داجرها علی رغم انعطاف پذیری و قهرمانی پس از فصل ، ممکن است دوباره کیک هرناندز را به خدمت نگیرند

[ad_1]

پنجمین داستان از مجموعه ای درباره وضعیت بازیکنان آزاد داجرز ، با هدف فصل 2021.

KIKÉ HERNÁNDEZ

پرونده ای که سالها آن را نگه می دارد: داجرز انعطاف پذیری دفاع را می داند و هرناندز یک مدافع نخبه است که می تواند بدون مشکل دور الماس بپرد. توانایی اثبات شده آن برای تحویل در ماه اکتبر هیچ ضرری ندارد.

پرونده علیه: داجرها منتظر زک مک کین استری هستند که منتظر است لیست هرناندز را بدست آورد. مک کین استری اولین حضور خود در لیگ برتر را در سال 2020 انجام داد ، در پست های خردسال 6 موقعیت بازی کرد و هزینه آن به مراتب کمتر از هرناندز خواهد بود.

بهترین آماده سازی های دیگر: دو و میدانی ، رنجرز ، هندی ها

کیک هرناندز پس از اینکه داگرز در ماه گذشته سرانجام به عنوان قهرمانی رسید و همه را در آغوش گرفت یکی از احساسات ترین افراد در این زمینه بود. او گریه. او روی تپه نشست ، خود را قطع کرد و در حالی که کودک بود ، جام جهانی را در دست داشت.

مسیر داجرز به این عنوان در طول هفت سال گذشته ناامید کننده بوده است. چندین بازیکن در بیشتر اوقات ، اگر نه همه ، از دل شکستگی سالانه در آنجا بوده اند. هرناندز یکی از آنهاست. او قبل از فصل 2015 به داجرز پیوست. او پنج سال است که از شکست پلی آف دور مانده است. شانس زیادی دارد که آخرین بازی او به عنوان داجر امشب در آرلینگتون ، تگزاس بود.

هرناندز 29 ساله برای اولین بار در حرفه خود یک بازیکن آزاد است و یک رزومه پیچیده را در بازار ارائه می دهد.

او هرگز بیش از چند ماه در لس آنجلس به عنوان بازیکن روزانه در یک موقعیت باقی نماند ، اما در چهار فصل اخیر حداقل در 80٪ بازی ها ظاهر شده است. او یک مدافع نخبه است که حداقل 154 پاس گل 2/3 را در شش موقعیت و 89 پاس گل دیگر در کارنامه خود در لیگ های بزرگ ثبت کرده است.

او ممکن است بهترین فرد دفاعی دوم در تخصص ها باشد. او فصل 2020 را به پایان رساند و برای اولین بار در مسابقات دفاعی نجات یافته در رده دوم لیگ های بزرگ مساوی شد. او علی رغم ثبت کمتر از نیمی از پاس های نیکی لوپز ، دومین بازیکن اصلی که به مقام اول کانزاس سیتی رویالز راه یافت ، در آنجا فرود آمد.

از نظر تهاجمی ، هرناندز بین سرد گرم و یخ زده روی بشقاب در نوسان است. کششهای سرد بیشتر از گرم بود و او با پارچ های مناسب مبارزه کرد. وی در شش فصل حضور در داجرز ، با کسب 737 امتیاز مثبت بعلاوه .240 را به دست آورد. امسال او با 5 بازی خانگی 0.30 و در 48 بازی 680 OPS. او 0.820 شغل حرفه ای در برابر پارچ های چپ و 0.673 در برابر حقوق دارد.


آرم Los Angeles Dodgers.

چه چیزی برای عوامل داجر رایگان است؟

اما او راهی دارد که وقتی مهمتر است قدم بردارد. او از فصل تا به حال هشت مسابقه خانگی در 142 حضور داشته است. او در بازی 5 قهرمانی لیگ ملی 2017 مقابل شیکاگو کابز سه گل زد تا به جذب یک مکان در سری جهانی کمک کند. امسال ، او در NLCS بازی 7 مقابل Atlanta Braves با یک بازی انفرادی الزام آور در خانه روبرو شد.

داجرها مجموعه مهارت های هرناندز را می خواهند. اما تیم های دیگری که مایل هستند علاوه بر میلیون ها دلار آنچه را که می خواهد به هرناندز بدهند ، همین کار را می کنند: یک نقش روزانه که او را شش یا هفت روز در هفته ، نه چهار یا پنج ، در میدان می گذارد.

سرخپوشان ورزشکار اوکلند و کلیولند خواستگارهای احتمالی هستند. رنجرز تگزاس که توسط مربی سابق داجرز کریس وودوارد اداره می شود ، گزینه بالقوه دیگری است.

داجرها زک مک کین استری را دارند که در صورت عدم جذب مجدد هرناندز ، جانشین هرناندز شود. مک کینستری ، 25 ساله ، جوان تر ، ارزان تر است و در شش موقعیت در افراد زیر سن قانونی ثبت نام کرده است. او اولین حضور خود را در لیگ های بزرگ در سال 2020 انجام داد و پس از شروع بازی در خردسالان ، تنها شروع خود را در زمین مناسب آغاز کرد. قسمت انعطاف پذیری را بررسی می کند.

McKinstry به سرعت در فصل 2019 به عنوان چشم انداز ظهور کرد. او یک iTunes سه گانه را مشتعل کرد ، در طول تمرین بهار تحت تأثیر قرار گرفت و نقش اردوی تابستانی را کسی دانست که می تواند توپ را در بازی حفظ کند. اما کالایی ثابت نشده در سطح لیگ برتر است.

داجرها می دانند هرناندز چه چیزهایی را می تواند فراهم کند. او در دسامبر 2014 هنگامی که آندرو فریدمن ، رئیس عملیات بیس بال ، انجام شد ، هنگامی که دی گوردون و دن هارون را در میامی مارلینز برای هرناندز ، آستین بارنز شکارچی و پارچ اندروید کریس هچر معامله کرد ، وارد یکی از اولین حرکات شد.

شش سال بعد ، پس از ناامیدی پنج فصل در ماه اکتبر و دستیابی به موفقیت بزرگ در تگزاس ، شاید زمان هرناندز به عنوان داجر به پایان رسیده باشد.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes