دادگاه عالی تصمیم خواهد گرفت که آیا NCAA می تواند حقوق ورزشکاران را محدود کند یا خیر

[ad_1]

دادگاه عالی روز چهارشنبه موافقت کرد تا تصمیم بگیرد که آیا کالج ها و دانشگاه های بزرگ با انصراف از پرداخت پول به فوتبالیست ها و بسکتبالیست هایی که صدها میلیون دلار به دانشگاه های خود حمل می کنند ، قوانین ضد انحصاری فدرال را نقض می کنند.

Assn Athletic Collegiate Athletic. و چندین کنفرانس ورزشی در حال مبارزه با تصمیمات قضات فدرال در کالیفرنیا هستند که می گویند قوانین ضد انحصاری حداقل تا حدی در ورزش های دانشگاهی اعمال می شود. قضات گفتند که می توان به ورزشکاران ستاره “مزایای آموزش” بیشتری مانند لپ تاپ ، دوره های کارآموزی یا برنامه های آموزشی در خارج از کشور اعطا کرد ، اما آنها تا آنجا پیش نرفتند که بازیکنان حق پرداخت دارند. در بازار آزاد برای خدمات خود.

وکلای NCAA از دیوان عالی کشور خواستند تا به این س addressال که آیا قوانین ضد انحصاری و حمایت های آنها از رقابت در بازار آزاد به ورزش های دانشگاهی نیز کشیده می شود ، رسیدگی کند.

آنها در شکایت NCAA خود از آلستون گفتند: “آیا قوانینی NCAA که مانع پرداخت پول به دانشجویان به ورزشکاران می شود ، قانون ضد انحصار را نقض می کند یا نه؟” “ورزش NCAA یکی از ویژگی های اصلی زندگی آمریکایی ها است که هر ساله صدها هزار شرکت کننده و میلیون ها تماشاگر دارد. و مشخصه اصلی ورزش NCAA برای دهه ها “سنت عشق” است. ”

NCAA گفت: سنت برای حفظ محبوبیت در ورزش های دانشگاهی ضروری است. آنها گفتند که اجازه پرداخت ستاره ای “با حذف اختلافات طرفدار رقابت بین کالج و ورزش حرفه ای” ورزشکاران دانشجو را به حرفه ای تبدیل می کند. “

وکلای چندین بازیکن سابق به دادگاه گفتند که این مسابقه آماتور افراد زیادی را غنی می کند اما بازیکنان را نه.

آنها گفتند: “NCAA و اعضای همایش و مدارس آن سالانه میلیاردها دلار با تلاش ، عرق و گاهی اوقات بدن شکسته ورزشکاران دانش آموز درآمد کسب می کنند.” “مربیان ، دستیار مربیان و مدیران ورزشی میلیون ها حقوق می گیرند.”

به گفته گروه بازیکنان سابق ، هنوز مدارس صحبت کرده اند تا مانع دریافت حقوق بازیکنان شوند. “توافقات بین این مدارس یک محدودیت تجاری افقی کلاسیک است – توافق نامه ای بین رقبا برای محدود کردن مبلغی که باید برای رقابت برای استعداد و کار هزینه کنند.”

دادگاه عالی در اوایل سال آینده استدلال ها را در این پرونده استماع خواهد کرد و انتظار می رود که قبل از پایان ماه ژوئن تصمیم گیری شود.

این اقدام دادگاه عالی پس از آن صورت گرفت كه قاضی فدرال در اوكلند و یك هیأت 3 قاضی از دادگاه تجدیدنظر 9 آمریكا اعلام كردند كه قوانین ضد انحصاری به NCAA اجازه نمی دهد كه “مزایای آموزش” بیشتری را برای بازیکنان و بازیکنان بسكتبال بخش 1 صادر كند.

در ماه اوت ، قاضی النا کاگان درخواست NCAA را برای تعلیق تصمیمات دادگاه بدوی به نفع دانشجویان ورزشکار ، حداقل به طور موقت ، رد کرد ، در حالی که NCAA رسماً برای رسیدگی به پرونده به دیوان عالی کشور متوسل شد.

NCAA گفت این تصمیم “به طور موثر یک سیستم پرداخت برای همه دانشجویان ورزشکار ایجاد می کند و به آنها اجازه می دهد هم مبلغ” نامحدود “برای شرکت در” دوره های کارآموزی “و هم 5600 دلار یا بیشتر برای هر سال باقی مانده به آنها پرداخت شود. حق ورزش

NCAA در حال تغییر قوانین خود است تا به ورزشكاران اجازه دهد برای استفاده از نام ، تصاویر و شباهت های خود غرامت دریافت كنند. این باید فرصتی را برای ورزشکاران فراهم کند که برای معاملات تأیید و حمایت مالی ، مشارکت و تبلیغ محصولات یا رویدادها در حساب های رسانه های اجتماعی پرداخت می شوند.

این دادخواست توسط شان آلستون ، بازیکن سابق فوتبال در دانشگاه ویرجینیا غربی و دیگران تشکیل شد.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme