[ad_1]

داجرز قبل از پایان مهلت عدم توانایی برای شرکت در چهارشنبه ، هفت بازیکن واجد شرایط داوری داشت. آنها تا شش نفر هستند.

طبق گفته یکی از آشنایان این باشگاه ، با یک اسکات الکساندر چپگرا با یک قرارداد یک ساله به ارزش 1 میلیون دلار موافقت شد. حقوق کاملاً تضمین شده است.

داجرها تا ساعت 5 عصر روز چهارشنبه فرصت دارند تا به شش بازیکن واجد شرایط دیگر خود قرارداد ارائه دهند: کودی بلینجر ، کوری سیگر ، واکر بولر ، خولیو اوریا ، آستین بارنز و دیلن فلو. انتظار می رود آنها تمام این قراردادها را به بازیکنان پیشنهاد دهند.

الكساندر ، 31 ساله ، پس از آزمایش مثبت ویروس كرونا ، گزارش داد كه اواخر اردوگاه تابستانی رفته است ، اما با این وجود در لیست افتتاحیه تیم قرار گرفت. وی قبل از انتخاب در سایت تمرین جایگزین باشگاه در تاریخ 2 سپتامبر ، در 12 مسابقه 1/3 به شش اجرا ، چهار برد ، متهم شد. او در سال 2020 دیگر به رشته های اصلی بازنگشت ، زیرا پس از این فصل نام داجرها برنده سری جهانی نشد.

کابل فرگوسن چپگرای اخیراً تامی جان را تحت عمل جراحی قرار داده و در فهرست 2021 شکافی را که الکساندر برای کمک به پر کردن آن ذکر کرده است ، به جا گذاشت.

افزودن دو عامل تسهیل کننده اهرم بالا به گاو نر همچنان یک اولویت داجرز در این فصل است. یک پاسخ ممکن است بازنویسی بلیک تراین باشد. این افراد در تماس با داجرها بوده اند و به گفته شخصی که از اوضاع مطلع است ، پول کمتری را برای بازگشت به لس آنجلس در نظر می گیرند. پدرو Baes ، دیگر بازیکن آزاد ، احتمال بازگشت او کمتر است.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر