جوی بوسا از شارژرها به دلیل از دست دادن خونسردی در برابر جت ها ، پا به زمین می گذارد

[ad_1]

او با 5 گل در خط حمله و حداقل روزانه یک زباله دوران حرفه ای بالایی داشت.

شارژر پایان دفاع جوی بوسا او اعتراف كرد كه از چقدر نااميد شده است كه به خودش اجازه داده است روز يكشنبه شود پس از اينكه كيسه را از دست داد و مجبور شد ليزرهاي نيويورك را لمس كند نااميد شد.

وی روز پنجشنبه توضیح داد: “من باید رهبر بهتری برای این پسران جوان باشم.” وی افزود: “وقتی آنها می بینند كه من برای نمایشی كه از دست داده ام لگد می زنم و جیغ می كشم ، باید ببینند كه نفس می کشم و مثل این هستم كه” خوب ، هرچه هست. بازی بعدی “”

در ابتدای کوارتر دوم ، بوسا کواربک را دنبال کرد جو فلکو روی سوم و دو و توپ را لگد کرد. هم تیمی مایکل دیویس در خط حیاط Jets ’27 بازسازی شد.

اما بررسی بازپخش تماس را به یک پاس ناقص تغییر داد و مقامات تصمیم گرفتند که دست راست Flaco به اندازه کافی جلو می رود تا توجیه یک واژگونی باشد.

گذشته از این ، بوسا با لگد زدن به یک سطل آشغال واکنش نشان داد ، لحظه ای که CBS آن را شکار کرد و سپس با یک آهنگ خنده دار مخاطبان تلویزیون خود را نشان داد.

بوسا گفت که وقتی جوان تر بود ، گاهی اجازه می داد که چنین ناامیدی ادامه یابد و عملکرد او را در نمایش های بعدی مختل کند. او گفت این یکشنبه نبود.

وی گفت: “به گونه ای من این خشم را متمرکز کردم و از آن به عنوان انگیزه ای برای ادامه کار و ادامه فشار استفاده کردم.” “شما می خواهید از آن عصبانیت به عنوان موتور استفاده کنید. شما نمی خواهید عصبانی شوید و الگوی بدی برای پسران جوان بگذارید. “

اکنون در پنجمین فصل حضور خود ، بوسا همچنان به عنوان یک رهبر در این تیم و یکی از بهترین فینال های دفاعی NFL شناخته می شود.

در ماه آگوست ، وی 5 سال تمدید قرارداد با 135 میلیون دلار امضا کرد و 102 میلیون دلار به او تضمین کرد ، این یک رکورد در لیگ برای یک بازیکن دفاعی است. این معامله امروزه تعداد کمی از افراد سازمان بوسا را ​​به ویژه با شارژر پراکنده در طول فصل 3-7 به بوسا می بخشد.

با توجه به وضعیت او ، بازیکن 25 ساله سابق دور اول اظهار داشت که وی نسبت به تنظیم لحن مناسب ، به ویژه برای دفاع احساس مسئولیت می کند.

بوسا روز یکشنبه به خودش گفت: “تو دیوانه ای”. “شما باید نفس بکشید و آرام باشید ، در غیر این صورت در بازی بعدی ، سری بعدی ادامه خواهد یافت. هنگام عصبانیت هرگز تصمیمات خوبی نمی گیرید. “

بازی جت برای بوسا فعال بود. او در کنار 5 گل خط حمله خود ، دو بازی و یک جریمه ضربات پنالتی داشت که هر دو در یک کشش 2 دقیقه ای در کوارتر چهارم انجام شد.

اولین ضربه ای بود که به نظر مسئولان خیلی دیر است و بوسا اعتراف کرد که “یک اشتباه احمقانه” مرتکب شده است.

مورد دوم این بود که Flacco کم شود. بوسه با یک ضربه راست نیویورک را شکست داد طاعون ادوگا اما تعادل خود را از دست داد و در برابر Flaco افتاد. سپس دست دراز کرد و خود را به دور زانوهای فلاکو پیچاند تا پایین بیاید.

بوسا گفت: “من نمی دانم در این مورد چه باید بکنم.” “این تماس است. بنابراین باید سعی کنم با آن کنار نیایم. … این به معنای واقعی کلمه تنها کاری بود که می توانستم انجام دهم. “

مربی شارژر آنتونی لین گفت که او با مجازات مخالف است و از بوسا بخاطر حذف Flaco بدون انجام کار مخرب یا بالقوه مضر تمجید کرد.

لین گفت: “او برای رسیدن به خط حمله خیلی جهنم کرد.” “و من فکر نمی کنم این یک شرارت بود که یک بار او به پا شد … ممکن است بدتر باشد.”

بوزا مجازات را “چیزی مضحک” خواند ، اما گفت که او اهمیت محافظت از مدافعانی را درک می کند ، که در بعضی موارد در چنین شرایطی تقریباً بدون دفاع می توانند باشند.

قبل از یکشنبه ، بوسا در این فصل چهار بار ، دو بار به دلیل آفساید و دو بار به دلیل نقض منطقه بی طرف ، سیگنال شد. پنالتی قبلی او برای بازیکنان خشن در هفته 3 فصل گذشته بود.

بوسا گفت: “قانون این است ، حدس می زنم اگر او را زیر زانو بزنی ، نمی توانی این کار را بکنی.” “بنابراین شما باید به نوعی پاهای او یا چیز مسخره ای را جارو کنید.” من مطمئن هستم که آنها بعد از چند بازی بیرون می آیند و می گویند: “اوه ، ما اشتباه کردیم. ما آن را تغییر دادیم “و این همه چیز را بهتر خواهد کرد ، اما هرچه باشد. من فقط باید هوشمند باشم و طبق قوانین بازی کنم. “

بوم بوم!

دنزل پریمان به عنوان شاید بیشترین حمله کننده شارژر شهرت داشته باشد ، به خصوص از نظر ایمنی دروین جیمز خارج از.

این جانباز دو برخورد چشمگیر با هواپیماها انجام داده بود ، یکی هنگام شلیک یک گلوله چپ. مخی بکتون، تازه کار و دور اول ، که 6 فوت 7 ، 363 پوند است. Periman در 5-11 ، 240 است.

پریمان گفت: “من نمی دانستم اینقدر وزن دارد تا اینکه بعد از بازی همه اندازه گیری های خود را به من دادند.” “این یکی از بزرگترین پسران است که می توانم بگویم ترک کردم.”

هماهنگ کننده حفاظت از شارژرهای مشخص شده گاس بردلی“این دنزل پریمان است ، مگر نه؟” او یک بازیکن فیزیکی است ، موارد بسیار خوبی است. او انفجار زیادی دارد. “

روی هدف دیگر ، پریمان دیدار کرد تا به عقب برگردد فرانک گور لب به لب در برخورد خشونت آمیز. آنها هر دو لبخند زدند و با زدن سیلی به کلاه ایمنی یکدیگر را شناختند.

گور و پریمان اهل جنوب فلوریدا هستند و در میامی کالج بازی می کنند. پریمان گفت که آنها در خارج از فصل با هم کار می کردند.

وی همچنین گفت که بعد از تنها جلسه دیگر آنها در NFL – زمانی که گور برای ایندیاناپولیس بازی می کرد – بعداً گور از آنچه اتفاق افتاد رجزخوانی کرد.

پریمان در حالی که لبخند می زد گفت: “این را به خاطر نمی آورم ، اما در پایان او به همه همسایگان محل تولد ما گفت که مرا زد.” “بنابراین من وظیفه خود دانستم که وقتی او را دوباره بازی می کنیم ، خوب لیس بزنم.”

صدمات

گوشه عقب کیسی هیوارد (کشاله ران) و پایان دفاعی ملوین اینگرام (زانو) پنجشنبه برای دومین روز متوالی تمرین نکرد ، در دسترس بودن آنها برای روز یکشنبه در بوفالو را زیر سال برد.

مرجع درست برایان بولاگا، که با مشکل زانو سر و کار دارد ، همچنین تمرین نکرد ، گزارش رسمی شارژرها اشاره کرد که عدم حضور او به جراحت ارتباطی ندارد.

به عقب دویدن کالن بالاج (مچ پا / گوساله) در عمل محدود بود. لبه راش دانشمند نووسو (شانه / سینه) نیز یک تمرین را از دست داد زیرا انتظار می رفت هفته ها غایب باشد.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes