[ad_1]

یکی از بهترین چشم اندازهای کشور تغییر جهت تعهد خود به USC است.

جیک گارسیا ، مهاجم چهار ستاره ، که آمادگی شغلی خود را برای گردباد در پنج دبیرستان گسترش می دهد ، روز پنجشنبه اعلام کرد که قصد دارد مجموعه خود را دوباره باز کند ، “صادقانه توانایی های من را ارزیابی کند زیرا تاریخ امضای زودرس نزدیک است.”

گارسیا نوشت: “عشق برای خانواده USC گم نشده است.”

گارسیا یکی از اولین تعاملات کلاس USC برای سال 2021 بود ، قول پیوستن به تروجان در سپتامبر 2019 را در اختیار داشت. قبل از USC در کلاس آینده خود شرکت کرد. به نظر می رسد تعقیب اخیر اسب تروا به سمت جکسون دارت ، مهاجم سریع رشد یوتا ، این سرنوشت را مهر و موم کرده باشد.

گارسیا در ماه ژوئیه با تایمز صحبت کرد و هرگونه نگرانی در مورد رقابت با ماس را رد کرد و گفت که او “هنوز همه کاره” در USC است. وی گفت اگر فصل آینده کالج تا بهار تقویت نشود ، قصد دارد اوایل ژانویه ثبت نام کند.

اما در طی پنج ماه آینده وقتی بیماری همه گیر فوتبال دبیرستان را در جنوب کالیفرنیا بست ، چیزهای زیادی تغییر کرد. گارسیا در عوض نشستن در فصل گذشته ، برای گذراندن دوران دبیرستان در مرکز آموزش فوتبال والدوستا در جورجیا ، به همراه پدرش در سراسر کشور حرکت کرد.

اندکی پس از نقل مکان ، پدر گارسیا در مصاحبه با ESPN فاش کرد که وی و همسرش تقاضای جدایی قانونی کرده اند تا شرایط لازم برای انتقال مجدد دبیرستان به جورجیا را برآورده کند. این سازمان حکم داد که گارسیا پس از یک بازی واجد شرایط نبوده و او را مجبور به انتقال به دبیرستان پنجم خود در چهار سال گذشته ، Loganville Grayson کرد ، جایی که او در این فصل تاکنون چهار بازی انجام داده است.

گارسیا پیش از رفتن به ناربون ، کار دبیرستان خود را در لانگ بیچ پولی آغاز کرد. او پس از یک فصل ناربون را ترک کرد و در ژانویه در La Habra ثبت نام کرد ، اما هرگز یک کلیک نکرد.

با گذشت دو هفته از آغاز دوره اولیه امضای قرارداد ، USC همچنان به دنبال مدافع دوم در کلاس خود است.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر