[ad_1]

جی تی دانیلز جورجیا بولداگ را در تیم برنده قرار داد. همانطور که وی آخرین کلیک خود را بین اولین پرچین در استادیوم سنفورد انجام داد ، بخش دانش آموزان شروع به خواندن نام مدافع جدید این مدرسه کرد.

در این ثانیه های ارزشمند ، همه چیز برای دانیلز ارزش داشت – رویای USC برای از دست دادن یک آسیب دیدگی زانو در پایان فصل ، ظاهر Kedon Slovis ، انتقال به کنفرانس جنوب شرقی و انتظار طولانی در دو ماه گذشته برای نشان دادن آنچه که می تواند با فوتبال راست دست انجام دهد. و کمی زمان برای تحویل آن

دانیلز 27 گل از 35 پاس گل را برای 401 یارد و چهار تاچ داون انجام داد و با توجه به اینکه بازی چقدر فشرده بود و بولداگ ها چقدر برای کنترل توپ تلاش می کردند ، تصور اینکه جورجیا برنده پیروزی خود مقابل می سی سی پی 31-24 ایالات متحده باشد سخت بود. با شخص دیگری در زیر مرکز

ایستاده در میان 20،000 هواداری که به دلیل مقررات همه گیری ، 22٪ ظرفیت در این بازی حضور داشتند ، استیو دانیلز به دانشجویان شاگرد پسران خود گوش داد و او را از دست داد.

استیو گفت: “این اشک من را درآورد.”

آن شب در آتن ، جورجیا بود ، جایی که حتی JT غیرطبیعی غیرطبیعی به خودش اجازه می داد چیزی را احساس کند.

JT به خبرنگاران گفت: “این اولین باری است که از 31 آگوست 2019 در بخشی دیگر از کشور عکس می گیرم.” “همانطور که برای احساسات ، در پایان شکل گیری پیروزی ، آن شروع به کمی فرو رفتن کرد. واقعاً اینطور نیست [sunk in] با این حال ، من باید دوباره فوتبال بازی کنم. من واقعاً از خانواده ام ، هم تیمی هایم ، کادر مربیگری ، نسبت به همه کسانی که به من کمک کردند تا روی پاهایم بروم ، بسیار سپاسگزارم. “

دانیلز ، متولد ایروین و تازه کار 5 ستاره سابق در سانتا آنا مادر مادر روز عالی ، مجبور بود در لس آنجلس با تروجان بازی کند. او در سال 2018 شغل اول سال اول خود را به دست آورد ، اما USC با رکورد 5-7 مواجه شد – اولین فصل از دست رفته مدرسه از سال 2000. او دوباره شغل خود را بدست آورد ، وارد فصل گذشته شد و به نظر می رسید آماده ارائه تعداد زیادی به هماهنگ کننده جدید حمله است. نقض Air Raid گراهام هارل ، اما رباط صلیبی قدامی زانوی راست خود را در بازکن شکست. اسلوویس مسئولیت این کار را برعهده گرفت و حال و آینده USC شد و معلوم شد که JT مجبور است لس آنجلس را ترک کند تا داستان خود را تعریف کند تا به نوبه خود هالیوود شود.

کوارتر مدافع USC JT Danielels پس از تحمل پارگی ACL از زمین مسابقه اخراج شد.

بازیکن JC دانیلز بازیکن USC پس از تحمل پارگی ACL در فصل جدید 2019 مقابل ایالت فرسنو از زمین اخراج شد.

(مارک J. Terrill / آسوشیتدپرس)

استیو گفت: “پایداری مطمئناً جواب می دهد.” “زندگی همین است. کشتی موشکی که او را به دبیرستان رساند فقط یک رنگین کمان و پیکسی بود. داشت الاغش را صاف می کرد ، اما همه چیز همان طور پیش می رفت. بعد دانشگاه آمد و دردسرها پیش آمد و او تقریباً تا هفته گذشته آنجا بود. “

در ماه مه ، هنگامی که زانوی خود را ترمیم کرد و فصل 2020 را در نظر گرفت ، که احتمالاً توسط بیماری همه گیر به تعویق افتاده بود ، دانیلز اعلام کرد که برای یک شروع تازه به جورجیا نقل مکان می کند. این تصمیم فقط به این دلیل تعجب آور بود که او از مسابقه با اسلوویز فاصله گرفت و وارد یکی از شلوغ ترین اتاق های دفاع در کشور شد.

بولداگ ها به انتقال جیمی نیومن ، فارغ التحصیل فارغ از جنگ ویک ، که بلافاصله رهبر ادعایی جایگزین جیک فروع خارج شد ، متعهد شده بودند. آنها همچنین دانش آموزان تازه وارد D’Wan Mathis و Carson Beck و واکر سابق Stetson Bennett IV را داشتند. به علاوه ، بروک وانداگریف ، مهاجم پنج ستاره برای کلاس 2021 استخدام شده است.

هنگامی که دانیلز به جورجیا تعهد داد ، این احتمال وجود داشت که NCAA درخواست او را برای امتناع فوری از شرکت فوری رد کند و او را مجبور به یک سال نشستن کند.

“اولین خال کوبی شیر برای است [Mater Dei] سلطنت ها پس شما اسب تروا را دارید. و وقتی او ثانیه ای برای تنفس پیدا کند ، بولداگ ایجاد خواهد شد. “

استیو دانیلز روی خالکوبی هایی که پسرش JT Danielels روی پای راست خود دارد

پس چرا بولداگ؟ دانیلز روز شنبه در اولین مصاحبه خود با خبرنگاران از جورجیا گفت که فقط یک بار به جنوب رفته بود – برای گذراندن آکادمی منینگ در نیواورلئان – اما او این کار را دوست داشت. او احساس کرد که مربی جورجیا کربی اسمارت هر کاری را که برای پیروزی لازم بود انجام می دهد ، و او را با تاد مونکن ، هماهنگ کننده جدید حمله جورجیا ، که برای آوردن یک تخلف انفجاری بیشتر به آتن استخدام شده بود ، ضربه زد. امید این بود که مونکن بتواند دستخوش یک تغییر فرهنگی شود مانند زمانی که لوئیزیانا جو بارو را با هماهنگ کننده بازی جو بردی جفت کرد و به قهرمانی کشور 2019 رسید.

در ماه جولای ، NCAA دنیلز را برای بازی در این فصل مجوز داد. هنوز موانع زیادی باقی مانده است. او باید در سال 2020 نیومن و سپس در 2021 وانداگریف را شکست دهد. اما در اوایل سپتامبر ، نیومن با کنار گذاشتن فصل آماده سازی برای پیش نویس NFL ، همه را شوکه کرد و فرض بر این بود که دانیلز ، پس از سالی که از مصدومیتش برداشته شد ، او به قدری سالم است که می تواند در مسابقه برنده شود.

Smart اطلاعات را فشرده نگه می دارد ، بنابراین تعداد کمی از وضعیت دانیلز برای افتتاحیه 26 سپتامبر در آرکانزاس اطلاع داشتند. ماتیس شروع را شروع کرد ، از در بیرون لیز خورد و بنت بولداگ ها را به پیروزی رساند.

با وجود آمادگی ، دانیلز اجازه بازی توسط پزشکان تیم را نداشت. بنت خوب بازی کرده بود ، بنابراین اسمارت در کنار او ماند و بولداگ ها رقبا ، اوبرن و تنسی را ناراحت کرد. در حالی که بنت برای نمایش زمان اصلی در آلاباما آماده می شد ، دانیلز به کار با تیم اطلاعاتی ادامه داد.

مهاجم جورجیا JT Danielels در جریان پیروزی مقابل ایالت می سی سی پی در روز شنبه قدمی برداشت.

مهاجم جورجیا JT Danielels در جریان پیروزی مقابل ایالت می سی سی پی در روز شنبه قدمی برداشت.

(براین اندرسون / آسوشیتدپرس)

در توسکالوسا ، جزر و مد قرمز جورجیا را با نتیجه 41-24 واژگون کرد. هفته بعد ، هنوز هیچ نشانه ای از دانیلز وجود نداشت ، زیرا این حمله در پیروزی زشت 14-3 مقابل کنتاکی فقط دو ضربه محکم ایجاد کرد. بنت دو بار در برابر Wildcats قرار گرفت ، اما او هفته آینده دوباره در برابر فلوریدا در یک بازی که به احتمال زیاد برای برنده SEC SEC Division تصمیم می گیرد – به عنوان یک بازیکن ثابت قرار گرفت – و کدام تیم برای کسب عنوان ملی دوام آورد. در حالی که دانیلز چهار چهارم دیگر نشسته بود ، فلوریدا 44:28 جورجیا را شکست داد.

کادر هوشمند و پزشکی در جورجیا با دانیلز محافظه کار بودند ، که اعتراف کرد در آغاز فصل تحرک کامل خود را ندارد. به تعویق انداختن بازی در 14 نوامبر در میسوری به دلیل نگرانی در مورد COVID-19 به Bulldogs فرصت داد تا دوباره تنظیم شود. اسمارت روز دوشنبه قبل از ایالت می سی سی پی به دانیلز گفت که این کشور آغاز خواهد شد.

استیو دانیلز گفت: “آیا ترجیح نمی دهید مربی با پسر 20 ساله خود داشته باشید كه کمی محتاط تر باشد تا شما را به آنجا ببرد.”

البته هواداران جورجیا ممکن است چنین چیزی را نبینند ، زیرا این تیم از مرحله پلی آف خارج شده است. دانیلز ، که دفاعیات می سی سی پی را با بمب پس از بمب در بالای آتش سوزاند ، اکنون “چه می شود؟”

دانیلز که به عنوان بازیکن تهاجمی هفته SEC در بازی روز شنبه در کارولینای جنوبی وارد می شود ، توانایی انجام سه تا چهار بازی دیگر را دارد تا شروع فصل آینده خود را ادعا کند.

در این مرحله ، استیو دانیلز معتقد است که JT برای هر کاری آماده است. USC با ناامیدی خود همراه شد ، اما این خانواده هنوز از دوستی مادام العمر که به مدت دو سال توسط تروجان ها برقرار شده بود ، لذت می برد.

JT قصد ندارد خال کوبی غول پیکر یک تروجان را که قبل از سال اول در پایین پای راست خود جوهر داشت ، پاک کند.

استیو گفت: “این پای راست داستان زندگی فوتبالی او خواهد بود.” “اولین خال کوبی شیر برای است [Mater Dei] سلطنت ها پس شما اسب تروا را دارید. و وقتی او ثانیه ای برای تنفس پیدا کند ، بولداگ ایجاد خواهد شد. “[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر