خبر نهایی: Breakdance به عنوان رویدادی برای بازیهای المپیک 2024 پاریس اضافه شده است.رسمی است – بازی های المپیک 2024 پاریس به عنوان مدال ورزشی شامل breakdance یا break می شود.

رهبران کمیته بین المللی المپیک پس از تأیید مقدماتی این ایده در سال گذشته ، این اعلامیه را روز دوشنبه اعلام کردند. موج سواری ، اسکیت بورد و کوهنوردی ورزشی نیز به این برنامه اضافه شد.

هر چهار مورد اضافه شده به تمایل IOC برای جذب مخاطبان جوان تر اشاره دارد.

توماس باخ ، رئیس IOC ، در بیانیه ای گفت: “با این برنامه ، ما المپیك پاریس 2024 را برای جهانیان مناسب می كنیم.” همچنین تمرکز زیادی روی جوانان است.

به عنوان بخشی از اصلاحات در حال انجام ، IOC به شهرهای میزبان اجازه می دهد تا چندین ورزش مرتبط با جمعیت محلی را اضافه كنند. برگزارکنندگان فرانسوی به محبوبیت گسترده در کشورشان اشاره کرده بودند.

موج سواری ، اسکیت بورد و کوهنوردی ورزشی قبلاً برای بازیهای المپیک توکیو در تابستان سال آینده تصویب شده است ، اما ورزشهای ارائه شده توسط شهر میزبان تضمین بازگشت به بازیهای بعدی را ندارند.

در گزارش های دیگر ، IOC گفته است كه پاریس به تعداد مساوی ورزشكار زن و مرد و مسابقات بیشتری شامل تیم های مختلط خواهد داشت.
منبع: paper-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>