دشان مورل نایب قهرمان مورد نظر با UCLA امضا می کندداشون مورل روز جمعه پس از مدت ها جستجو در اطراف و تصمیم گیری برای اینکه جایی دیگر برای رفتن ندارد ، بار دیگر بر تعهد خود به UCLA تأکید کرد.

پس از کناره گیری از تعهد لفظی خود در ماه گذشته پس از یک فصل بزرگسالان که علاقه شدید پنسیلوانیا را برانگیخت ، فرار از مرکز سانویلویل ، آلاباما ، بیب کانت High با Bruins امضا کرد.

اما چشم انداز چهار ستاره به انتخاب اصلی خود بازگشت و تصمیم خود را طی مراسمی در دبیرستان اعلام کرد. پس از اینکه مورل در پایان ویدئویی که در یک سالن ورزشی تاریک نشان داده شد گفت که قرار است Bruin شود ، چراغ ها روشن شد و او کلاه UCLA به سر داشت. وی بلافاصله نامه قصد خود را امضا کرد.

تصمیم مورل یک تقویت دیگر برای افزایش کلاس است ، که همچنان به حرکت خود ادامه می دهد و نمایانگر دومین باری است که Bruins بازیکنی را که از تعهد اصلی خود خارج شده است بازگرداند. آنها همین کار را با Devin Kirkwood از Gardena Serra High انجام دادند ، یکی دیگر از امیدهایی که او در ابتدای هفته با تیم امضا کرد.

مورل به 247Sports گفت که او از روش توسعه مدافعان UCLA خوشش می آید ، از Josh Kelly و Demetric Felton Jr نام می برد و ارتباط زیادی با کادر مربیگری دارد و روزانه با مربی در حال اجرا Deschaun Foster صحبت می کند.
منبع: paper-news.ir

حتما بخوانید:
قیمت لپ تاپ دل امروز + جدول

دیدگاهتان را بنویسید