[ad_1]

داجرز ، کمتر از یک ماه پس از پیروزی در اولین سری جهانی خود در 32 سال گذشته ، طبق اعلام افرادی که از اوضاع مطلع هستند ، چهارشنبه کاهش هایی را برای این سازمان اعلام کرد.

کارمندان در روز چهارشنبه از اخراج کارگران مطلع شدند. در بیانیه ای ، این تیم ضررهای اقتصادی قابل توجهی را در نتیجه شیوع ویروس کرونا ذکر کرد که باعث شد Major League Baseball یک بازی منظم از 60 بازی را بدون هوادار انجام دهد.

در بیانیه آمده است: “در حالی که داجرها یک دوره قهرمانی داشتند ، این سازمان در برابر ویرانی های گسترده اقتصادی ناشی از ویروس کرونا در امان نبود.” “از ماه مارس ، ما سخت تلاش می کنیم تا تأثیر خود را بر روی کارمندان خود به حداقل برسانیم. با این حال ، بحران اقتصادی مداوم ما را مجبور به تصمیم گیری پرسنل دشوار در سرتاسر سازمان کرده و برای فصل 2021 به جلو حرکت می کند.

“این یک تصمیم دلخراش است. در این سال ، بیش از هر زمان دیگر ، ما صمیمانه از نقشی که هر یک از اعضای خانواده داجرز ما در موفقیت ما بازی می کنند ، سپاسگزاریم. “

رئیس استان داجرز ، استن کاستن گفت که این حق امتیاز اخیراً “شمال 100 میلیون دلار” را در فصل گذشته از دست داده و تیم انتظار دارد بدون محدودیت طرفداران در فصل 2021 بازی کند.

دو و میدانی اوکلند ، بالتیمور اوریولز ، توله های شیکاگو ، غول های سانفرانسیسکو ، بوستون رد ساکس و هوستون آستروس از دیگر سازمان هایی است که به تازگی اخراج کارگران را اعلام کرده اند.[ad_2]

منبع: paper-news.ir