[ad_1]

این فیلم سه دقیقه ای در حال نزدیک شدن به 10 هزار بازدید در توییتر بود که NFL روز پنجشنبه اعلام کرد که جوئی بوسا برای بالاترین جایزه خود برای برتری ورزشی نامزد شده است.

این ویدئو نشان می دهد که بوزا در حین اجرای خود با سه گونی و 9 بار در یکشنبه حساب های مختلف بوفالو را نابود کرده است.

موسیقی متن این فیلم شامل پدهای فوتبال است که بی رحمانه با هم خرد می شوند ، رژه پیرمردها و زمزمه ها و بوسا بارها و بارها بازی را با زبانی قطع می کند که به درستی می توان از آن به عنوان آبی پودری یاد کرد.

بوزا در مراسم نامزدی جایزه آرت رونی خود به شوخی گفت: “فکر می کنم کمی تکان دهنده باشد” و سپس مخلوط شد.

طبق اعلامیه لیگ ، این جایزه به دلیل “شناخت بازیکنانی که روح ورزش استثنایی زمین را نشان می دهند” اهدا می شود.

تیم دفاعی Chargers در همان روزی که بازی پربازده ترین بازی خود را در NFL انجام داد ، پایان خط دفاعی این ستاره را بهم ریخت. این واقعیت که بوسا نیز چنین نظر رنگارنگی را ارائه داده یک جایزه است.

او در حالی که بازی خود را بازیابی کرد و اعتبار ناک اوت را بدست آورد ، با شش مبارزه با شکست و پنج ضربه برگشت به پایان رسید. این سه کیسه در جریان از دست دادن جاده 27-17 مشخص شد.

گاس بردلی ، مدافع Chargers گفت: “این فقط یک بازی جذاب برای او است.” “او واقعاً می تواند از طریق بیش از یك راه بازی را تحت تأثیر قرار دهد ، نه تنها برای بازی با خط حمله ، بلکه همچنین برای بازی و بازی در نقاط حساس. [moments]. “

هر تیم NFL کاندیدای دریافت جایزه رونی را که در سال 2014 تاسیس شد معرفی می کند. در پنجمین فصل خود ، Bossa به عنوان یکی از رهبران شارژرها ظاهر می شود و هم تیمی ها و مخالفان بازیکنان او را تحسین می کنند. اغلب او را می توان پس از بازی ها مشاهده کرد که با خطوطی که او و شارژرها فقط با آنها مبارزه کرده اند نکاتی را رد و بدل می کنند.

بوسا 25 ساله گفت: “برای من هنوز هم بسیار سورئال است كه مردم برای مشاوره به من مراجعه می كنند.” “من باید چیزهایی را که می گویم خیلی بیشتر تماشا کنم … زیرا مردم این حرف ها را به قلب خود می کشند.”

بوسا همچنین در چرخش تیم بازیکنانی که از طریق کنفرانس ویدیویی با رسانه ها ملاقات می کنند ، به یکی از سخنرانان برجسته شارژر تبدیل شده است. جلسه وی در روز پنجشنبه نزدیک به 18 دقیقه به طول انجامید و شامل بوسا در مورد همه چیز بود ، از این فصل دشوار شارژ تا پایان کار خود در اوهایو.

برای بازیکنی که در گذشته در طول هفته های بازی همیشه در دسترس خبرنگاران نبود ، بوسا پس از امضای پنج سال تمدید 135 میلیون دلاری در ماه آگوست ، نقش توسعه یافته ای را پذیرفت.

جاش آلن ، بازیکن خط حمله بوفالو بیلز در نیمه اول از شارژر و جوی بوسا اخراج شد.

جاش آلن ، بازیکن خط حمله بوفالو بیلز در نیمه اول از شارژر و جوی بوسا اخراج شد.

(جفری تی. بارنز / آسوشیتدپرس)

روز پنجشنبه ، از او در مورد تفاوت پرسونا در زمین و خارج از زمین و اینکه آیا فقط می تواند یک دکمه را تغییر دهد ، س wasال شد.

بوسا گفت: “فقط حدس می زنم كه من كی هستم و وقتی هیجان زده می شوم یا هر چیز دیگری چه چیزی بیرون می آید.” “من واقعاً آن را سوئیچ نمی دانم. فوتبال ، نمی دانم ، شکل دیگری را برایم آشکار می کند. احتمالاً به همین دلیل است که من از ابتدا عاشق او شدم ، زیرا او مرا به چیزی تبدیل می کند و اجازه می دهد خودم را به روشی بیان کنم که معمولاً انجام نمی دهم یا معمولاً حتی نمی خواهم. اینجا دنیای دیگری است. “

بوزا با قرارداد جدید خود از نوعی امنیت برخوردار است که امروزه تعداد کمی از افراد در اطراف این سازمان از آن برخوردار هستند.

شارژرها در دو فصل گذشته 8-19 ساله هستند و نزدیک به دو سال را در آخرین مکان در AFC West سپری کرده اند. آنها از 30 دسامبر 2018 در یک بازی دسته ای پیروز نشده اند.

با توجه به اینکه مربی آنتونی لین اکنون به طور مرتب با سوالاتی در مورد آینده خود روبرو می شود ، پس از فصل تغییرات قابل توجهی انتظار می رود.

Bosa در پاسخ به این س whyال که چرا وی معتقد است حق رای دادن می تواند سرانجام ثروت خود را رقم بزند ، بوسا بازیکنان جوانی مانند دروین جیمز و مدافع درو ترانکویل را نام برد که هر دو به دلیل مصدومیت وقت منظم را از دست دادند.

وی همچنین به آمدن جاستین هربرت ، تازه کار مدافع خط حمله اشاره کرد ، که در 10 شروع ابتدایی خود ، همه نشانه های او مبنی بر سنگ بنای بودن شارژرها را نشان داد.

بوسا گفت: “من فکر نمی کنم کسی می دانست که آنجا خیلی خوب خواهد بود.” “دیگر نمی توانم به او افتخار کنم. او در برتری خوب عمل می کند. سرش روی شانه هایش خوب است. “

روز یکشنبه ، شارژرها با یک تیم نیوانگلند روبرو می شوند که در چهار بازی سه برد را کسب کرده و برای صعود به مرحله پلی آف رقابت می کنند.

بردلی ، با اشاره به اخلاق کاری و قابلیت اطمینان رئیس ، می داند شانس شارژرها تا حد زیادی به بازی مدافع برتر آنها بستگی دارد.

بردلی گفت: “اکنون چالش این است که ما به یک هفته دیگر از آن نیاز داریم.”

و غیره.

بوزا به دلیل آنچه او التهاب شین می نامد در روز پنجشنبه عملا محدود شد. وی افزود که “تا روز یکشنبه خوب خواهد شد”. … کرنر بک کیسی هیوارد (کمر) ، پشتکار دنزل پریمان (پشت) و گیرنده پهن جو رید (دنده ها) – همه تمرینات از دست رفته برای دومین روز متوالی است. دستگاه های محافظتی جاستین جونز (مربوط به آسیب دیدگی نیست) نیز روز پنجشنبه تمرین نکرد. این محدودیت ها شامل کرنر کرنر هریس جونیور (پا) ، اوچنا نووسو (قفسه سینه) و عقب دویدن کالن بالاژ (مچ پا) جانشین گسترده مایک ویلیامز (مربوط به مصدومیت نیست) ، کشتی راست برایان بولاگا (بیماری) ، محافظ راست سینی ترنر (مچ پا) و بازیکن تای لانگ (باسن) – همه به طور کامل آموزش دیده اند.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر