[ad_1]

او 20 پوند سبک تر ، سریعتر از آنچه که هرگز به خاطر نمی آورد ، و در نقشی متناسب با توانایی انتقال ، چشم نواز و کاملا آمریکایی مناسب تر است. اما در نیمه دوم بازی دوم USC ​​شنبه گذشته بود که دریک جکسون واقعاً به عنوان دانشجوی سال دوم در صحنه ظاهر شد.

این صعود در اولین بازی تهاجمی آریزونا در نیمه دوم آغاز شد
در حالی که جکسون به یک حاکم مخالف دستور می داد ، سپس یک چرخش 220 پوندی را پیچید و آن را مانند پارچه ای روی چمن ها انداخت. دو بازی بعد ، در سومین و ششم ، جکسون حول یک بازیکن خطی دیگر غیرمنتظره چرخید و با سرعت کامل به سمت خط حمله رفت و فاصله در سرعت اخراج را از بین برد.

سازگاری نشانه ای از توانایی های جکسون بود – و اینکه برای دفاع از اسب تروا چقدر نیاز مبرم داشت – در دومین دوره دانشگاهی خود.

همچنان نقطه محافظ لولایی است که در غیر اینصورت در گزینه های عبور سریع وجود ندارد. پس از جکسون ، رهبر بازگشت تروجان در گونی های فصل گذشته ، تالانوا هوفانگا (3.5) ، یک محافظ امنیتی است. به لطف دو بهترین عملکرد در حرفه مارلون تویپولوتو ، USC در این فصل باعث هجوم مناسب فضای داخلی شده است. اما در یک طرح جدید مبتنی بر فشار ، هیچ تخمینی در مورد اینکه دفاع USC چقدر متکی به جکسون برای دریافت پس از یک خط حمله است ، وجود ندارد.

در دو لحظه از مهمترین دیدارهای دو تروا تاکنون ، جکسون این کار را انجام داده است. در مقابل آریزونا ، فشار او مجبور به پرتاب چهارم اشتباه جادن دانیلز روی ضربه آخر شیاطین خورشید شد. یک هفته بعد ، او گرانت گونل را در سه ثانیه باقیمانده از آریزونا اخراج کرد و بازی را خاتمه داد.

تاد اورلاندو ، هماهنگ کننده دفاعی USC گفت: “او واقعاً واقعاً دید خوبی دارد.” “این احتمالاً چیزی است که بازیکنان خوب دارند و قابل آموزش نیست. او همه چیز را می بیند و می تواند سازگار شود. “

پس از برخورد با یک تاندون متشنج در بیشتر دوره های تمرینی ، جکسون هنوز در حال دفاع با دفاع بازسازی شده USC است. با این حال ، او ادعا می کند که نقش او خارج از موقعیت او خیلی تغییر نکرده است.

به عنوان یک پشتوانه نسبتاً ترکیبی در طرح اصلی 3-3-5 اورلاندو ، جکسون دیگر دستی در چمن ندارد. گاهی از او خواسته می شود که به این پوشش بپیوندد.

این نقش مسئولیت های جدیدی دارد ، اما جکسون معتقد است که در واقع به او کمک کرده تا کمتر فکر کند.

جکسون گفت: “من می گویم که آنها فقط به من اجازه می دهند بیشتر از آنچه فکر می کنم بازی کنم.” “من این را خیلی بیشتر دوست دارم ، فقط باعث می شود آزاد بازی کنم و اجازه می دهم آنچه را که انجام می دهم انجام دهم.”

همچنین ضرر ندارد که جکسون در خارج از فصل خود 20 پوند وزن کم کرده است ، وزنی که اورلاندو معتقد است سرعت او را به عنوان دانشجوی سال اول کاهش داده است. جکسون گفت که او قبلاً تفاوت در سرعت خود را در لبه مشاهده کرده است.

این سرعت شنبه گذشته وقتی USC چهار کیسه در آریزونا جمع کرد ، در مقایسه با یک هفته قبل ، نشان داده شد.

این هفته ، در یوتا ، تروایی ها نمی دانند که در موقعیت کوارتر چه چیزی پیش رو دارد. یوتا هنوز در این فصل بازی نکرده است و هنوز یک بازیکن خط حمله برای جانشینی مهاجم فارغ التحصیل تایلر هانتلی تعیین نکرده است ، به این معنی که USC باید برای یک خط حمله خط حمله آماده شود.

خواه این جیک بنتلی ، درو لیسک یا کامرون رایزینگ در مرکز شهر یوتا باشد ، همه آنها از تهدیدهای جکسون از لبه آگاه خواهند شد.

خیلی پرخاشگرانه؟

کریس استیل از کورس دوم کرنر کریس استیل مدتهاست که مرز بین پوشش تهاجمی و تماس بیش از حد را پشت سر گذاشته است. اما در دو هفته اول این فصل ، او بیش از آنچه USC دوست داشت از این مرز عبور کرد.

استیل در این فصل چهار پرچم را در پوشش خود نشان داد که تقریباً 30٪ از محوطه جریمه تیم را در دو بازی نشان می دهد. هنوز هم كلی هیلتون ، مربی و نه اورلاندو قصد ندارند در مورد این تمایل به پنالتی با استیل بحث كنند.

هلتون گفت: “من نمی خواهم آن پرخاشگری را از او بگیرم.”

اورلاندو افزود: “شما فقط سعی می کنید به او نشان دهید چه چیزهایی نامیده می شود. شما می خواهید پسران پرخاشگر باشند. این مشکل است اگر بیش از حد به گوشه گوشه بروید و آن را نرم کنید ، هرگز آن را بر نمی گردانید. … اگر ما ناگهان کریس را منفعل کنیم و او هفت یارد بالشتک بدهد ، مهم نخواهد بود زیرا آنها هر توپ را می گیرند. بنابراین سعی نکنید از او پیشی بگیرید. “[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر