داستان جنرال موتورز پری میناسیان از باشگاه تا دفتر کار

[ad_1]

تصویر پسرانش که روی فرش زیرزمین استادیومی در آرلینگتون ، تگزاس خوابیده بودند ، هرگز از ذهن زاک میناسیان خارج نشد.

وی به مدت دو دهه باشگاه هایی را برای تیم Texas Rangers اداره می کرد. به مدت دو دهه پری ، زک جونیور ، کالوین و رودی به نوبت به او کمک می کردند.

و در بیشتر سالها ، پری و زک جونیور در زمین پخش شدند تا نسخه بداهه بیس بال خارق العاده خود را بازی کنند. آنها براساس مجموعه ای از قوانین تیم هایی را تشکیل می دهند.

میناسیان بزرگسال گفت: “آنها محدودیت حقوق و دستمزد تعیین می كنند و برای هر تیم بودجه ای در نظر می گیرند.” او درگیر شده بود – و آنها کودک بودند.

پسران – پری دومین پسر از چهار برادر بود ، زاک کوچکترین بود – یکدیگر را به چالش کشیدند تا فقط مهاجمان چپ دست یا بازیکنانی از یک بخش خاص را انتخاب کنند. آنها انتخاب های خود را ثبت کردند. پدر آنها زک جونیور را “بسیار ریزه کاری” و پری راغب تر می داند که ریسک کند.

این بازیها فراتر از باشگاه بود. آنها در هواپیما جمع می شدند. آنها سر میز شام تماس گرفتند.

پری با تپش قلب سبک گفت: مادر ما بیزار شده بود.

طولی نکشید که آنها در زندگی واقعی به عنوان اعضای معتبر دفاتر پیشخوان لیگ های بزرگ این کارها را انجام می دادند.

گفتگوی بیس بال بین برادران در شرف شروع زندگی متفاوتی است. هفته گذشته پری به عنوان مدیر کل فرشتگان منصوب شد. او وظیفه دارد تیمی را تغییر دهد که شهرت زیادی پس از رزومه درخشان مایک تروت در دهه گذشته نداشته است.

روزی که برادرش توسط فرشتگان استخدام شد ، زک جونیور درباره فلسفه بیس بال آنها فکر کرد.

زک جونیور ، دستیار جنرال موتورز و مدیر پیشاهنگی حرفه ای غول های سانفرانسیسکو گفت: “من فکر می کنم پری کسی است که واقعاً با یک طرز تفکر جعبه نخواهد کرد.” “او واقعاً سعی می کند تا هر فرصتی که پیش روی او قرار دارد ، تا حد ممکن عمیقاً ارزیابی کند.”

روز سه شنبه ، پری در اولین کنفرانس مطبوعاتی خود به عنوان Angels GM شرکت خواهد کرد. او قبلاً هرگز این عنوان را نداشته و بدون شک خبرنگاران از وی در مورد اعتبارنامه وی سال می کنند.

برای پاسخ نیازی به بازگشت ندارید. پری 40 ساله سه چهارم از زندگی خود را – از یک پسر خفاش گرفته تا یک پیشاهنگی تا یک مدیرعامل – صرف تحکیم جایگاه خود در بازی کرده است.

:::

قبل از قرار دادن پارچ All-Star آینده نوح سیندرگارد در رادار تورنتو بلو جیز در سال 2010 ، قبل از کمک به جذب رقیب MVP جاش دونالدسون در آتلانتا ، قبل از اینکه رئیس جمهور فرشتگان جان کارپینو را در یک مصاحبه ویدیویی و صاحب آرته مورنو متعجب کند مرد ، پری میناسیان بو جکسون را جذاب می کند.

یک عکس خودنویس از سوپراستار بزرگ روی دیوار خانه والدین پری در شیکاگو وجود دارد. او جکسون با لباس خیابانی است و در یک مجتمع آموزشی فنری بالای پری شیب دار روی سیمان خم شده است. آنچه پری می بیند پاهای یکنواخت اوست.

جکسون با خط شکاری نوشت: “میتهد ، لغزش نکن ، در غیر اینصورت بیشتر از این خواهید گرفت.”

عکس خودنویس شده بو جکسون که برای تختخواب اصلی Angels Perry Minasian امضا شده است.

عکس خودنویس شده بو جکسون توسط پری میناسیان در کودکی برای گهواره اصلی فرشتگان امضا شد.

(با احترام از خانواده میناسیان)

جکسون هنگام سفر به تگزاس با پری و برادرانش در باشگاه بازدید کننده تماس گرفت. او تنها نبود.

در کنار عکس ویرایش شده ، یک صفحه اول قاب دار دالاس تایمز هرالد از 12 ژوئن 1990 وجود دارد. بالای چین ، عکسی از نولان رایان وجود دارد که حفره ای از صورت خود را در حفره تغییرات بین دوره ششم کار خود بدون هیچ ضربه ای گرفته است. که در لباس جاده رنجرز خود حباب آدامس می وزد.

هفته گذشته ، پری در رادیو فرشتگان در تنها اظهارنظر عمومی خود از زمان انتصاب خود گفت که او پارچه ای را در تالار مشاهیر ارج می نهد که همیشه با وقت خود سخاوتمند بوده است.

صفحه اول از

صفحه اول Dallas Times Herald در 12 ژوئن 1990 ، با بازی پری میناسیان جوان در کنار نولان رایان از تگزاس رنجرز.

(با احترام از خانواده میناسیان)

وی در ادامه خاطرات تربیت بی نظیر خود ، لیستی از سایر بازیکنان ، مربیان و مدیران لیگ برتر را مختلط کرد.

میناسیایی ها فکر نمی کردند که این کودکان آنها را برای حرفه ای در دفاتر پیشخوان لیگ در سراسر لیگ آماده می کند ، اجازه ورود فرزندان خود به باشگاه باشگاهی MLB را نمی دهند.

باربارا که در دفتر کار در هواپیمایی آمریكا مشغول به كار شد تا پس از ترك پدربزرگ و مادربزرگ و دیگران در شیكاگو هنگام استخدام زك پدر به استخدام رنجرز ، كار مسافرت در خانواده را برای خانواده راحت تر كند ، گفت: “من می خواستم آنها لذت ببرند.” “من فکر می کنم این کاری است که بچه ها باید انجام دهند.”

بیس بال تازه در خون آنها جاری شده بود ، بیش از حد ضخیم بود که سه نفر از آنها تکان بخورند – رودی وکیل است. کالوین یک مینی زاک است که باشگاه هایی را برای شهروندان واشنگتن اداره می کند.

پری میناسیان مدیر کل فرشتگان به همراه خانواده اش.

پری میناسیان مدیر کل فرشتگان به همراه خانواده اش.

(با احترام از خانواده میناسیان)

قبل از ازدواج با باربارا و اقامت کوتاه مدت در شیکاگو ، زک پدر آرنج خود را با افراد مشهور و ستاره های ورزشکار در لس آنجلس مالش داد. پدرش ، ادوارد ، در هتل سفیر کار می کرد.

ادوارد به تام لاسوردا نزدیک شد. هنگامی که لاسوردا در سال 1966 به اولین کار مدیریتی خود در داجرز منصوب شد ، از نوجوان زاک خواست که باشگاه را در سطح تازه کار اوگدن (یوتا) اداره کند. زاک به مدت سه سال در آنجا روابط طولانی مدت برقرار کرد ، از جمله دوستی با بابی ولنتاین جوان.

حدود 20 سال بعد ، هنگامی که شغل مدیر خانه باشگاه در اواخر دهه 1980 در زمان ولنتاین به عنوان کاپیتان رنجرز در تگزاس باز شد ، میناسیان با پیرترین خود به باشگاه بازگشت فرزندان.

“آیا من به آنها احتیاج داشتم؟” زک پدر گفت: نه ، واقعاً نیست. “آیا آنها را می خواستم؟” بله … با نگاهی به گذشته در سه سال حضور در اوگدن ، و همچنین فرصت رفتن به استادیوم داجر و ورود به باشگاه در آنجا و گذر از خانه باشگاهی که دون دریزدیل یا سندی کوفاکس در آن حضور داشتند ، تجربه همه چیزهایی بود که فکر کردم خیلی عالی برای من

“من فقط احساس کردم اگر می توانم به آنها کمک کنم تا از این طریق زنده بمانند ، برای آنها سالم است.”

والدین پری می توانند به ده ها لحظه اشاره کنند که بیانگر موفقیت آینده او است. اما شاید لازم نباشد فراتر از زمانی که پری در پشت هواپیمای رنجر در دانشگاه نشسته و در مورد پتانسیل آدریان گونزالس جوان بحث می کند ، نگاه کنند.

گونزالس اخیراً به سیستم كشاورزی رنجرز پیوسته و هنوز حمله قدرت ایجاد نكرده است. بازیکنان لیگ برتر متقاعد نشده بودند که او یک مرد اول زنده خواهد بود.

زک پدر یادآوری می کند: “پری آنها را باور نمی کرد.” “ادامه داشتن.” [and said,] ‘نه نه نه. دارم بهت میگم. آدریان گونزالس بازیکن خوبی است. “

گونزالس در طول 15 سال فعالیت مدعی All Star و MVP شد که شامل زدن 280 با .793 OPS در 735 بازی با داجرز از 2012 تا 2017 بود.

:::

میناسیان پس از بیش از یک دهه کمک به پدرش ، مورد ارزیابی استعدادیابی قرار گرفت و از سال 2003 تا 2006 به عنوان دستیار مدیر رنجرز باک شوالتر خدمت کرد و پیش از پیوستن به بخش پیشاهنگی آبی تورنتو به عنوان پیشاهنگی کار می کرد. جیس در سال 2009. اندکی بعد از استخدام وی در بلو جیز ، وی بخش پیشاهنگی حرفه ای را در تورنتو به عهده گرفت. پس از نه فصل ، او به Braves پیوست و دوباره با مدیر عامل سابق داجرز و Blue Jays الکس آنتپولوس پیوست.

در طول فعالیت مینازیان در دفتر جلو ، بیس بال به طور فزاینده ای بر روی تجزیه و تحلیل آماری و تیم های سازگار با استخدام افراد برجسته با آموزش Ivy League متمرکز شد. در ابتدای فصل 2020 ، 14 مدیر در شغل مدیر کل یا رئیس عملیات بیس بال مشغول به کار بودند. آخرین فصل فروش ، دو نفر از فارغ التحصیلان دانشگاه ییل که در اوایل سال 2000 برای Baseball Prospect می نوشتند ، برای اداره بخش های خود از دفتر جلوی Tampa Bay Rays استخدام شدند: بوستون Chaim Bloom و Houston جیمز Click را استخدام کرد.

دیدن میناسیان – از یک زمینه سنتی تر ، هرچند هنوز هم غیرمتعارف – برنده شدن کار فرشتگان برای داگ ملوین ، یک بازیکن بیس بال دیرینه که از سال 1994 تا 2001 مدیر کل رنجرز بود ، دلگرم کننده بود.

ملوین گفت: “گاهی اوقات مردم هرگز به اندازه کافی به باشگاه نزدیک نبوده و از پایین رفتن در آنجا احساس ناراحتی می کنند.” “او خواهد [feel comfortable] و او می داند که چه زمانی از باشگاه جدا شود … او می داند چه زمانی باید به بازیکنان فضا بدهد. او این را می داند. او این شرایط را پشت سر گذاشت. “

آنتوپول ، رئیس میناسیان در آتلانتا و تورنتو ، گفت که او به زمان نیاز دارد تا درک کند که ساختن یک تیم موفق به معنای جمع آوری استعداد نیست. این به معنای درک امتیاز بازیکنان و چگونگی ویژگی های آنها برای تکمیل بازیکنان در زمین بود. آنتروپولوس گفت که او این درس را مدتی در سال 2014 ، پس از حدود چهار فصل به عنوان مدیر کل تورنتو آموخته است.

میناسیان فهمید که مدتها قبل از اینکه برای اولین بار در سال 2003 جاسوس شود.

آنتوپول گفت: “مثل اینکه او باید قبل از بقیه به دانشگاه برود.” “همه قرارهای بازی داشتند و مواردی از این دست. او از سن جوانی در خانه بود. “

فرشتگان آماده هستند تا از مزایای شروع قبلی میناسیان استفاده کنند.

پدر میناسیان با اشاره به بازیکن فقید و مدیر لیگ های بزرگ که رنجرز را به اولین مرحله پلی آف در سال 1996 هدایت کرد ، گفت: “او هر شب با جانی اوتس به خانه می آمد.” “او جانی را به خانه برد.” او را برداشت ، او را به میدان می برد. این پیاده روی های کمی نیم ساعته ، فقط پیاده روی نبودند. آنها یک آموزش برای این کودک بودند.

“این اتفاق نمی افتد. شما آن را در هاروارد نمی گیرید و در ییل هم دریافت نمی کنید. این تفاوت بین پری و آنچه آنها استخدام کرده اند است. “[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes