان داد بسیار حیرت زده است ، به خصوص وقتی که او پس از دومین رهگیری برای جلوگیری از اشتباه احتمالی و بازگشت توپ به تخلف برج حمل ، زانو گرفت.

وی گفت: “همه چیز به دور او می چرخد ​​و او آرام است.” “من به او نگاه می کنم و فکر می کنم ،” خدایا ، من می خواهم یاد بگیرم که چگونه چنین باشی. ” “

به عنوان یک مادر ، به عنوان یک پسر.

فولر گفت: “تلاش و آمادگی زیاد هنگام روشن شدن چراغ ها.” “من این را قطعاً از او آموختم.”[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر