داجرز ممکن است نماینده رایگان جاستین ترنر را دوباره امضا نکند


این آخرین داستان از مجموعه ای است که به دنبال عوامل رایگان داجرز است.

پرونده ای برای اسلحه هایی که حاوی جاستین استورنر هستند او چهره مورد علاقه و طرفداران حق رای دادن است ، هم به دلیل موفقیت در این زمینه و هم به دلیل خیرات در جامعه. او روز دوشنبه 36 ساله می شود ، اما همچنان یک عنصر اصلی در موفقیت داجرز است.

پرونده علیه: او 36 ساله است و در فصول اخیر به دلیل مصدومیت مانع او شده است. او امسال بیش از دو هفته از ناحیه پا آسیب دید. سپس این احتمال وجود دارد که تصمیم وی برای جشن قهرمانی در سری جهانی پس از آزمایشات مثبت ویروس کرونا باعث تیره شدن روابط این سازمان با وی برای تأثیرگذاری بر مذاکرات شود.

بهترین آماده سازی های دیگر: تگزاس رنجرز ، Atlanta Braves ، شهروندان واشنگتن

تصور اینکه جاستین ترنر در این مرحله از زندگی حرفه ای خود با یک لباس دیگر دشوار است دشوار است. او ماه ها پس از امتناع نیویورک متز از پیشنهاد قرارداد به او ، در فوریه 2014 با یک معامله لیگ کوچک به داجرز پیوست. او یک ذخیره بود و به دنبال فرصتی می گشت. هفت فصل بعد ، او چهره مورد علاقه در لس آنجلس ، رهبر در باشگاه و مجری اصلی در زمین است. اما این همانطور که در این شرایط می گویند تجارت است و همه چیز ممکن است.

در سال جاری چندین بار از ترنر ، هنگام بازگشت به آموزش بهار ، در مورد آژانس رایگان آینده خود سوال شد. او هرگز نگفت که در مورد تمدید قرارداد با این باشگاه بحث شده است. در ماه مه ، زمانی که فرصتی برای لیگ برتر بیس بال فراهم شد تا یک فصل را برگزار نکند ، او احتمال بازی نکردن دوباره برای داجرز را در نظر گرفت.

ترنر گفت: “این ناراحت کننده خواهد بود.” “فکر کردن ناراحت کننده است.”

MLB در ادامه یک فصل 60 بازی و یک فصل پس از تمدید بازی کرد. داجرز آخرین تیم ایستادن برای اولین بار در 32 سال گذشته بود. این پیروزی ترنر و بسیاری دیگر از اعضای تیم بود که پس از پرداختن به دل شکستگی سالانه ، تجربه تجربه آن را داشتند. اما ترنر برای بازی نهایی در زمین حضور نداشت. وی پس از مثبت بودن آزمایش ویروس کرونا در کلاب ها توقیف شد و در بازی هشتم از بازی کنار گذاشته شد.

حتما بخوانید:
آژانس رایگان NBA: نحوه تشکیل لیکرز

آنچه در زیر می آید می تواند آزادی او را پیچیده کند. ترنر برای جشن گرفتن با هم تیمی ها در زمین ظاهر شد. او بیشتر مواقع ماسک می زد ، اما برای عکس گرفتن از تیم آن را برداشت. این تصمیم اختلافات ملی را در پی داشت. MLB روز بعد بیانیه ای سختگیرانه صادر كرد و اظهار داشت كه ترنر “علیرغم حضور چندین مقام لیگ ، از جمله راب منفرد ، كمیسر و قوانین را وضع نکرد.

وقتی لیگ ، ترنر و داجرز بیانیه ای صادر کردند ، MLB نه روز بعد عقب نشست. لیگ مجازات نکرد. ترنر عذرخواهی کرد. رئیس جمهور داجرز ، استن کاستن ، صحنه را “متاسفانه ناخوشایند” توصیف کرد.

اینکه آیا تصمیم ترنر بر نمایندگی رایگان وی تأثیر می گذارد هنوز مشخص نیست. او با وجود از دست دادن خط دفاعی و مصدومیت در سال های اخیر ، جز one سومین بازیکن برتر بیس بال باقی مانده است ، اما ارزش او در لس آنجلس ، جایی که در جامعه و باشگاه باشگاه مستقر است ، بالاترین ارزش را دارد.

این بدان معنا نیست که وی سرمایه دیگری برای باشگاه دیگری نخواهد بود. ترنر که داجرز پس از پایان فصل قرارداد 64 میلیون دلاری وی به پایان نرسید ، پیشنهاد مقدماتی دریافت نکرد ، تقریبا در میان هر ترکیب قرار می گرفت.


چه چیزی برای عوامل داجر رایگان است؟

امسال او 307/0 را شکست و درصد پایه 860 به علاوه بعلاوه کشویی در 42 بازی را داشت. او 135 OPS + ارسال کرد – به این معنی که او حدود 35٪ بهتر از مهاجم متوسط ​​بود – و از زمان پیوستن به داجرز 139 OPS + دارد. 141 wRC + – یک معیار هجومی جامع با میانگین 100 – از سال 2014 در رتبه نهم در میان موارد اصلی قرار دارد.

او در دوره بعد از فصل نیز به همان خوبی بود: او دارای میانگین 0.95 وات و 0.899 OPS در 314 حضور در پوستر در 72 بازی پلی آف است. در اکتبر امسال ، او در 3 بازی خانگی و 1086 OPS در 12 بازی بین بازی 3 لیگ ملی و بازی 4 سری جهانی .340 را به دست آورد.

حتما بخوانید:
لیزر موهای زائد در بهترین کلینیک + قیمت لیزر هر ناحیه 1400❤️

هنوز ، ترنر ، که روز دوشنبه 36 ساله می شود در پایان دوران حرفه ای خود است و به احتمال زیاد تیم های مربوطه بیش از دو سال تضمین شده معامله نمی کنند. سپس تأثیر بالقوه بازار تجاری بر نمایندگی رایگان آن وجود دارد.

Chris Bryant، Belt Corado Rocky Mountains “Nolan Arenado” و Chicago Cubs – دو سوم بنیانگذاران کالیبر MVP – ممکن است زمستان امسال در دسترس باشند.

آرنادو قبل از امضای قراردادی هشت ساله 260 میلیون دلاری با راکی ​​ها در فوریه 2019 با داجرز در ارتباط بود. او بهترین بازیکن دفاعی سوم در رشته های اصلی است – او اخیراً هشتمین دستکش طلای متوالی خود را به دست آورد – و یک مهاجم نخبه ، هر چند تقسیم در حرفه خود نشان می دهد که او در بازی در Coors Field برنده شد. این همچنین یک محصول محلی است ، که در شهرستان اورنج متولد شده و توسط یکی از طرفداران داجرز پرورش یافته است.

آرنادو 29 ساله باید معامله غیر تجاری خود را کنار بگذارد. وی همچنین می تواند پس از فصل آینده از قرارداد خود انصراف دهد که این موضوع پیگیری را بیشتر پیچیده می کند.

به دست آوردن آرنادو یا برایانت لزوماً به معنای پایان کار داجرز ترنرز نیست. داجرز فصل گذشته پیش از امضای قرارداد در جاهای دیگر ، آنتونی راندون و جاش دونالدسون را در آژانس رایگان تعقیب کردند. ترنر به داجرز گفت كه با تعویض موقعیت خوب خواهد بود. ترنر می تواند به پایگاه دوم یا پایگاه اول منتقل شود اگر یک پایه گذار سوم به کشتی سوار شود. اگر DH تأیید شود تا سال آینده دوباره در لیگ ملی بازی کند ، مهاجم تعیین شده گزینه دیگری است.

تاکنون داگرها در پایگاه سوم سوراخ شده اند و ترنر یک بازیکن آزاد است. جمع شدن منطقی است. دیدن او با لباس دیگری اکنون تقریباً غیرقابل دستیابی است. اما هیچ چیز تضمین شده نیست.
منبع: paper-news.ir