[ad_1]

انتظار می رود UCLA 9 بازیکن خود را از جمله دوریان تامپسون-رابینسون ، مهاجم اصلی ، برای بازی خود مقابل شماره 11 اورگان در بعدازظهر شنبه در ورزشگاه اتزن به دلیل مشکلات COVID-19 از دست بدهد.

به گفته یکی از نزدیکان تیم ، که بخاطر حساسیت اوضاع خواست نامش فاش نشود ، از دیگر بازیکنانی که غایب خواهند بود ، دوندگان Casmeier Allen ، Keegan Jones و Martel Irby هستند. جانشینان جالن اروین و دلون هرت ؛ و پشتیبان قابیل مدرانو.

UCLA جمعه شب اعلام کرد که دو بازیکن ، مربی یا کارمند در برنامه فوتبال آزمایش ویروس کرونا را مثبت اعلام کرده اند. به عنوان بخشی از پروتکل های ایمنی ، هرکسی که تصور می شود با کسی که این آزمایش را انجام داده ارتباط نزدیک داشته در قرنطینه 14 روزه قرار گرفته است ، به این معنی که حداقل برخی از Bruins که علیه Oregon انجام می شود نیز ممکن است برای بازی UCLA برابر آریزونا در تاریخ 28 نوامبر در گل رز.

عدم وجود تامپسون-رابینسون احتمالاً درجه یک پیراهن قرمز Chase Griffin را در نقش اصلی در خط حمله قرار می دهد. گریفین در آخرین رانندگی Bruins پس از پیروزی 34:10 برابر کالیفرنیا در آخر هفته گذشته جایگزین تامپسون-رابینسون شد ، اما بیشتر اوقات توپ را پاس می داد و پاس در سطح دانشگاه را نمی داد.

گریفین بهترین بازیکن سال Gatorade Texas در سال 2018 بود ، اما به دلیل اینکه در لیست 11 پا ، 184 پوند قرار دارد ، به سختی در برنامه های مهم کالج استخدام شد. از دیگر گزینه های خط حمله UCLA می توان به Chase Artopoeus ، بازیکن درجه یک با پیراهن قرمز ، و کلاس دوم Coldon Yankoff ، یک مدافع خط دبیرستانی که یک بار مورد تبلیغ قرار گرفت ، در تلاش برای بازی با تامپسون-رابین ، در هنگام اردوی آماده سازی به یک گیرنده وسیع روی آورد. به عنوان یک شروع کننده

تامپسون-رابینسون 5/51 درصد از پاسهای خود را در این فصل برای 499 یارد با هفت بار لمس و دو رهگیری به اتمام رسانده است. او همچنین برای 161 یارد و دو تاچ داون دوید.

از دست دادن آلن ، جونز و اربی به طور قابل توجهی عمق پشت ضربه UCLA را تخلیه خواهد کرد ، اگرچه Demetric Felton Jr. و Brittany Brown برای 37 از 54 تیم تیم و 178 از 244 یارد خود در برابر Cal با هم ترکیب می شوند. جونز در این فصل علاوه بر یک گیر 26 یاردی ، در پنج رانندگی 24 یارد دارد و آلن دو بار توپ را به مدت سه یارد حمل کرد. ایربی هنگام دور زدن به صورت آسیب دیدگی زانو بازی نکرد.

در این فصل ، اروین 22 یارد را به دست آورد و هارت این کار را نکرد. مدرانو در اوایل فصل مقابل کلرادو مبارزه کرد ، که برای از دست دادن سه حیاط خوب بود.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر