[ad_1]

چابک ترین خرید پشت لیکرز بدترین چیز نیست.

دنیس شرودر ، که بسیاری از ناظران NBA فصل گذشته او را به عنوان ششمین مرد لیگ معرفی کردند ، می خواهد در این فصل به همراه لبران جیمز و آنتونی دیویس یک بازیکن اصلی باشد.

“من الان دو سال است که این کار را خارج از نیمکت انجام می دهم [Oklahoma City]”، گفت شریدر. “من فکر می کنم سعی می کنم جلو بروم و فکر می کنم با AD و LeBron می توانم به عنوان یک شروع کننده در پست محافظ مفید باشم.”

شرودر پس از فارغ التحصیلی به عنوان خط حمله اصلی هاوکس در دو فصل گذشته حضور در آتلانتا ، فقط 16 بازی را در دو فصل با تندر آغاز کرده است.

لیکرز بیشتر فصل بازی خود را انجام داده است ، بدون اینکه یک محافظ شروع سنتی داشته باشد ، جیمز این مسئولیت را به عهده گرفت در حالی که لیکرز را به عنوان قهرمانی NBA رساند. او همچنین برای اولین بار در حرفه خود با 10.2 پاس گل در هر بازی NBA را هدایت کرد.

با به دست آوردن شرودر 27 ساله در معامله ای که برای آنها به محافظین دنی گرین و حق تساوی جیدن مک دانیلز ، دور اول لیکرز منجر شد ، تیم یک بازی ساز و گلزن توانمند را جذب کرد که می تواند بار سنگینی بر دوش جیمز مدافع باشد. به او اجازه می دهد تا زمان بیشتری را به بازی توپ اختصاص دهد – و در اصل به او اجازه می دهد تا انرژی بیشتری صرفه جویی کند.

شرودر گفت: “من فکر می کنم به همین دلیل مرا آوردند.”

اگر شرودر شروع کند ، این کار او را در کنار جیمز و دیویس قرار می دهد و این برای پنج نفر اصلی فرانک وگل بی معنی است. یک پنج بازیکن احتمالی احتمالی می تواند مارک گاسول را به عنوان یک مرکز شروع به کار اضافه کند – دیویس را در موقعیت پیشرفته ترجیح داده خود نگه دارد – و به عنوان کنتاویوس کالدول-پاپ یا وسلی متیوز به عنوان دیگر وینگر اصلی.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر