[ad_1]

فصل مهم لیگ برتر بیس بال رسماً در تاریخ 28 اکتبر آغاز شد ، یک روز پس از آن که داگرها اولین سری جهانی خود را از سال 1988 بردند ، زمانی که لیگ اولین دسته بازیکن آزاد را اعلام کرد. Seven Dodgers لیست اولیه را تشکیل داد. هفته بعد هنگامی که داگرها فرصتی برای فصل 2021 را رد کردند ، هشتمین دست راست جیمی نلسون به آن اضافه شد.

هیچ یک از این هشت بازیکن هنوز خانه ای برای سال آینده پیدا نکرده اند. تاکنون فقط چند نماینده آزاد از کلیه رشته ها ثبت نام کرده اند. این تعجب آور نیست. عقیده رایج در این صنعت این بود که فعالیت خارج از فصل کاهش می یابد. این یک روند اخیر است که توسط حق رای دادن ادعا می کند خسارات اقتصادی هنگفتی از فصل کوتاه همه گیری 2020 کاهش می دهد.

از افراد صنعت و فصل اجاق های داغ بخواهید – تجارت ، امضا و شایعات همراه با آن که معمولاً هر زمستان رایج است – تا 2 دسامبر داغ نخواهد شد ، زمانی که باشگاه ها باید تصمیم بگیرند که آیا به بازیکنانی که داوری می کنند قرارداد ارائه دهند.

اتفاق نظر این است که به دلیل از دست دادن تیم های پولی در سال 2020 ، به تعداد بی سابقه ای از بازیکنان پیشنهاد قرارداد داده نمی شود. این امر باعث می شود فضای بازیکنان آزاد با جریان استعدادهای عالی در لیگ اشباع شود و بازار بازیکنان زیر لایه را بیشتر افسرده کند. سپس تیم ها باید بتوانند سوراخ ها را با قیمت های تخفیف زده شده متصل کنند.

یکی از بازیکنان اخیراً درباره تأثیر پیش بینی شده روی پیشنهادات بازیکن آزاد گفت: “این یک فاجعه خواهد بود.”

داجرها هفت بازیکن واجد شرایط داوری دارند: کودی بلینگر ، کوری سیگر ، خولیو اوریاس ، واکر بولر ، آستین بارنز ، دیلن فلورو و اسکات الکساندر.

بلینگر ، سیگر ، اوریاس ، بولر و بارنز به جایی نمی روند ، حداقل در تاریخ 2 دسامبر. فلورو و الكساندر پارچهای تسكین دهنده هستند ، گرانتر از هر چیز دیگر. اما سد داجرها اکنون بدون کالب فرگوسن ، که اخیراً تحت عمل جراحی تامی جان ، و احتمالاً بازیکنان آزاد پدرو Baes ، Blake Trainen و Jake McGee قرار گرفت ، نخواهد بود. فلورو و الكساندر هر فصل بعد حدود 1 میلیون دلار تخمین می زنند.

رمزگشایی از بیانیه کلوپ یک علم نادرست است ، زیرا همه اطلاعات به صورت عمومی اعلام نمی شود ، اما چندین سازمان در تلاشند تا شماره ها را ردیابی کنند. یکی از آنها قراردادهای بیس بال Cot است. این وب سایت تخمین می زند که داجرها در سال 2021 حدود 131.5 میلیون دلار دستمزد در كتاب ها دارند – حدود 78.5 میلیون دلار زیر آستانه مالیات تعادل رقابتی (CBT) 210 میلیون دلار.

این تعداد شامل امضای مجدد بازیکنان آزاد ، حقوق بازیکنان واجد شرایط داوری یا پول اختصاص داده شده به لیگ های جزئی در لیست 40 نفره و مزایای بازیکنان نیست. علاوه بر این ، انتظار می رود MLB یک فصل کامل از 162 بازی را برگزار کند و حقوق کامل بازیکنان خود را در سال 2021 بپردازد. داجرها پس از این فصل حدود 70 میلیون دلار پول می پردازند.

طراحی حقوق برای بازیکنان واجد شرایط داوری نیز از دیگر اقدامات نادرست است. با توجه به کوتاه شدن فصل 2020 این زمستان حتی دشوارتر است. اما Cot’s پیش بینی می کند که هفت بازیکن واجد شرایط در مجموع 34.7 میلیون دلار دریافت کنند و کل انتظار حقوق CBT را به 166200.00 میلیون دلار برساند. دلار این تیم قبل از درج مزایای مختلف و سایر حقوق 40 نفر ، تقریباً 43.8 میلیون دلار زیر خط CBT باقی می گذارد.

باز هم ، این تفسیر داده های موجود در دسترس عموم است. طفره رفتن ها می توانند فضای کم و بیش داشته باشند. اما آنها باید فضایی برای اضافه کردن بازیکنان داشته باشند و پس از پرداخت نکردن مالیات CBT در سال 2020 از آستانه CBT فراتر نروند.

لیست حقوق و دستمزد برای سال 2020 تا دسامبر نهایی نمی شود ، اما هیچ کس از 30 تیم جریمه ای را برای CBT در سال جاری پرداخت نمی کند ، به گفته یک فرد آشنا به شرایط. با این حال ، هیوستون آستروس ، شیکاگو کابز و نیویورک یانکیز به عنوان پرداخت کنندگان CBT برای تعیین غرامت برای یک پروژه واجد شرایط هستند.

داجرها در برخی موارد بازیکنان را اضافه می کنند. آنها باید به گاو نر مراجعه می کردند ، اما به گفته شخصی که با اوضاع آشنا است ، علاقه ای به لیام هندریکس ، مدیر اصلی بازار ندارند. در بخش پشتیبانی ارزان تر از گاو نر خرید کنید.

هیچ سوراخ مشخصی در این لیست وجود ندارد ، اما سال گذشته هیچ موردی وجود نداشت قبل از اینکه آنها موکی بتس و دیوید پرایس را از Boston Red Sox خریداری کنند. آیا آنها احساس دیگری ایجاد خواهند کرد؟

داجرها می توانند یک ستاره گران قیمت را از طریق یک آژانس رایگان یا تجارت جذب کنند ، اگرچه ممکن است مجبور شوند برای جلوگیری از فرود در قلمرو CBT ، حقوق دیگری را از دست بدهند. چندین بازیکن متناسب با توضیحات مناسب هستند ، از جمله Rocky Stars سومین راکر کلرادو ، نولان آرنادو.

او قبل از انصراف از قراردادش در سال 2021 35 میلیون دلار بدهکار بود. او به عنوان یکی از طرفداران داجرز در اورنج کانتی بزرگ شد. اما آیا راکی ​​ها بهترین بازیکن خود را با رقیبی در بخش جایگزین می کنند؟ آیا داجرز پس از قطع بیش از 20 کارمند در سازمان ، شخصی را با این قیمت خریداری می کند؟ آیا این پایان جاستین ترنر ، یک نماینده آزاد مانند داجر است؟

گفته می شود دست چپ بلیک اسنل پرواز Tampa Bay و سونی گری بازیکن راست سرخ Cincinnati نیز در بازار هستند. سه فصل آینده هر دو تحت قرارداد دستمزد زیر بازار هستند. آیا داجرها می توانند با کلیتون کرشاو که قرار است بعد از فصل آینده به یک آژانس رایگان حمله کند ، چرخش اولیه را افزایش دهند؟

اینها فقط چند سوال است ، زیرا شعارهای خارج از فصل نزدیک به 2 دسامبر است. فصل خارج از فصل تقریباً یک ماه فاصله دارد ، اما واقعاً هنوز شروع نشده است.[ad_2]

منبع: paper-news.ir