[ad_1]

پیش بینی می شود نیروگاه ورزشی Chatsworth Sierra Canyon در مسابقات ورزشی Mission League برای مسابقات ورزشی 2022-23 قرار گیرد.

راک پیلزبری ، مدیر ورزشی گفت: “این عالی خواهد شد. ما هیجان زده هستیم.”

مت لودرر ، مدیر ورزشی در سنت فرانسیس ، گفت که بخش جنوبی Sierra Canyon و Paraclete را برای تشکیل لیگ بعدی به منطقه محلات کلیسا منتقل کرده است ، این بدان معناست که در صورت طرح پیشنهادات ، آنها هر دو راحت خواهند شد. تیم های فوتبال آنها در لیگ گلد کوست بازی کرده اند و جایگاه های اتوماتیک پلی آف به آنها تعلق گرفته است ، زیرا سایر تیم های لیگ نمی توانند رقابت کنند.

لیگ مأموریت ، متشکل از مدارس خصوصی که عمدتا از دره سن فرناندو هستند ، همراه با لویولا ، برنامه های قدرتمندی در انواع ورزش های دخترانه و پسرانه دارد. سیرا کنیون از نظر رقابتی با بهترین برنامه ها در فوتبال ، بسکتبال و بیس بال کاملاً مناسب است.

این بدان معناست که برونی جیمز بازیکن برجسته بسکتبال از سیرا کنیون احتمالاً در سال 2023 فصل بزرگسالان خود را در برابر هاروارد-وستلیک ، نوتردام شرمن اوکس ، اسقف آلمانی ، کرسپی ، سنت فرانسیس ، شمیناد و لویولا بازی خواهد کرد.

انتظار می رود که اضافه شدن Sierra Canyon به گروه درآمد پیشنهادات جدید زیادی برای لیگ به دنبال داشته باشد ، اما در نهایت اکثر آنها انتظار دارند Trailblazers در لیگ Mission حضور داشته باشند.

لودر گفت: “لیگ ماموریت بهترین لیگ است.”

تری بارنوم ، رئیس دو و میدانی هاروارد-وستلیک گفت: “این همان چیزی است كه هست.” “نمی توانم تصور کنم که از نظر جغرافیایی و رقابتی به جای دیگری بروم.”[ad_2]

منبع: paper-news.ir