[ad_1]

قبل از آخرین بازی Rose Bowl ، بزرگسالان و فارغ التحصیلان انتقال UCLA با هیچ چیز استقبال نمی شدند.

قبل از بازی رقیب بروینز در برابر USC هیچ مراسم خداحافظی وجود نداشت و این همه عدم اطمینان در آخر هفته آخر این فصل معلق بود ، چه رسد به وضعیت بازیکنان برای فصل آینده.

حتی بدون اعلام رسمی ، UCLA فرصتی برای انجام یک بازی خانگی دیگر در 19 دسامبر داشت و این تیم فرصتی دیگر برای افتخارآفرینی از گروهی از بازیکنان که پس از ارائه NCAA یک سال اضافی برای شرکت ، در سال 2021 فرصت بازگشت را دارند ، به تیم داد. به همه بازیکنان بعد از همه گیری COVID-19.

از طرف دیگر ، با توجه به همه انصراف های انجام شده از طریق کالج در این فصل ، هیچ تضمینی برای انجام این بازی وجود ندارد.

از جمله کسانی که می توانستند آخرین بازی خود را در گلدان رز انجام دهند ، انتقال برای فارغ التحصیلان بود بریتنی براون، اوبی ابو، پل گراتان جونیور و Qwuantrezz Knight؛ پیراهن قرمز بزرگسالان دمتریک فلتون جونیور، Ethan Fernea، لنی تویلوا و Wasp Odigizes؛ و ارشد داتونا جکسون.

سرنوشت USC کمی مشخص تر بود. تروجان ها در مسابقات قهرمانی Pac-12 روز جمعه در کولوسئوم با واشنگتن بازی خواهند کرد ، با این فرض که پس از پایان بازی آخر هفته گذشته بازی آنها برابر Oregon ، هاسکی ها به دلیل آزمایشات مثبت COVID-19 و پیگیری تماس برنامه در واشنگتن.

ویروسی نمی شود

یکی از بزرگترین داستانهای موفقیت در فصل UCLA توانایی محافظت در برابر COVID-19 است.

اداره دو و میدانی Bruins روز جمعه اعلام کرد که در بین 732 آنتی ژن و 421 آزمایش PCR که در هفته گذشته انجام شده ، نتایج مثبتی برای ویروس کرونا دارد. از زمان تست آزمایش گروه دو و میدانی در 22 ژوئن ، از 13430 آزمون اعمال شده برای همه تیم های دانشگاه فقط 26 موقعیت مثبت در میان ورزشکاران ، مربیان و کارکنان وجود داشته است که درصد مثبت 0.19٪ است.

طبق آخرین داده های منتشر شده توسط ویروس کرونا ویروس دانشگاه جان هاپکینز ، به طور متوسط ​​11.0٪ از کل آزمایشات انجام شده در ایالات متحده در هفت روز گذشته مثبت بوده است.

چهار بازیکن UCLA از ابتدای فصل امتیازات خوبی کسب کرده اند. یک تست مثبت قبل از شروع بازی مقابل کلرادو ، دو تست مثبت قبل از بازی با اورگان و یک مثبت قبل از بازی با آریزونا بود. در نتیجه پروتکل های ردیابی تماس ، از جمله بازیکن خط حمله ، بازیکنان اضافی Bruins قرنطینه شدند دوریان تامپسون-رابینسون. او بازی های برابر اورگان و آریزونا را از دست داد.

و غیره.

فرمانده دفاعی UCLA خرد واقعی به نظر می رسد اوایل سه ماهه دوم مصدوم شده و وارد چادر آسیب دیدگی شده است. او برای اخراج مهاجم USC ​​بازگشت Kedon Slovis برای از دست دادن هفت حیاط در اوایل سه ماهه چهارم. … یک دقیقه سکوت برای پیست سابق UCLA رافر جانسون، دارنده مدال طلای المپیک در ماده ده گانه ، که اوایل ماه جاری در سن 86 سالگی درگذشت ، قبل از بازی برگزار شد.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر