درک فیشر مدیر عامل در سازماندهی مجدد Sparks خواهد شدتمدید قرارداد درک فیشر می تواند تصمیم نهایی در بین جرقه هایی باشد که سرمربی در آن دخیل نیست.

با پیشرفت دوره حساس یک آژانس رایگان ، فیشر روز سه شنبه مدیر کل را به لیست مسئولیت های خود اضافه کرد زیرا این سازمان چندین حرکت را در بخش عملیات بسکتبال اعلام کرد.

این تغییرات شامل تمدید آموزش برای فیشر بود ، وی به خبرنگاران اطمینان داد كه مدیرعامل خود را از مذاكرات مربوط به معامله خارج كرده است. در عوض ، او منتظر یک موقعیت گسترده است که شامل نظارت بر ساخت لیست و مربیان برجسته ، مربیان ، کارکنان پشتیبانی و سایر کارمندان کسب و کار باشد که خارج از دادگاه تیم را تحت تأثیر قرار می دهند.

“من شدیداً احساس می كنم كه مزیت هم مدیر بودن و هم سرمربی بودن به من این اجازه را می دهد كه رویكرد عملی تری داشته باشم تا هر كاری را كه می توانم از طریق انسانی انجام دهم تا به موفقیت بازیکنانمان كمك كرده و به ما كمك كنیم. فیشر در یک کنفرانس تلفنی گفت: “نه فقط پیروزی در دادگاه ، بلکه چشم انداز سازمانی ما و اینکه چگونه می خواهیم روزانه با هم کار کنیم و همکاری کنیم.”

فیشر سمت مدیر کل را بر عهده خواهد گرفت ، که از اکتبر 2019 ، هنگامی که پنی تولر به دلیل استفاده از تهمت های نژادی در رختکن اخراج شد ، خالی است. رکورد 39-17 وی در دو سال گذشته دومین بار به حساب مربی لاس وگاس ، بیلز لامبیا برای پیروزی در فصل عادی این دوره است ، اما اسپارکس که در رده سوم قرار دارد ، فصل گذشته موفق به پیروزی در یک بازی پلی آف نشد. با یک حذف از Connecticut Sun.

حتما بخوانید:
سه لباس بچگانه اشتباهات بهتر است هرگز بسازید

پس از کار با فیشر در مورد تصمیمات پرسنل پس از برکناری تولر ، مایکل فیشر ، دستیار مدیر کل ، به عنوان معاون رئیس ستاد بازیکن و اریک هولومن ، مدیر عامل و مدیر عامل ، که به عنوان مدیر کل موقت خدمت می کرد ، منصوب می شوند. به مدیر ارشد اجرایی و مدیر ارتقا دهید.

فیشر گفت: روشن كردن نقش ها در سازمان با ترسیم یك آژانس رایگان “حیاتی بود”. اسپارکس 9 بازیکن دارد که بازیکن آزاد خواهد شد ، از جمله ستاره های Candace Parker ، Nneka Ogwumike و Chelsea Grey.

فیشر گفت: “ما فقط نمی خواهیم این خانمها حاضر شوند و بسكتبال بازی كنند و ساعت را بزنند.” “آنها باید احساس کنند و باور کنند که در هر کاری که انجام می دهیم هدف و نیتی وجود دارد. بنابراین بله ، از نظر زمان ، ایجاد این پیام و ارائه شفافیت بیشتر بسیار مهم بود ، اما کار متوقف نمی شود. ”

فیشر در پاسخ به سوالی در مورد پارکر که قرار است به عنوان بازیکن آزاد و بدون محدودیت تبدیل شود ، گفت قصد وی به عنوان مدیر کل این است که MVP 34 ساله و دو بار دیگر هرگز در تیم WNBA دیگری بازی نکند ، اگرچه بحث های رسمی درباره قرارداد هنوز آغاز نشده است.

فیشر گفت: “هیچ تردیدی در این مورد وجود ندارد.”

اسپارکس همچنین اعلام كرد كه دانیتا جانسون ، رئیس جمهور و مدیر عامل ، پس از نزدیك به دو سال حضور در این سازمان ، سازمان را ترك می كند. معاون ارشد رئیس جمهور ناتالی وایت به عنوان رئیس جمهور موقت و مدیر عامل دخالت خواهد کرد. طبق گزارش واشنگتن پست ، جانسون به عنوان رئیس عملیات تجاری DC United منصوب می شود. به گزارش Sports Business Daily ، وی اولین مرد سیاه پوستی خواهد بود که در MLS این نقش را بازی می کند و یکی از بزرگترین زنان تاریخ لیگ است.

حتما بخوانید:
USC بعد از قطع ویروس کرونا ویرایش فوتبال را از سر می گیرد
منبع: paper-news.ir