[ad_1]

یک بازی یا اصلاً بازی ای برای یادآوری آخر هفته است.

دوریان تامپسون-رابینسونمادر و دوست دخترش برای بیست و یکمین سالگرد تولدش پرواز کرده بودند ، حتی اگر او با ابزار افتتاحیه خانه بروینز که تهدید شده توسط COVID-19 بود ، بیکار بود ، به دیدار بازیکن خط حمله مورد علاقه خود در UCLA آمد.

روز جمعه ، یک روز قبل از تولد وی در روز شنبه ، یک رویداد در آپارتمان تامپسون-رابینسون برگزار شد.

او یک روز بعد روی سن آمد.

در زمان برداشت ، تامپسون-رابینسون عبور کرد ، دوید و مانع پیروزی برین ها شد تا روز یکشنبه در گل رز در مقابل کالیفرنیا 34:10 پیروز شوند.

آمار او همه ماجرا را بیان نمی کند. تامپسون-رابینسون 14 پاس از 26 پاس را برای 196 یارد با سه تاچ داون و یک رهگیری انجام داد در حالی که 52 یارد را در 12 بار تاچ تاون دوید.

این دستور او برای تخلف شتابزده Bruins بود زیرا او با بازی دوندگی خود ، که یک بعد از ظهر نسبتاً آرام بود ، خرس های طلایی را در حالت آماده باش نگه داشت. تامپسون-رابینسون گفت سرعت UCLA پس از یادگیری بازی در نقش Cal به جای یوتا ، در قلب موفقیت او تصمیم گرفت که از آن استفاده کند.

تامپسون-رابینسون گفت: “سرعت بسیار به ما کمک کرد ، و دوباره ، اوایل فهمیدیم که این یک کلید مهم در این بازی است ، بنابراین ما آن را به نفع خود استفاده کردیم.”

تامپسون-رابینسون نیز از پاهای خود به خوبی استفاده می کند. او در حالی که مداوم به جمع شدن با سرعت بی سابقه ای ادامه می داد ، دو بار زود دوید و مدافعان مانع شد. او در دو بازی 161 گز در مقایسه با 198 بازی در کل فصل گذشته و 266 یارد قبل از این فصل دارد.

این به او کمک کرد که پس از 53 بار اخراج در دو دوره اول دانشگاه ، فقط یک بار در سال 2020 اخراج شد. او در رکورد همیشگی مدرسه رتبه بندی می کند و در لیست تکمیل شغل مدرسه با 362 و 10 ام در لیست انتقال شغلی با 4511 یارد در رتبه نهم قرار دارد.

او به راحتی اجازه می دهد این ارقام برای چند تیک دیگر در یک گروه مهم تر وجود داشته باشد.

تامپسون-رابینسون گفت: “احساس پیروزی بسیار عالی است ، گویی که ما مدتهاست برای آن می جنگیم و برای این احساس می جنگیم.” “من فقط برای به دست آوردن این پیروزی همه کارها و هر کار ممکن را انجام می دهم … اکنون در هیئت مدیره.”

و غیره.

گیرنده WC تازه وارد UCLA به چارلز گردن اولین صعود اداری در سه ماهه دوم با 27 محوطه کاری انجام شد تا Bruins با نتیجه 14-3 پیش بیفتد. … دفاع UCLA در دو بازی 17 جنگ باخت انجام داده است که میانگین آنها 8.5 در هر بازی است و این بسیار بالاتر از میانگین شش بازی فصل گذشته است.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر