دفاع USC در پایان پیروزی بر UCLA با هم عمل کرد

[ad_1]

در اینجا یک عکس برای مهر زدن به فصل او وجود دارد ، به اندازه کافی عجیب. در اینجا فرصتی در برابر UCLA وجود دارد تا ثابت کند که دفاع او سرانجام بهبود یافته است ، هر چقدر طول بکشد.

USC قبلاً جایگاه خود را در بازی عنوان Pac-12 به دست آورده بود و اولین حضور خود را از سال 2017 به دست آورد. پس از یک تلاش دفاعی مداوم که خود را با هماهنگ کننده جدید خارج از فصل و تقریباً دوباره بازیابی کرد ، خود را در آن موقعیت قرار داد. در نیمه اول این باز شد

این بخیه ها در پیروزی وحشیانه 43-38 شنبه مقابل UCLA تا حد مجاز کشیده شدند. دفاع تروجان ها در طول فصل 549 یارد اجازه داد. آنها دوباره توسط دوریان تامپسون-رابینسون ، مهاجم UCLA ، که برای 364 یارد و چهار تاچ داون پرتاب کرد ، مشتعل شد و توسط Demetric Felton Jr. ، که برای 90 یارد عجله کرد و دو بار به زمین فشار داد ، آنها را مورد اصابت قرار داد.

لوازم از دست رفته بود اشتباهاتی صورت گرفته است. اما بعد از نیمه اول ، که او مجبور بود دفاعش را فراموش کند ، یک سری توقف ستاره ای و تغییر بازی در نیمه دوم به USC زندگی لازم را داد تا فقط 16 ثانیه از UCLA بگذرد تا شنبه بگذرد.

تالانوا هوفانگا ، رئیس امنیت USC گفت: “در پایان روز ، شما باید کاری کنید که همه چیز اتفاق بیفتد.” “به عنوان دفاع ، ما دور هم جمع شدیم.”

هوفانگا دوباره تلاش را پیش قدم شد. او با 17 بازی که دو بازی برای باخت بود به پایان رسید و مجبور شد یک ضربه ناموفق را لمس کند. اما 10 دقیقه مانده به بازی مهار وی بود که باعث تغییر روند تروجان ها شد ، بازیکنانی که تنها دو دقیقه زودتر با دو نتیجه کنار گذاشته شدند. شش بازی بعد از انتخاب وی ، USC اولین برتری خود را در این بازی با 36-35 بدست آورد.

کلی هلتون ، مربی تیم USC ​​گفت: “من نمی توانم به اندازه کافی از تالانوا تشکر کنم.” “فقط یک حرکت عظیم.”

در تمام نیمه اول متناقض ، USC تلاش می کرد تا هر جنبشی را ببیند. هر وقت به نظر می رسید که خطای او ریتم پیدا می کند ، خط دفاعی به او اجازه می دهد که لغزش کند – اغلب به معنای واقعی کلمه.

هیچ مدافع تروایی از این خطاها در امان نبود. ایمنی Isaiah Paula-Mao یکی از مدافعان مدافع تروجان در طول فصل بود. سپس ، در اواسط سه ماهه دوم ، فلتون با تنها پائولا-مائو مقابلش وارد آپارتمان شد. اما ایمنی نوجوانان وسیله را منفجر کرد و فلتون وارد منطقه نهایی نهایی شد که 21 یارد است.

“[UCLA coach Chip Kelly] هلتون گفت: “ما به نوعی پاشنه پا بودیم.”

دقایقی بعد ، فلتون از خط کناری که گوشه USC Isaac Taylor-Stewart منتظر بود پایین رفت. اما فلتون از طریق دستان راست فرو رفت و به منطقه پایان هل داد تا UCLA را با برتری 21-10 به پایان برساند و در پایان نیمه 20 دقیقه باقی مانده باشد.

“این بازی قبلاً کارایی نداشت. هلتون گفت: “برخی از زخم های خودزنی.”

هنوز هم ، هماهنگ کننده دفاعی تاد اورلاندو در نیمه اول آرام ماند. ما به آنها گفتیم. فقط نمایشنامه ها را بسازید.

هلتون گفت: “ما وارد شدیم و گفتیم که بهترین شلیک خود را انجام دادیم.” “ما در حال حاضر یک توپ عالی بازی نمی کنیم. بیایید کلید را عوض کنیم. بیایید فوتبال مارک خود را بازی کنیم و 30 دقیقه بجنگیم و انجام همه این 30 زمان طول کشید. “

در عرض این نیم ساعت بسته بندی چیزی بود که برای بازی در این فصل هزینه های بزرگی را برای دفاع از نیاز مبرم آنها نیاز داشت.

نکات برجسته پیروزی 43-38 USC مقابل رز کاسه UCLA شنبه شب.

پس از حمایت از کانائی موگا یک مبارزه دیگر را برای بازگشت UCLA از دست داد ، بریتنی براون برای یک چهارم سوم از آزادی فرار کرد ، USC به زمین رفت و در شیرجه گلزنی کرد ، یک توپ عمیق به تایلر ونس. از آنجا ، سرانجام به نظر می رسد که حفاظت از تروجان ها سرانجام آب خود را پیدا کرده است.

USC در مالکیت بعدی خود ، Bruins را مجبور به خطا در زمین کرد. اما بازیکن او برنامه های دیگری داشت ، آنقدر توپ را نگه داشت که مجبور شد از هوفانگ فرار کند. USC با یک ضربه ضربتی به Amon-ra St. Brown پاسخ داد.

چهارمین و یکی از سواری های بعدی UCLA نیز به سرعت به لطف دریک جکسون ، بازیکن خط خط ، که از پشت خط عبور کرد و فولتون را برای سه گل باخت پرتاب کرد ، به سرعت خراب شد. هنگامی که با یک چهارم و یک دیگر روبرو شد ، در حالی که بیش از چهار دقیقه باقی مانده بود ، UCLA دوباره شکست خورد ، زیرا هوفانگا و حامی هانتر اچولز برای توقف با یکدیگر ترکیب شدند.

UCLA دو فرصت بیشتر داشت ، اما هر بار دفاع USC قوی بود. Bruins به خط 25 حیاطی رسیدند ، اما مجبور شدند به هدف زمینی رضایت دهند تا 38-36 برتری باریک داشته باشند که فقط 36 ثانیه طول بکشد.

با آخرین فرصت ، تامپسون-رابینسون با گذشت زمان به منطقه انتهایی دعا کرد و گل رز بول ساکت و بدون فن نفس خود را حفظ کرد.

اما دفاع USC با اصابت بمب ناامیدانه ، مهر آخر خود را به عملکرد خیره کننده ای که تقریباً از بین رفت ، وارد کرد.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes