داجرها باید جاستین ترنر را دوباره امضا کنند تا قلب و روح او را حفظ کند

[ad_1]

غواصی باعث نجات فصل شد.

این سنگ بنای سومین پایه بود که داجرها را بر پشت خود قرار داد و بدن خود را به زمین انداخت.

این یک نمایشنامه متولد شوخ طبعی و هفت سال متوالی اکتبر قرمز و آبی بود.

جاستین ترنر جاستین ترنر بود.

چه کسی می تواند برچسب Dunsby Swanson Turner از Atlanta Braves بین پایه سوم و صفحه خانگی را در چهارمین بازی بازی 7 از سری مسابقات قهرمانی کشور فراموش کند؟

چه کسی می تواند فراموش کند که چگونه ترنر یک زانو را چرخاند و توپ را به کوری سیگر هدایت کرد ، او آستین رایلی را در پایه سوم مشخص کرد تا یک بازی دوتایی را به پایان برساند که Braves را در یک اجرا نگه دارد و بازی برنده Dodgers را شروع کند. برگردی؟

چگونه می توان هم ذات و هم نماد رهبر تیم را نادیده گرفت تا در بزرگترین لحظه بزرگترین بازی فصل کثیف و کثیف شود تا تیم را به یک سری جهانی برساند که در نهایت برنده شد؟

متفرقه ها مجبور نیستند. داجرها نمی توانند.

آنها این را در بازار آزاد پیدا نخواهند کرد. آنها نمی توانند هنگام معامله به این نتیجه برسند. آنها به چالش کشیده می شوند که بلافاصله این محصول را از سیستم کشاورزی خود تولید کنند.

جاستین ترنر ، بازیکن آزاد 36 ساله است. او مانند یک موتور سیکلت قدیمی جیرجیر می کند. او به دفعاتی که پیری به عقب می رود آسیب می بیند. گفته می شود که او به دنبال یک معامله سه ساله است که احتمالاً ارزش آن بیشتر است. او در آخرین اقدام خود با لباس داجر ، با پیوستن به جشن جام قهرمانی ، غیرقابل مسئولیت خطرناکی را نشان داد ، حتی اگر به تازگی از نظر ویروس کرونا آزمایش شده بود.

داجرها دلایل بسیاری خوبی برای امضا نکردن مجدد آن دارند ، اما یک دلیل وجود دارد که آنها باید بدانند ، و این تنها دلیل است که آنها به آن احتیاج دارند.

جاستین ترنر یک داجر است. او یک طفره زن تاریخی است. او یک بازیکن بزرگ داجر است. او یک جامعه طفره زن است.

او فرهنگ فعلی داجرز را بیش از هر کس دیگری غیر از کلیتون کرشاو مجسم می کند و لیاقت همان امتیازی را دارد که مطمئناً روزی به کرشاو اعطا خواهد شد.

جاستین ترنر باید به عنوان داجر بازنشسته شود و شایسته قراردادی است که او را به آنجا ببرد.

ترنر برای رسیدن به این هدف احتمالاً باید در مورد مدت قرارداد سازش کند ، اما اگر داگرها تماس بگیرند امیدواریم که او برگردد.

او به همان اندازه که آنها احتیاج دارند به داجرها نیز نیاز دارد. او در اینجا بیش از هرجای دیگری محبوب است. این برای این امتیاز بیشتر از معنای آن برای هر شخص دیگری است.

ترنر با ریش قرمز و موهای قرمز شل و لبخندی ابدی ، به نمادی جذاب از تیم و ضربان قلب شهر در دورانی تبدیل شده است که چنین بافت پیوندی نادر و ارزشمند است.

جاستین ترنر در یک جلسه تمرینی در تاریخ 29 سپتامبر در استادیوم داجر لبخند می زند.

جاستین ترنر بیش از هر کسی که نام او کلایتون کرشاو نیست ، فرهنگ فعلی داگرها است.

(کریس پیتزلو / آسوشیتدپرس)

او همان بچه لاکیود است که گفت اولین خاطره اش از داگرها تماشای خانه کرک گیبسون با پدربزرگش بود. دقیقاً 29 سال بعد ، او پس از گیبسون ، انفجار سه بار خود در برابر شیکاگو کابز در بازی 2 NLCS 2017 ، به شیفته ترین خانه داجرها برخورد کرد.

او کاپیتان ند کولت در سال 2014 برای لیگ های کوچک به امضا رسیده است. او بازمانده ای است که از آن زمان در بازی ها ، بازدیدها ، RBI ، پایگاه های عمومی و خانوارها به یک رهبر حرفه ای Dodgers تبدیل شده است.

او مردی است که در هر بازی خانگی یک توپ امضا شده را به یک قهرمان کهنه کار پاس می دهد. وی همچنین بنیانگذار بنیاد جاستین ترنر است که بانک غذای جاستین و کورتنی ترنر هزاران نفر را از این طریق تأمین کرده است.

بله ، او همچنین در حادثه ای که جشن عنوان داجرز را تحت الشعاع قرار داده بود ، یک فوق العاده اشاعه دهنده ویروس کرونا بود و این فضا او را از پا درآورد.

“یک رهبر دلسوز ، از قبل با ناامیدی غسل داده شده است. . . تصویری که احتمالاً آسیب دیده است ، میراثی که به طور بالقوه آلوده است »، نوشتم.

ترنر باید با عمل خودخواهانه خود زندگی کند. اما او از آن زمان به اشتباه خود اعتراف كرد و اگرچه نه روز بعد بود ، اما علناً ابراز پشیمانی كرده است.

وی در بیانیه ای گفت: “من صمیمانه از همه افراد حاضر در زمین بخاطر ارزیابی نکردن خطرات بازگشت به زمین ، عذرخواهی می کنم.” “من تقریباً با همه هم تیمی ها ، مربیان و اعضای کادرفنی صحبت کرده ام و قصد من این نبوده است که کسی احساس ناراحتی کند یا کسی را در معرض خطر دیگری قرار دهد.”

این یک عمل احمقانه بود ، اما دلیلی برای اجتناب از آن نیست. ترنر گیج است ، اما نکته این است که او آن را درک می کند و به نظر می رسد سازمان آماده حرکت به جلو است.

استن کاستن ، رئیس تیم در بیانیه ای گفت: “اگرچه وقایع پس از سری جهانی ناخوشایند بود ، اما بدون شک جاستین ترنر کیست و منظور او برای هم تیمی های خود ، سازمان داجر و شهر لس آنجلس چیست.”

در مورد اینکه جاستین ترنر کیست واقعا اختلاف وجود ندارد و هر دو طرف باید مطابق این حقیقت رفتار کنند.

مطمئناً ، داگرها ممکن است سعی کنند با کریس برایانت از مکعب های شیکاگو معامله کنند ، اما آیا برایانت از این فصل تاکنون میزبان 9 سریال از 15 سریال بوده است در حالی که از هفت سریال بیش از 0.300 را شکست داده است؟

کاملاً ، داجرها می توانند DJ LeMahieu نیویورک یانکیز را به خدمت بگیرند ، اما آیا او هر روز در قفسه گوشه عقب ظاهر می شود و وجدان عمومی مسئول و قابل دسترسی داجرها خواهد بود؟

جاستین ترنر از داجرها پس از زدن یک بازی خانگی مقابل Atlanta Braves ، با مکس مانی جشن می گیرد.

جاستین ترنر پس از زدن یک بازی خانگی مقابل Atlanta Braves در جریان بازی 6 NLCS در 17 اکتبر در آرلینگتون ، تگزاس ، با ماکس مونی جشن گرفت.

(اریک گی / آسوشیتدپرس)

و مطمئناً ، داگرها می توانند Max Muncie را به مقام سوم برسانند یا به Edwin Rios در آنجا فرصت بدهند ، اما خوب ، این گزینه های ایده آل برای تیمی نیست که بخواهد قهرمانی را تکرار کند.

در مورد ترنر ، او را متهم نکنید که سعی کرده چند دلار دیگر در جاهای دیگر بحث کند تا خسارت هنگفت امسال را جبران کند. از آنجا که وی چهار سال پیش قرارداد 64 میلیون دلاری مناسب تیم را امضا کرد ، قرار بود در سال 2020 حدود 20 میلیون دلار باشد ، اما فصل کوتاه شده حقوق وی را به حدود 8 میلیون دلار کاهش داد. او مطمئناً می تواند پول از دست رفته را دنبال کند و هیچ کس نمی تواند بحث کند.

اما حیف خواهد بود اگر پول نسبتاً کمی یا یک سال قرارداد این ازدواج شگفت انگیز یک رهبر و دانش ، این اتحادیه تاریخی غواصی و خشکسالی را که به آن احتیاج داشت ، ترکیبی آتشین از قرمز و آبی را بشکند.

در این فصل شکارچی آستین بارنز گفت: “او قلب و روح این تیم است.” – او هست بود قلب و روح. “

قلب. روح امضاش کن.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme