[ad_1]

او صبح ها یکشنبه خواندن دلگیرانه انجام می داد و طرفداران UCLA می خواستند سر خود را در کاسه غلات فرو کنند.

به روزرسانی هفتگی آمار فوتبال دانشگاه همیشه خبر بدی در مورد دفاع از استخوان ها در دو فصل اول به عنوان مربی می دهد تراشه کلی.

این فرایند شامل جستجو در پایین صفحه برای یافتن UCLA است که تقریباً در بین گروه های اصلی در میان بدترین تیم های کشور قرار گرفته است.

محافظت کامل؟ بله آیا عبور از حیاط مجاز است؟ اوه پسر. آیا شنیده اید؟ مهم نیست.

همه اینها باعث شد که آمار و ارقام منتشر شده در روز بعد از باخت 38-35 بروین ها به شماره 11 در اورگان در روز شنبه در ورزشگاه اوتزن خوشایندتر شود.

UCLA (1-2) در چندین دسته در میان بهترین تیم های کشور قرار دارد. بروین ها با 9 باخت کشتی و شماره 19 با 3.33 کیسه در هر بازی شماره 5 ملی بودند.

آنها فقط چند جیب موفقیت یک دفاع کثیف نبودند. UCLA در دفاع سریع (135.3 در هر بازی) و شماره 44 در دفاع کلی (374.3 یارد در هر بازی) در رده 36 قرار گرفت.

موفقیت عمدتا در نتیجه دفاع جدید 4-2-5 تهاجمی نصب شده پس از ورود یک مربی دفاع دفاعی است برایان نوروود از نیروی دریایی ، که فصل گذشته زمانی که نوروود هماهنگ کننده دفاع مشترک بود ، طرحی مشابه را انجام داد.

تجزیه و تحلیل اینکه چه میزان اعتبار نوروود باید دریافت کند و چه مقدار باید به هماهنگ کننده امنیت اختصاص یابد ، دشوار است. جری آذینارو، معمار دفاع وحشتناک UCLA در 2018 و 2019 ، اما یک توافق آسان وجود دارد که کاری که Bruins انجام می دهند وجود دارد.

کلی گفت تیمش به سرعت اجازه داده و به یک مدافع اجازه می دهد Wasp Odigizes و سایرین تخریب تر از Bruins در فصول اخیر. تیم را با پنج نبرد برای باخت و برگشت از دست می دهد میچل آگوده با 4½ دوم است.

كلی پس از جمع آوری 10 فصل ضرر UCLA در حالی كه اورگان را نگه داشت تا زمان 88 یارد سریع. “من واقعاً به آنها افتخار کردم. و کنار آمدن با روشی که انجام دادیم کار دشواری است ، اما اگر آنها به سخت بازی کنند ، فرصتی خواهیم داشت. “

دفاع کامل نبود. اورگان جیب های نرم در وسط زمین پیدا کرد ، از چندین بازی از دست رفته استفاده کرد و با نقض 422 یارد به پایان رسید. اما Ducks 28 امتیاز از چهار گردش مالی UCLA را به دست آورد ، از جمله یک رهگیری برای یک ضربه محکم و دو نتیجه دیگر که Bruins توپ را در خط 30 حیاط خود به آنها داد.

بسته های فلش UCLA و حرکت قبل از اختلال فوری دائماً باعث ایجاد مزاحمت در اردک ها می شود و نشان می دهد که دیگر Bruins تحت فشار نخواهد بود.

ادیگیزوا گفت: “ما فقط به روشی کار می کنیم که همه با یکدیگر بازی کنند و همه آنچه را که باید انجام دهند انجام می دهند.” “بنابراین بازی در دفاع بسیار راحت تر است ، می دانید؟”

و غیره.

UCLA در حال برگشت است دمتریک فلتون جونیور دومین بازی سریع و مستقیم خود را با 100 یارد در خط حمله نسبت می دهد که همچنان پیشرفت می کند. فلتون پس از پایان کار با 167 یارد در حرفه خود و دو بار برخورد ، در حالی که میانگین 4.9 یارد در هر بار حمل داشت ، گفت: “آنها امروز الاغهای خود را بازی کردند و من به آنها بسیار افتخار کردم.” “آنها پیروزی در پنج گارد را برای من آسان کردند ، بنابراین من واقعاً به آنها افتخار می کنم.” … دفاع دفاعی بروین جان جان ونس هنگامی که سر خود را در اورگان پایین آورد برای راهنمایی انداخته شد مایکل رایت در حالی که در یک بازی برگشت شرکت می کرد ، اما روز شنبه اجازه بازگشت در مقابل آریزونا را خواهد داشت زیرا این تخلف در سه ماهه دوم رخ داده است.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر