[ad_1]

بیشتر مکالمات منتهی به استادان امسال توسط جمعیتی برای نوسانات حصار محاصره شده بود ، پسران جوان با رانندگان مواد منفجره خود تهدید می کردند که آگوستا ملی را کلنگ می زنند.

پسرهای قدیمی نادیده گرفته شدند.

اما بعد از دو دور مسابقات ، باتجربه ترین بازیکنان آویزان هستند.

برنهارد لانگر ، قهرمان دو دوره مستر ، که راند اول خود را صبح جمعه با 68 و بعد از ظهر 73

در سن 63 سالگی ، وی پیرترین بازیکنی خواهد بود که در آگوستا ملی این برش را انجام داده است – برشی که تا پایان دور دوم تعلیق در صبح روز شنبه محقق نشد. به طور متوسط ​​263.5 یارد در هر درایو ، بیش از سه بازیکن در زمین است.

در طول یک دور که چهار بازیکن با 9 امتیاز کمتر از حد برابر – داستین جانسون ، جاستین توماس ، جان رام ، آبراهام آنسر و کامرون اسمیت – سه بار قهرمان فیل میکلسون از 70 ضربه شلیک کردند تا در پنج مرحله زیر دو دور در دست بمانند.

میکلسون 50 ساله گفت: “من توپ را محکم زدم و آن را افتضاح کردم.” “من امسال خوب کار کرده ام و اگر این مشکل را برای تعطیلات آخر هفته حل کنم ، یک فرار انجام می دهم.”

برنهارد لانگر به پناهگاهی که به سمت آن شلیک شده برخورد می کند

برنهارد لانگر 63 ساله پس از دور 68 و 73 در سه طبقه قرار دارد و برش را ایجاد می کند.

(کریس کارلسون / آسوشیتدپرس)

تایگر وودز ، مدافع عنوان قهرمانی ، 44 ساله ، که سال گذشته پنجمین کت سبز خود را به دست آورد و دومین بازیکن مسن شد ، در روز جمعه 10 سوراخ را به تعداد مساوی گذراند و قبل از پایان دور با 71 جایگاه ، پنج نفر تحت مسابقات.

Ancer که در اولین مسترهای خود بازی می کرد ، شش پرنده داشت تا به بالای جدول صعود کنند. و اسمیت در چهار سوراخ آخر خود یک عقاب و سه پرنده متوالی داشت.

اسمیت از استرالیا که بهترین قهرمانی وی در مسابقات مستر در سال 2018 پنجم بود ، گفت: “بدیهی است که در آخر هفته درگیر شوید.” من احساس می کنم آنجا که می توانم به اندازه کافی آنجا بوده ام. ” خوب شده

جانسون ، شماره یک در رنکینگ جهانی ، پس از کوتاه آمدن رویکردش و بازگشت به آب ، در روز چهاردهم و یک حمله در 15 ام رخ داد. او هنوز دور خود را در دو طبقه برای سهمیه برتری به پایان رساند.

وی گفت: “من فکر می کنم که به اندازه کافی نرم خواهد بود تا جایی که شما باید به زمین گلف حمله کنید و بازی تهاجمی داشته باشید و مانند من همچنان به لرزیدن ادامه دهید.” “من جایی که هستم را دوست دارم. من موقعیتم را دوست دارم ”

سازگاری بی دریغ جانسون قابل توجه است. از Rory McIlroy که در گروه او بود ، در مورد بازی Johnson سال شد.

مک ایلروی گفت: “عالی است.” “همان بازی او در چند ماه گذشته است. دیدن توپ ، ضربه زدن به توپ ، دیدن ضربه زدن به توپ ، ضربه زدن به سوراخ سوراخ ، حرکت به سمت بعدی. بله ، این بازی را بسیار ساده می کند یا در بعضی مواقع خیلی ساده به نظر می رسد. “

برایسون ده شامبو ، طولانی ترین مهاجم تور و مورد علاقه برای قهرمانی در مسترز ، سهم خود را در کشتی داشت ، از جمله از دست دادن موقعیت خشن به شماره 3 و از بین بردن یک رسوایی سه گانه. او پس از اتمام دور دوم خود ، حتی در یک سطح برای مسابقات ، به سختی موفق به برش شد.

رحم در پاسخ به این س ifال که آیا او در جستجوی توپ گمشده DeChambeau نقش داشته است ، خلاصه روز راننده انرژی را با یک جواب دو کلمه ای بیان کرد:

“کدام یک؟”[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر