دفاع USC با چالشی برای جنایت ایالت واشنگتن روبرو است

[ad_1]

در طی هشت فصل حضور در واشنگتن ، انزجار مایک لیچ از بازی زمین به عنوان یک Pac-12 canon جاودانه شد. هیچ تیم فوتبال کالج بیشتر از Cougars خود تحمل نمی کند یا به یک فرار کمتر اعتماد می کند. مربیان کنفرانس می توانند ساعت خود را با 50 پاس در هر بازی تنظیم کنند.

این Air Raid در ساده ترین و خالص ترین شکل خود بود و در بیشتر دهه ، بازی ایالت واشنگتن تا حد زیادی در حد فکر باقی مانده بود. قبل از عزیمت لیچ به کنفرانس جنوب شرقی ژانویه گذشته ، قهوه ها در آخرین فصل خود 210 بار توپ را انداختند که کمترین میزان 88 تلاش خیره کننده در این کشور است. در زمان تصدی لیچ فقط یک بار جرم او بالاتر از آخرین جنایات در این گروه بود.

برای مقایسه ، تخلف “دویدن و شلیک” مربی جدید Cougars نیک رولوویچ همچنین می تواند “زمین و پوند” باشد.

ایالت واشنگتن در این فصل همچنان در آخرین کنفرانس سریع قرار دارد. اما همزمان با استقبال USC از Cougars در کولوسئوم در نبردی از حملات زودگذر قدرتمند ، بازی احیا شده متغیر غیرمنتظره دیگری است که اگر امیدوار است رکورد خود را سالم نگه دارد ، باید این هفته را آماده کند.

این نشان می دهد تیم ها آنقدر سالم هستند که می توانند تا روز یکشنبه بازی کنند. هر دو USC و واشنگتن شنبه گذشته به دلیل مشکلات COVID-19 بازی های خود را لغو کردند – USC زیرا کمتر از تعداد لازم فرماندهان تهاجمی بود ، واشنگتن زیرا نمی توانست لیستی از 53 نفر را قرار دهد. جلسه آنها به جمعه شب موکول شد تا برخی بازیکنان از قرنطینه برگردند. با این وجود ، احتمالاً هر دو روز یکشنبه تا حدی برگزار می شوند.

با توجه به اینکه چندین بازیکن USC انتظار می رود تا روز یکشنبه انزوا را ترک کنند ، کلای هلتون ، مربی روز پنجشنبه گفت که تروایی ها “در مکان خوبی برای بازی هستند”. پات چون ، مدیر ورزشی ایالت واشنگتن ، با تکرار این احساس ، بیانگر این است که این بازی “همه سیستم ها در حال اجرا هستند” ، حتی تا زمانی که پنج قند خون در قرنطینه باقی بمانند.

اینکه این غیبت ها چگونه بر هر یک از جرایم تأثیر می گذارد هنوز مشخص نیست. ایالت واشنگتن قصد دارد از Jaden de Laura ، مهاجم تازه وارد ، یک مأموریت استخدام سابق USC که نوار وی در دو بازی تحت تأثیر هلتون قرار گرفت ، استقبال کند.

هلتون گفت: “او از این اعتماد به نفس و رفتار برای هدایت یک تیم فوتبال برخوردار است.” – او دارایی های نامشهود چهار ماهه دارد. این را در استخدام ها دیدیم. دیدن استعداد او در دست آسان بود ، اما یک بازیکن خط دفاع یک چیز بیشتر است. و این نامشهودها چشمک می زنند. “

چیزی که هلتون دقیقاً انتظار نداشت ، تأثیر دولت واشنگتن در کنترل توپ بود. در حالی که با یک مصدومیت از ناحیه کمر مبارزه می کرد ، مکس بورگی از پشت پرده جهانی برخوردار نیست. اما در عوض ، Deon Mackintosh ارشد یک اسب شگفت آور کار بود ، به طور متوسط ​​17 ران در هر بازی و بهتر از هفت یارد در هر اجرا.

هلتون گفت: “ناگهان ماکس بورگی را از دست می دهید و به عقب دوم خود می روید و یک مک قرار می دهید و این نظم را حفظ می کنید.” “او واقعاً کار خوبی انجام داد که توپ را بین پوسته عبور داد و به هر سانتی متر چمن به صورت عمودی و افقی حمله کرد.”

بورگی ، که در سال 2019 مجموعاً 1414 یارد جهانی و 16 تاچ داون بود ، این هفته به تمرین بازگشت و رولوویچ بازگشت روز یکشنبه به زمین را رد نکرد. اما در میان پشتی های Pac-12 با حداقل 30 محموله ، فقط جرمار جفرسون از اورگان و تراویس دای از اورگان بیشتر از مک انتوش بر اساس حمل انفجار داشتند.

در USC ، او احتمالاً با هفت دور کوتاه جلو در سطح دوم روبرو خواهد شد. بازیکنان تروا می توانند بدون دو مدافع اصلی شروع به کار خود ، Palaie Gaoteote (ضربه مغزی) و Ralen Goforth (پا) باشند.

حتی در این صورت ، دفاع نازک حتی نازک تر از تخلف رولوویچ کشیده خواهد شد ، که مانند سلف خود ، بر اساس گسترش زمین با چهار شوت از راه دور ساخته شده است. با توجه به گیرنده های زیادی که باید نگران شوند ، USC مجبور است بیش از حد معمول به زیر بسته های خود اعتماد کند ، و آنها را برای برنده شدن در مسابقات یک به یک و کنار آمدن در فضای بیرون فشار می دهد.

این یک آزمون است ، برخلاف هر USC در این فصل. اما برخلاف سه بازی اول ، تروایی ها حداقل نواری برای کشف ایالت واشنگتن و نقض آن دارند.

آنها همچنین یک هفته مرخصی برای مطالعه آن داشتند که آخرین بازی آنها لغو شد. آنچه که آنها تاکنون دیده اند سیستمی است که تفاوت چندانی با سیستم آنها ندارد ، یک کوارتر استعداد درخشان برای پخش آن طراحی شده است و یک بازی در حال اجرا است که همه چیز را در تعادل نگه می دارد.

هلتون گفت: “آنها ترکیب کاملی از یک مهاجم با استعداد ، دو پاس نخبه از بیرون را دارند که باید به آنها احترام بگذارید و سپس یک بازی زمینی که در حال حاضر نه تنها حیاط بلکه امتیاز ، 33 امتیاز در هر بازی به شما می دهد.” “این یک چالش بزرگ برای ما است.”[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes