داستین جانسون با رکورد اولین عنوان مستر خود را به دست آورد

[ad_1]

اولین سخنان داستین جانسون پس از مراسم اهدای جایزه مسترز عذرخواهی بود.

وی با برگرداندن میکروفون CBS که به وی داده بود ، گفت: “متاسفم.” “من حتی نمی توانستم صحبت کنم.”

جانسون که همیشه آدم چند کلمه ای بود ، قبل از اینکه بارها و بارها چشمان خود را پاک کند و نفس های عمیق بکشد تا دوباره به هم بپیوندد ، می تواند حتی کمتر از این حرف ها را بیابد ، به “این یک رویا است که به حقیقت می پیوندد” می آید.

گلف باز شماره 1 جهان که یک ساعت رانندگی در شمال شرقی آگوستا ملی بزرگ شده است ، به تازگی دومین قهرمانی بزرگ خود را به شکلی تماشایی بدست آورده است. او پس از چهار دور 20 پله کمتر از حد هم بود و با دو بار رکورد مسابقات را شکست و پنج برنده شد.

جانسون اگرچه زود به پشت سوراخ های 4 و 5 متزلزل می شد ، جانسون از زمین عقب عقب رفت و سه پرنده پشت سر هم داشت – 13 ، 14 و 15. نتایج او 65-70-65-68 بود.

جانسون 36 ساله که در کلمبیا بزرگ شده است ، گفت: “من اینجا خیلی نزدیک شده ام ، همیشه یک تورنمنت بوده است ، از آنجا که من در اولین تور مستر خود به تور رفته ام ، تورنمنتی بود که می خواستم بیشترین پیروزی را داشته باشم.” ، SC “می دانید ، چند سال گذشته نزدیک بوده ام و سال گذشته بعد از تایگر دوم شدم ، این چیزی بود که واقعاً می خواستم انجام دهم.”

جانسون یک ماه پیش پس از آزمایش مثبت ویروس کرونا از سرویس خارج شد. او از جام CJ بازنشسته شد و باید 11 روز در اتاق هتل خود در لاس وگاس قرنطینه شود.

جانسون که قهرمانی باشگاه شروود در کشور زوزو را از دست داد اما تصمیم گرفت هفته آینده در اوپن ویوانت هوستون به عنوان آهنگ ماه آگوست بازی کند ، گفت: “دو هفته نشستن در اتاق هتل کار زیادی برای یک بازی گلف نمی کند.”

در این سال عجیب و غریب ، زمانی که مسترزها از آوریل به نوامبر موکول شدند و تماشاگر دیگری وجود نداشت – در اینجا آنها را “حامی” می نامند – پایان به خصوص با توجه به پیروزی دلخراش تایگر وودز 19 ماه قبل ، کاملاً عجیب و ضد اقلیمی احساس شد.

اما در پشت صحنه ، حتی وودز وقتی به جانسون کمک کرد تا کت سبز جدید خود را بگیرد ، احساس هیجان زیادی داشت. وودز در لبه سبزها ایستاد و شاهد دریافت جایزه نقره ای باشگاهی به قهرمان جدید بود.

لبخند زدن داستین جانسون ژاکت سبز خود را نشان می دهد.

داستین جانسون قهرمان مسترز پس از پیروزی یکشنبه ژاکت سبز خود را نشان می دهد.

(مت اسلوکوم / آسوشیتدپرس)

وودز در یک زمزمه مرحله ای مخصوصاً به هیچ کس گفت: “این عالی است.” قبل از جانسون ، وی آخرین شماره یک در جهان بود که توانست مسترها را از آن خود کند ، از سال پنجم سومین مقام خود را در سال 2002 کسب کرد.

کامرون اسمیت استرالیایی و سانگجی ایم کره جنوبی ، تازه وارد مسترزها ، در طبقه پانزدهم دوم شدند.

ESPN خاطرنشان كرد كه جانسون در طول 50 سال فقط چهارمین گلف باز بود كه با پنج بار یا بیشتر ضربه مستر را به دست آورد و به وودز (12 در 1997) ، نیك فالدو (5 در 1996) و ریموند فلوید (8 در 1976) پیوست. .)

لحظه بالینی روز یکشنبه مانند جانسون لاکونیک آرام بود. او حتی آخرین ضربه را هم نداشت. او در سطح 18 به تشویق مشتاقانه اعضای آگوستا و داوطلبانی که سبز صدا می کردند پیوست – مانند انرژی یک قهرمانی باشگاهی – توپ را بیرون آورد و یک مشت خوب دست داد. به عنوان یک پیگیری تقریباً ، Im آخرین ضربه بود ، به عنوان یک ضربه آزاد پس از ترک هر دو تیم از زمین.

نامزد جانسون ، پائولینا گرتسکی ، دختر افسانه هاکی وین گرتسکی ، به طرف او دوید و او را در آغوش گرفت. او همچنین وان او آستین جانسون را که برادر کوچک داستین است در آغوش گرفت.

داستین جانسون پس از پیروزی در مسابقات مستر توسط پائولینا گرتسکی مورد استقبال قرار گرفت.

داستین جانسون پس از پیروزی در مسابقات مستر توسط پائولینا گرتسکی مورد استقبال قرار گرفت.

(مت اسلوکوم / آسوشیتدپرس)

از جمله کسانی که هنگام بیرون آمدن جانسون از هجدهمین سبز به استقبال او آمدند ، بوبا واتسون مسابقه دهنده بود که هشت سال زودتر در کانون توجهات بود.

جانسون در سال 2012 کت سبز برنده را علامت گذاری کرد و گفت: “من همیشه یک کاپشن می خواستم.”

بله همیشه. برادرش / كادي گفت كه اشتباه است كه رفتار سرد داستين را به دليل عدم تمايل اشتباه گرفته است.

آستین ، سه سال جوانتر از بسکتبالیست های دانشگاه ، گفت: “او خفاش نمی اندازد ، به من فحش نمی دهد ، یا هیچ یک از آنها را انجام نمی دهد.” “این به این دلیل است که این یک عمل عالی است ، اما این بدان معنا نیست که او اهمیتی نمی دهد. گای بیش از هر کس دیگری مراقبت می کند.

هر ضربه از آخرین دور مسترز جانستین جانسون.

“فقط به این دلیل که ما پسرهای جنوبی هستیم – راحت هستیم ، کمی آهسته صحبت می کنیم – همه فکر می کنند ما فقط اهمیتی نمی دهیم. اما ما هر کاری را انجام می دهیم که بقیه در اینجا انجام می دهند. “

گفته شد ، داستین جانسون آنچه را که در این دوره اتفاق می افتد دنبال نمی کند.

برادرش گفت: “من تمام مدت هیئت را تماشا می کردم.” “وقتی از هجدهم سبز بالا رفتیم ، او از من حالش را پرسید. به او گفتم که ما پنج شوت برتری داشتیم و احتمالاً می توانستیم او را از آنجا وارد کنیم. او ایده ای نداشت.

جانسون در دنیای کوچک خودش بود. و حالا او ، برادرش ، همسرانشان و دو زوج دیگر برای یک هفته در ساحل عازم سنت بارت خواهند شد. نیازی به کت نیست.

اگر هنوز هم یکی را بسته بندی کرد ، او را ببخشید.

برترین های برتر مسترز 2020.



[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes