[ad_1]

مهمانداران دل مار روز یکشنبه جلسه کوتاه پاییزی را با جریمه مربی باب بوفرت به دلیل تخلف در مصرف مواد مخدر و متوقف کردن مربی وال برینکروف برای آزمایش مثبت برای داروی دیگر ، بیش از یک سال پیش به پایان رساندند.

بوفرت ، شناخته شده ترین چهره در این ورزش ، پس از مثبت شدن آزمایش مرنیث از نظر دكسترورفان ، متابولیتی كه معمولاً در داروهای سرفه یافت می شود ، 2500 دلار جریمه شد. این دارو یک اختلال کلاس 4. شدیدترین آنها کلاس 1 و کمترین اثر آن کلاس 5 است. کلاس 4 شامل بسیاری از داروهای درمانی است.

مرنیت 3 ساله 3 ساله در 25 ژوئیه هنگام گرفتن نمونه در مسابقه کمک هزینه Del Mar دوم شد. نمونه تقسیم شده آزمایش شده بعداً همان نتیجه را داشت. در جلسه دادگاه در 11 نوامبر ، کریگ رابرتسون ، وکیل بافرت ، گفت که اسب به طور تصادفی در معرض داروهای سرفه قرار گرفته توسط دامادی که ویروس کرونا داشته است ، قرار گرفته است. داماد ، ویلیام آلونزو ، و همچنین دکتر استفان بارکر ، استاد بازنشسته دانشگاه ایالتی لوئیزیانا ، که اغلب به عنوان یک متخصص مواد مخدر ظاهر می شود ، در جلسه دادرسی شهادت داد.

بوفرت اخیراً مجموعه ای از پروتکل های جدید انبار و مراقبت یک ساله را اعلام کرد که علاوه بر مرنیث ، دو اسب دیگر دارای سه داروی مثبت بودند. مرنیت تنها اسبی است که در جنوب کالیفرنیا ، جایی که بافرت اصطبل خود را بدرقه می کند ، تخلف کرده است. پرونده ها در مراحل مختلف حکم و فرجام خواهی هستند.

رابرتسون به بیانیه روزنامه تایمز برای اظهار نظر پاسخ نداد و در مورد اینکه آیا درخواست تجدید نظر درخواست شده است ، اظهار نکرد.

تعلیق و جریمه 3000 دلاری Brinkerhof با Girl Can Partie همراه بود ، که در اول آگوست 2019 در اولین ادعای مسابقه خود در Del Mart به پایان رسید. مادیان 3 ساله رد صلاحیت شد و با پول محروم از کیف پول در جایگاه آخر قرار گرفت. Girl Can Partie آزمایش مثبتی برای متاپروترنول دارد که برای کمک به تنفس استفاده می شود و یک داروی کلاس 3 است.

مجازات اضافی به این دلیل بود که محققان در کامیون برینکرهوف سرنگی پیدا کردند. این مربی به Daily Racing Form گفت که سرنگ پیشگیری از قولنج است در حالی که اسب به شمال به Emerald Downs فرستاده شد. برینکرهوف در 6 نوامبر سال 2020 ظاهر نشد و در مقابل مهمانداران به آنها گوش می داد. وی به DRF گفت كه قصد اعتراض ندارد. این تعلیق از 7 دسامبر آغاز می شود و در 20 ژانویه پایان می یابد.

پایان جلسه دل مار در روز یکشنبه ، دومین نشست پیاپی بزرگ نژاد بزرگ در کالیفرنیای جنوبی بود که بدون مرگ و میر مسابقه ای یا آموزشی نبود. جلسه کوتاه پاییزی سانتا آنیتا نیز منجر به مرگ ناشی از ورزش نشد. آخرین اسبی که در یک مسابقه یا آموزش مرد ، 5 سپتامبر در دل مار بود.

دل مار اگرچه به هواداران حاضر اجازه نمی داد اما با سهم 33 درصدی pari-mutuel مسابقه بسیار موفقی داشت.

در شمال کالیفرنیا ، Golden Gate Fields پس از دو هفته مسابقه به دلیل شیوع ویروس کرونا در پشت ، دوباره بازگشایی نمی شود. هیچ تاریخی برای راه اندازی مجدد اعلام نشده است. جلسه باید در تاریخ 13 دسامبر به پایان برسد.

مسابقات روزانه در جنوب کالیفرنیا روز جمعه برای یک جلسه 11 روزه قبل از شروع مسابقه امضای قرارداد سانتا آنیتا ، که از 26 دسامبر آغاز می شود ، به پیست اتومبیلرانی کوچکتر Los Alamitos می رود.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر