تخت خواب نوزاد یکی از ضروریات در چیدمان سیسمونی است که خود دارای تشک، بالشت و پتو است اما کودک شما به یک رختخواب مجزا نیز نیاز دارد، زیرا همیشه بر روی تختخواب نمی خوابد. بالطبع مدل های تصویری گرانتر بوده و از آنسو در میان پیجرهای صوتی نمونه های خوش قیمت و بسیار کارآمدی را می توانیم بیابیم سیسمونی خانه و کودک . همانطور که گفتیم مانیتور ها به 2 مدل صوتی و تصویری تقسیم شده که انتخاب بین اینها سلیقه ای ست و به عهده مادر است که کدام یک را بیشتر می پسندد . امروزه ما با 3 مدل کلی از دستگاه های استریل کننده مواجهیم شامل : کیسه استریل ، محفظه مایکرویوی و دستگاه استریل برقی ( البته مدل های uv خانگی هم در راهند) .

آخه شهداد ما اسفند به دنیا میاد . برای تولید محصولاتی با کیفیت بالا ، از دستگاه های به روز و متریال درجه یک استفاده می شود . این محصول یکجورایی مثل همان پوشک است با این تفاوت که چند بار مصرف و قابل شستشو است ، قدرت جذب و نگهداری بالایی دارد ، سایزاش قابل تنظیم بوده و ظاهراش خیلی جذاب تر از پوشکهاست و می تواند در دورانی که خردسال در حال یادگیری چگونگی اعلام و رفتن به دستشویی است از تلفات محتمل مثلا” تا رسیدن به توالت بکاهد . بطورکلی یاد دادن این فرآیند مهم به کودک نیاز به خرج حوصله از سوی والدین دارد تا این مرحله از فرزند پروری هم به خوشی پایان یابد . اینکه آیا خرید این کالا را در لیست سیسمونی مدنظر خود لحاظ کنید یا خیر یک مقدار نسبی و تجربه ای است اولا” که لازم نیست قبل از زایمان برای سیسمونی تهیه شود چراکه تا 2 سال اول قرار نیست مورد استفاده باشد و طی این مدت می تواند مدلهای بهتری و بروزتری به بازار محصولات کودک معرفی شود .

که فروشگاه نی نی وب تمام این امور را در تهیه و توضیع کالاهای نوزادی مورد توجه قرار می دهد. خوب اگر وسیله امن و مطمئنی در این خصوص دارید و می توانید در اتاق کودک هم قرارش دهید خوب در خرید سیسمونی از دماسنج بی نیازید ولی خوب غالبا” اینطور نیست . در انتخاب این وسیله صحت و دقت اندازه گیری حرف اول و آخر را می زند ملاک بر این است که دماسنج کامل دقیق تا دهم درجه را درست حدس می زند و اگر قرار بر خطای واضح چند درجه ای باشد ، بودنش بکار نمی آید . امروزه حتی می توانید مدلهایی را برای سیسمونی بچه انتخاب کنید که اپلیکیشن هم داشته باشند و براحتی بتوان مانیتور وضعیت دمای اتاق را روی گوشی هوشمندتان رصد کنید . اگر بخواهید نمونه ایی را تهیه کنید که ظاهر ساعت دیجیتال داشته باشد و فقط مختص به دوران طفولیت نوزاد نشود و بعدها هم در منزل استفاده شود ، میتوانید روی برند Thermopro حساب ویژه ای باز کنید که تخصص اش همین است و مثلا” مدل TP50 اش که تصویراش را هم در بالا مشاهده می فرمائید با قیمت زیر 10 دلاری اش عالیست .

همه ۷۱ سوئیت آپارتمان آن، مجهز به مبلمان، آشپزخانه، تلویزیون و اینترنت است، خود هتل هم سه رستوران در سه سالن مجزا دارد، به اضافه کافی شاپ. این وسیله در ماه های اولتولد توزاد کاربردی ندارد؛ و از طرفی طبق جدیدترین بررسی ها این وسیله ممکن است رشد حرکتی کودک را به تاخیر بیندازد. البته دستگاه بخور به عنوان یک راهکار کمی متفاوت و کم هزینه تر امروزه در اکثر منوهای خرید سیسمونی جای دارند ولی کارکرد این دو با هم متفاوت بوده و تهیه تصفیه هوا به سنجش والدین از شرایط و نیازهای محل زندگی خود برمی گردد.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد سیسمونی ژیک همدان لطفا از سایت ما دیدن کنید.

ایندکسر