جو مادن از فرشتگان می گوید جو آدل می تواند از وقت بیشتری با افراد زیر سن قانونی استفاده کند

[ad_1]

فرشته ها ماه گذشته را به وصله هایی در لیست خود اختصاص دادند. ترمیم گاو نر از ابتدا پروژه اصلی مدیر کل جدید پری میناسیان است.

لیست چک میناسیان ممکن است طولانی تر از آن باشد که به نظر می رسید در ماه گذشته وقتی او کار خود را آغاز کرد.

در یک کنفرانس ویدیویی جمعه ، جو مادن ، مدیر فرشتگان ، پیشنهاد کرد که بازیکن جوان و جوان جو عدل ممکن است به پیشرفت بیشتری در لیگ های کوچک نیاز داشته باشد. اگر آنها متعهد شوند که او را برگردانند ، احتمالاً باید فرشتگان یک بازیکن خارج از خانه را برای پیوستن به مایک تروت و جاستین آپتون بدست آورند. تیلور وارد و جارد والش گزینه های داخلی هستند که می توانند به طور موقت جای آدل را بگیرند.

آدل ، 21 ساله ، مشهورترین چشم انداز فرشتگان از زمان ورود تروت است ، اما او کار حرفه ای نگران کننده ای را در لیگ های بزرگ آغاز کرد. او تقریباً دو هفته پس از فصل 60 بازی در 4 آگوست فراخوانده شد. مانند همه تازه کارهایی که در سال 2020 اولین بازی خود را انجام دادند ، او در لیگ های کوچک خفاش یا مدافع دریافت نکرد. کار او محدود به جداشدگی های داخلی بود.

اگر مبارزات اوپتون ، پیشکسوت که با 60 بازی فصل را آغاز کرد ، 0.99 با 0.392 OPS و 28 شوت ، این فرصت زودرس را پیدا نمی کرد. این بدترین دوره 20 بازی در 14 سال فعالیت حرفه ای آپتون بود.

آدل خیلی آرامش نداد. در پایان ماه اوت ، او با 35 بار ضربه .173 را زد. او همچنین تعدادی خطای دفاعی از جمله خطای چهار پایه در تگزاس مرتکب شد. این روند چنان آزار دهنده بود که مادن گاهی پیش از بازی با آدل کار می کرد.

فصل اول آدل خیلی بد نبود. او یک حلقه اصلی جمع کرد ، که شامل سرقت جورج اسپرینگر از هوستون در یک سر دوتایی و یک شب با دو هومر بود ، که در آن یکی از توپ ها خفاش خود را با سرعت شگفت انگیز 107 مایل در ساعت ترک کرد.

اما عملکرد آدل – سطح اعتصاب متوسط ​​161/0 و درصد 0.48 پایه و بعلاوه مهر و موم ، همراه با سه خطا و چندین رتبه منفی دفاعی – به اندازه کافی آرزو کرد که بازده کمتری داشته باشد. اگر مسابقات Minor League سال آینده برگزار شود ، ممکن است از جدول خارج شود.

مادن هنگام مکالمه با زوم ، که جایگزین جلسه رسانه ای بود که هر سال در جلسات زمستانی برگزار می شد ، گفت: “بدون شک او به زمان بیشتری در لیگ های کوچک نیاز دارد.” “مطمئناً با این فرصت فراهم شد ، آنچه را كه ابتدا تصور می كردید خواهید دید خواهید دید. سال گذشته اوضاع سختی بود. راهی که شروع کرد برای او خیلی خوب شروع نشد. و خیلی سریع شروع به چرخیدن کرد. “

البته ، آدل هنوز هم می تواند فرشتگان را مجبور کند با یک عملکرد چشمگیر در طول تمرین بهار ، دوباره فکر کنند. مادن هشدار داده است که پتانسیل آدل را که 6 فوت 3 و 215 پوند است و از ورزشکاری پویا و همچنین قدرت بالایی برخوردار است ، کاهش ندهد.

مادن گفت: “او برای آماده سازی سال آینده به مدل معمولی نیاز دارد.” “اما این مرد فوق العاده با استعداد است. بسیاری از اتفاقات بزرگ برای او رخ می دهد. او به یک سال عادی نیاز دارد تا پاهای خود را زیر آن برگرداند. ”

کمبود وقت رسمی بازی دریافت شده قبل از تماس او در 4 آگوست تنها عاملی نبود که باعث آسیب آدل در سال 2020 شد. نماینده او اسکات بوراس معتقد است که آدل فرصت های راهنمایی را به دلیل عجیب بودن فصل 2020 از دست داد. بازیکنان و محدودیت های رفتاری معمولاً مانع از دریافت توصیه های Adell از جانبازان در هنگام نیاز بیشتر می شوند.

بوراس در یک کنفرانس ویدیویی طولانی مدت قبل از این گفت: “هنگامی که شما یک بازیکن جوان هستید و به خصوص سوپراستارها در اطراف هستید ، آنچه در روز عادی می توانند به شما بگویند ، آنچه که می توانند به شما قبل و بعد از بازی بگویند – همه این موارد برای آنها حذف شد” هفته “برای یک بازیکن جوان ، او می آید [in] در سنین جوانی بسیار ورزشکار هستید و می دانید که قادر به انجام چه کاری هستید. برای ایجاد یک روال ، روش [is important]. شما فرصتی برای دیدن چیزهای دیگر بازیکنان هر روز پیدا نکردید.

“از این نظر ، بازگرداندن این دسترسی به جایی که جو می تواند آن اطلاعات را بدست آورد و آن را در توانایی های خود اعمال کند ، من فکر می کنم بازیکنی را می بینید که بسیار بسیار با استعداد است و آینده بزرگی در پیش دارد. در واقع ، بیشتر مسئله سازگاری با محیط به روشی عادی است. “

و غیره.

Shohei Otani ستاره دو طرفه همچنان در مسیر خود است تا فصل آینده بخشی از چرخش آغازین فرشتگان شود. اوتانی پس از جمع آوری 1⅔ نوبت برای دو شروع در ابتدای فصل ، هیچ مشکلی در بازگرداندن فشار بازو نداشته است. مادن درباره جای اوتانی در اعماق پارچ ها گفت: “من آن را روی قلم می خواهم.” … میناسیان دو مدیر دیگر را به دفتر کار خود اضافه کرد: برایان پارکر از داجرها و ری مونتگومری از مشروبات الکلی میلواکی. پارکر یک کنترل کننده متقابل بین المللی است. مونتگومری بازیکن سابق لیگ بزرگ است که هدایت تلاش پیشاهنگی را بر عهده داشت. اخیراً ، وی معاون رئیس جمهور و دستیار ویژه مهد کودک بود. … مادن علاقه فرشتگان به شکارچی جیمز مک کان را که هفته گذشته با ملاقات های نیویورک امضا کرد تأیید کرد. اگر آنها از طریق آژانس رایگان یا تجارت اضافه نکنند ، مادن راحت می تواند به Max Back Stasi و Anthony Bembum اعتماد کند. … مربی پایگاه اول و فرشتگان ، عیسی فلیسیانو در سال 2021 به مقر مادن برنمی گردد. بقیه کارکنان از جمله میکی کالاوی مربی شبانه روزی حفظ شده اند.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme