[ad_1]

جایگزینی اندرو ویتوورث حرفه ای 15 ساله رامز را برای برخورد با جو نوتبوم به چالش می کشد. انجام این کار در برابر Tampa Bay Buccaneers که در لیگ NFL با کیسه دوم است دشوار است.

نوت بال روز پنجشنبه اعلام کرد که آماده پیوستن به ویتوورث است ، یک انتخاب چهار بار Pro Bowl که به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه زانو در شش تا هشت هفته انجام می شود.

نوتبوم به ویتوورث گفت: “این قطعاً یک نوع ضروری است.” “من احساس می کنم کادر مربیگری و همه در اینجا برنامه خوبی برای این بازی دارند.

“و به مدت سه سال که او را تماشا می کنم ، احساس می کنم آماده ام تا آنجا بروم و مانند او کار کنم.”

ویتورث 38 ساله در کوارتر دوم پیروزی 23-16 رامز برابر سیاتل سیهاوکس در ربع صلیب رباط صلیبی خلفی و استخوان خلفی خود را در زانوی چپ خود پیچید.

نوتبوم 25 ساله بازی را در سمت چپ به پایان رساند و به رم ها کمک کرد تا رکورد خود را به 6-3 برساند. اما بازی دوشنبه شب برابر باکانر (7-3) در تامپا اولین شروع وی برای موقعیتی است که قوچها هنگام انتخاب شدن در دور سوم پیش نویس 2018 تصور می کردند.

مربی شان مک وی روز پنجشنبه گفت: “او با تجربه به پیشرفت خود ادامه خواهد داد.” “فقط پاها را خیس کن”. … شما واقعاً هرگز شخصی مانند اندرو ویتورث را جایگزین نمی کنید ، اما من دوست داشتم که جو فرصتی برای ورود به آنجا ، اقامت در آنجا داشت ، مواردی وجود داشت که شما قطعاً می توانستید در برابر سیاتل یاد بگیرید ، و اکنون ما می دانیم که این یک چالش بزرگ است. بودن. “

به عنوان یک تازه کار ، Noteboom به عنوان یک ابزار پشتیبان بازی می کرد. در سال 2019 ، او قبل از اینکه از ناحیه زانو آسیب ببیند و فصل را در بازی ششم به پایان برساند ، با ویتورث در گارد چپ شروع کرد. او مدافع چپ ابتدایی این فصل بود تا اینکه در بازی دوم مقابل عقاب های فیلادلفیا از ناحیه زانو آسیب دید و جای خود را به دیوید ادواردز داد.

Noteboom قبل از بازی با Seahawks از ذخیره مصدومیت بیرون آمد.

جارد گاف ، بازیکن خط حمله اظهار داشت که اطمینان دارد Noteboom از نابینایان خود دفاع می کند و به جای ویتورث بازی خوبی انجام می دهد.

گاف گفت: “جو آماده است.” “من اعتقاد زیادی به جو دارم و می دانم که او در آنجا احساس راحتی می کند و کار خوبی برای ما انجام خواهد داد.”

گاف با 6 مورد رهگیری ، 13 عملیات تاچ داون را انجام داد. او 13 بار اخراج شده و حداقل 5 بار در لیگ به مقام پنجم رسیده است.

Buccaneers 32 کیسه جمع کرده است و بهترین Jason Pierre-Paul بهترین 7 کیسه تیم را دارد. پشتیبان خارجی Shaquille Barrett و پشت سر Devin White هر کدام 5 کیسه و فرمانده سابق Rams Nadukong Sukh چهار کیسه دارند.

فصل گذشته ، بارت در یک پیروزی 55-40 در کولوسئوم ، گاف را با گونی ، رهگیری و گیجی اجباری وحشت زد. گاف بهترین 517 گارد در زندگی حرفه ای خود را گذراند ، اما سه مورد رهگیری داشت و مشکلی را از دست داد که برای یک تماس سخت برگردانده شد.

نوتبوم گفت: “آنها مطمئناً دفاع خوبی هستند ، یک سری بازیکن خوب هستند.” “اما من احساس می کنم که به آن نزدیک می شوم و مانند همه بازی های دیگر به آن نزدیک می شویم. اما مواجه شدن با یک دفاع مثل این برای اولین بار قطعاً یک چالش خوب است. “

Noteboom بخشی از ترکیباتی است که شامل ادواردز ، آستین بلایت ، آستین کوربت ، وینگر راست و راب هانشتاین ، وینگر راست خواهد بود.

نوت بوم گفت ، ویتورث همچنان یک حضور امیدوار در جلسه است.

نوتبوم گفت: “او نسبت به کاری که ما می توانیم انجام دهیم بسیار مطمئن است ، بنابراین او فقط می گوید:” اینها بچه های شما هستند ، وقت آن است که مانند هر هفته دیگر کاری را که انجام می دهید انجام دهید. “”

و غیره.

یک روز پس از قرار دادن سه بازیکن تیم مربیگری در لیست ذخیره COVID-19 ، رم به تمرین بازگشت. مک وی گفت که سه شنبه شب هنگامی که وی توسط ریگی اسکات ، معاون پزشکی و ورزشی ورزش تماس گرفت ، از تست مثبت یک بازیکن مطلع شد. “من یک شهود خنده دار داشتم که این اولین COVID مثبت ما است [test]مک وی گفت: “بگذارید وقتی او بوده با من تماس بگیرد.” “خوشبختانه ، فردی که آن را دریافت کرده است در حال حاضر هیچ علائمی ندارد. شما امیدوارید که آنها در نهایت با سلامت بهبود می یابند. وی گفت: “مک وی گفت که به پروتکل ها پایبند خواهد بود ، اما او مشتاق پایان یافتن بیماری همه گیر بود. امیدوارم این اتفاق زودتر به پایان برسد ، زیرا این باعث می شود ما ارتباط برقرار کنیم.” برای مردم خوب است اگر این چیز را به زودی پیدا نکنیم. این من را دیوانه می کند … من در مورد این تاج صحبت می کنم … نه پروتکل ها. “[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر