[ad_1]

هیچ کس جرمی برای کسی که در برابر Demetric Felton Jr می بندد ندارد. نزدیک به خط مشاجره است ، اما در شما فقط اینگونه نیست.

UCLA ، که در حال بازگشت است ، نشان می دهد که شما را از دست خواهد داد ، و قبلاً توجه خود را به سایر کسانی که بین آن و منطقه انتهایی ایستاده اند ، معطوف کرده است.

فلتون در مورد مدافع اصلی گفت: “من فقط اجازه دادم بدنم عکس العملی نشان دهد ، اما به نظر من بهتر است كه از آن خارج شوم ،” اما به محض اینكه درمان را تمام كردم ، فقط به نفر بعدی می اندیشم. “

با تماشای این اتفاق ، یکی پس از دیگری بازی لغزنده ، مهاجمان فلتون حرکت رو به پایین خود را در نظر می گیرند.

نگهبان پل گراتون جونیور گفت: “شما او را می بینید و او می خواهد از پس این کار برآید و حرفش را قطع می کند” و شما مثل او هستید ، من مجبور نیستم یک نمایش دیگر بازی کنم ، فقط باید 70 یارد پایین بدوم و خوب بغلش کنم. . “

در چند هفته گذشته آغوشهای زیادی روی پیراهن قرمز وجود داشته است.

فلتون در کنفرانس Pac-12 در جایگاه سوم ایستاد و با 134.2 یارد در مکان هشتم قرار گرفت که پس از ثبت رکورد شغلی در بازی های متوالی ، از جمله بهترین نتیجه 206 یاردی و بازی مقابل آریزونا ، در این بازی قرار گرفت. آخر هفته گذشته دو پیست دیگر از جمله تاچ داون زیگزاگ با ضربات پنالتی که هیچ ارتباطی به بازی نداشت از بین رفت.

سام مارازو گفت: “فلتون ، شما به سختی مجبورید او را مسدود کنید.” “او دیوانه وار توپ را کنترل می کند.”

منشأ این جنون بحث های شدیدی را برانگیخته است.

چیپ کلی ، مربی UCLA گفت که چشم انداز فلتون از پدر و مادرش بود. پدر فلتون ، که به همین نام مشترک است ، اعتبار خدا را بر عهده دارد.

شاید هر دو حق دارند.

دیمیتریک جونیور ، بچه 5 فوت 10 و 200 پوندی گفت: “قطعاً می گویم این توانایی خدادادی است که من به آن لطف کرده ام ،” اما ، می دانید ، این مواردی است که با تکرار پیشرفت می کنید. فکر می کنم هر سال بهتر و بهتر می شوم ، زیرا این چیزی است که سعی کرده ام روی آن کار کنم. “

دیدن موارد قبل از وقوع موضوعی برای شخصی است که به نظر او بسیار شکننده است و نمی تواند در هر سطح از Pop Warner تا Pac-12 بازی کند. فلتون یک بار به پدرش گفت که همه این کارها را هنگام بازی کردن انجام می دهد تا قبل از ادامه تحصیل در NFL به دانشگاه برگردد.

او 7 ساله بود.

دمتریک فلتون جونیور برای اولین بار در سال 2006 فوتبال بازی کرد.

دمتریک فلتون جونیور برای اولین بار در سال 2006 فوتبال بازی کرد.

(با احترام از خانواده فلتون)

قبل از اینکه بتواند اولین برشهای خود را در زمین انجام دهد ، دمتریک کوچولو مجبور شد از مادرش بگذرد.

لنت فلتون ضربات وحشیانه ای را که تنها پسرش در مبارزه با فوتبال می بلعد ، در نظر گرفت و ترس خود را با شوهرش ، روحانی نیروی دریایی تقسیم کرد. والدین پسر خود را تشویق می کنند که با پرچم فوتبال شروع کند و به او می گوید بعداً می تواند بازی کند.

دمتریکوس کوچک ادامه داد. یک شنبه ، پسر بچه با بیرون آوردن فوتبالی که در آن دراز کشیده بود ، بیرون رفت و برای پدرش که مشغول چمن زنی بود ، دست تکان داد. ماشین چمن زنی متوقف شد ، پسر اعلام کرد که برای آن دعا کرده و جواب را دریافت کرده است: فوتبال بازی خوب بود.

پدر و مادرش به عنوان یک خانواده مسیحی احساس می کردند چاره ای جز اجازه دادن به او برای بازی ندارند.

دیمیتریوس پدر به یاد می آورد: “اکنون نمی توانیم به او نه بگوییم ، زیرا اگر خدا بله گفت ، هیچ کاری از عهده ما بر نمی آید. “

برای یک لحظه ، به نظر می رسید که ممکن است اولین تمرین این پسر در لیگ Pee Wee آخرین مسابقه او باشد. فلتون در یک تمرین له شد ، وقتی توپ به بیرون رفت ، روی زمین افتاد. او قبل از بازگشت به صف با چشمان اشک بار از جای خود بلند شد تا با مجازات بیشتری روبرو شود.

وقتی پدرش از او پرسید که چرا منصرف نمی شوی ، فلتون گفت این دلیلش این است که او می خواهد بازی کند و قصد چنین کاری را دارد.

فلتون یادآوری می کند: “وقتی کار تمام شد ، حالم شبیه بود ، اوه ، خیلی بد نبود.” “و سپس من فقط به بازی ادامه دادم ، و تلاش می کردم که بهتر شوم.”

دمتریک فلتون جونیور نیز از کودکی بیس بال بازی می کرد.

دمتریک فلتون جونیور نیز از کودکی بیس بال بازی می کرد.

(با احترام از خانواده فلتون)

فلتون به شکل دآنتونی توماس ، ستاره سابق کرنشو هایت و اورگان در آمد ، که می توانست توپ را حمل کند در حالی که شکاف ها را از بین می برد و ضربات را برمی گرداند. او مجبور شد همه این کارها را در Great Oak High در Temecula انجام دهد و پس از آسیب دیدگی یک هم تیمی ، از گیرنده به نوبه خود به عقب بدود.

رابی رابینسون این هفته گفت: “من 31 ساله هستم ، و در فوتبال دبیرستان مربیگری می كنم ،” و او بهترین دید را در زمینه كودكانی كه مربیگری كرده ام دارد. ” هوشمندانه ترین کاری که می توانستم انجام دهم این بود که مطمئن باشم او در هر بازی 25 بار توپ را به دست می آورد. “

مربیان UCLA او را به عنوان گیرنده اسلات جذب کرده و به او جت ​​و چرخش های تصادفی دادند. او بعد از جوش کلی از ناحیه زانو دچار آسیب دیدگی شد و فصل گذشته با تغییر دائمی موقعیت با قهرمان دوش دونشون فاستر پاداش بیشتری دریافت کرد.

اما تردیدها حتی پس از یک بازی موفقیت آمیز علیه ایالت واشنگتن که در آن فلتون 263 حیاط جهانی را جمع کرد ، از جمله رهگیری 94 حیاط و اعتصاب 100 حیاط ، همچنان پابرجا بود. فلتون هفته بعد مقابل آریزونا به سختی توپ را لمس کرد و برای بقیه فصل در یک نقش ترکیبی باقی ماند.

“مثل این است که” چرا مردم شک می کنند؟ گفت: دمتریک فلتون پدر “من گفتم ،” G ، زیرا مردم در ذهن دارند كه یك بازیکن معمولی در حال اجرا یا یك فوتبالیست به نظر می رسد و مردم قلب شما را نمی بینند ، اما شما آنجا می روید و به آنها نشان می دهید ، آنها شروع به باور می كنند. “

فلتون برای یک فصل آخر به دانشگاه بازگشت تا سه کلاس آخر مورد نیاز برای دوره لیسانس خود را به پایان برساند ، در حالی که با نشان دادن اینکه می تواند به یک اسب کار رو به عقب تبدیل شود ، چشم انداز خود را برای حرفه ای ها بهبود بخشید.

عزیمت کلی برای شارژرها راهی برای فلتون شد تا به 10 بازیکن برتر رهبری کلی در Pac-12 تبدیل شود و به لامی مایکل جیمز و کنجون بارنر در اورگان و کلی با Bruins پیوست. کلی همچنین پیش از انتصاب توسط روسای کانزاس سیتی مربی توماس بود.

فلتون احتمالاً مربی بعدی کلی است که پس از رفع هرگونه عدم اطمینان در مورد استقامت ، به NFL بازگشت. او در دوران حرفه ای خود 34 بار توپ را در برابر اورگان حمل کرد و آن را با 32 دوش مقابل آریزونا دنبال کرد و فقط در هنگام تشنج متوقف شد زیرا در دقایق پایانی بازی محدودیت های خود را از دست داد.

سپس لبخند گشادی صورتش را از پهلو شکافت ، فلتون فهمید که کارهای زیادی برای لغزش بیشتر وجود دارد.

فلتون گفت: “من دوست دارم ثابت كنم كه مردم اشتباه می كنند. “اگر کسی به من بگوید که من نمی توانم کاری انجام دهم ، مثل این هستم که مرا تماشا کن که چگونه آن را انجام می دهم.”[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر