[ad_1]

از آنجایی که بازیکن آزاد غیر شاغل ادعا کرد در سال 2018 توسط برج حمل اخراج شده است ، داریوش ویلیامز بازیکن کرنر در این فصل از مشخصات کمی برخوردار بود.

براندون استالی ، هماهنگ کننده دفاع گفت: “او مطمئناً اکنون توجه مردم را مدیریت می کند.”

ویلیامز با بازی یالان رمزی ، مدافع کرنر حریف ، چهار پاس گل از جمله دو گل یکشنبه گذشته در برد 23-16 مقابل سیاتل سیهاوکس قطع کرد.

آرون دونالد گفت: “این برق است.” “او یک بازیساز است.”

ویلیامز که در دبیرستان فلوریدا فوتبال بازی می کند ، روز دوشنبه هنگامی که قوچ ها (6-3) در “فوتبال دوشنبه شب” در Tampa Bay Buccaneers (7-3) بازی کردند به ایالت خود بازگشت.

ویلیامز علی رغم برخورد با موانع متعدد در راه رسیدن به یک بازیکن NFL ، گفت هرگز شک ندارد که روزی استعداد خود را در بالاترین سطح فوتبال نشان دهد. بعد از اینکه رمس فصل گذشته ازدواج های گوشه ای خود را با مارکوس پیترز و اکیب طالب معامله کرد ، سرانجام ویلیامز فرصتی پیدا کرد تا مهارت های بازی خود را نشان دهد.

وی روز جمعه در یک کنفرانس ویدیویی با خبرنگاران گفت: “جای تعجب نیست.” “مدتی است که نمایشنامه می زنم. من هرگز نمی توانم او را در زمین بگذارم. بدیهی است که ما همه استعدادهای جهان را در اینجا با پیترز و طالبان و مردانی از این دست داریم.

“بنابراین سرانجام شروع به نشان دادن می کند.”

سفر ویلیامز به برج حمل 9 سال پیش آغاز شد.

در سال 2011 ، ویلیامز کار خود را در کالج Division III Marietta در اوهایو آغاز کرد. او پنج پاس را رهگیری کرد اما پس از یک فصل آنجا را ترک کرد. در سال 2014 ، ویلیامز به آلاباما ، بیرمنگام رفت ، پاس را رهگیری کرد و برای تیمی که رامز ، جرالد اورت تنگ بود ، بورسیه شد. اما این مدرسه بعد از فصل اعلام کرد که این برنامه لغو شده است.

کمتر از یک سال بعد ، برنامه دوباره برقرار شد – اما فقط در فصل 2017. کمتر از یک سال بعد ، برنامه دوباره برقرار شد – اما فقط در فصل 2017. ویلیامز به خانه خود به جکسونویل بازگشت و مدتی به عنوان تأمین کننده کار کرد. گل ها.

وی گفت: “عروسی ها ، هرچه باشند.”

ویلیامز به آلاباما بیرمنگام بازگشت و در آخرین فصل خود پنج پاس را رهگیری کرد و 15 پاس دیگر را تقسیم کرد. هنوز هم او توسعه نیافته بود و با بالتیک ریون قرارداد امضا کرد. او قبل از آزادی و ادعای Aries در سه تیم ویژه بازی کرد.

دیگر نه.

داریوش ویلیامز ، سکاندار رمز پاس در منطقه انتهایی مقابل سیاتل را قطع کرد.

بانوان ویلیامز پاس در منطقه انتهایی را قطع می کند ، یکی از دو گزینه ای که مقابل سیاتل انتخاب کرد.

(والی اسکالی / لس آنجلس تایمز)

قبل از بازی در فینال فصل ، ویلیامز بیشتر بقیه فصل 2018 را در تیم گذراند. بازیکنان و مربیان گفتند که استعداد او در تمرینات مشهود است.

مربی شان مک وی گفت: “به طرز خوبی ، او پسران ما را قفل کرد و به فصل هجدهم در تیم پیشاهنگی بازگشت.” شما تقریباً مجبورید به او بگویید: “هی ، آرام باش مرد. با ورود به این بازی اعتماد به نفس ما را تکان خواهید داد. “

فصل گذشته ویلیامز به یک بازیکن ذخیره ارزشمند تبدیل شد و سه بازی را شروع کرد. او دو پاس را قطع کرد. ویلیامز گفت که هرگز شک ندارد که به تیمی برسد که بتواند از استعداد او استفاده کند.

وی گفت: “من همیشه اعتقاد داشتم كه اتفاقی خواهد افتاد – و هرگز من را گیر نمی آورد … اگر درب بسته شود یا به نظر می رسد درب منجمد می شود ، این پایان است ،” “من همیشه همیشه چیزی را می دانم که در حال باز شدن است ، چیزی است که در راه است. … هرگز حتی مرا متعجب نکرد ، زیرا همیشه می دانستم که فرصتی پیدا خواهم کرد. “

با آمدن استالی به عنوان هماهنگ کننده دفاعی در این فصل ، ویلیامز ، رمزی و تروی هیل نقش اصلی را در طرحی بازی کردند که به شدت به ضربات کرنر و خط دفاعی متکی است. مدافعان به قوچ ها کمک کردند تا در دفاع کامل و دفاع گلزنی در مسابقات NFL در رده دوم قرار بگیرند و در دفاع دفاعی سوم شوند.

در بازی دوم ، ویلیامز پاس در منطقه انتهایی را قطع کرد تا از بازگشت عقاب های فیلادلفیا جلوگیری کند. هفته بعد ، او به دلیل اخلال در بازی چهارم چهارم که به Buffalo Bills اجازه می داد برای یک بازی برنده تاچ داون ، جریمه شوند.

اما بازی بعدی ، رهگیری او در دقایق پایانی ، پیروزی را برای غول های نیویورک به ارمغان آورد.

این فقط مقدمه ای برای عملکرد او در پیروزی 23-16 برابر سیهاوکس بود.

ویلیامز یک پاس از راسل ویلسون در محوطه انتهایی در کوارتر دوم انتخاب کرد تا جلوی احتمالی توپ را بگیرد که نتیجه را مساوی کند. در کوارتر چهارم ، او پاس دیگری را رهگیری کرد و همچنین یک پاس را در منطقه پایان کج کرد.

پس از بازی ، رمزی گفت که زمان آن رسیده است که ویلیامز به عنوان “نام خانوادگی” شناخته شود ، انتخاب بالقوه ای از All-Pro و Pro Bowl.

رمزی ، پردرآمدترین گوشه تاریخ NFL ، گفت: “او شانس درخشش را پیدا کرد.” “آنها نمی خواهند من را زیاد راهنمایی کنند؟” … راه برگشت را انتخاب کرده و به سمت دی ویل بروید. او شما را وادار به پرداخت می کند.

ارزش ویلیامز نیز افزایش می یابد. وی در آخرین فصل قرارداد خود در این فصل 750 هزار دلار درآمد کسب کرد و قرار است به عنوان یک بازیکن آزاد انتخاب شود.

اما ویلیامز در حال حاضر خود را برای بزرگترین چالش حرفه ای خود آماده می کند. تام بردی ، شش بار قهرمان سوپر بول ، بازیكن تالار مشاهیر در بوكرها حضور دارد.

ویلیامز ، همانطور که در طول سفر طولانی خود به کانون توجه بود ، دلسرد شده است.

وی گفت: “ایستادن در برابر بهترین ها همیشه سرگرم کننده است.”[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر