دوریان تامپسون-رابینسون برای فصل بزرگسالان به UCLA برمی گردد

[ad_1]

در سه کلمه و یک توییت ، دوریان تامپسون-رابینسون ، مهاجم UCLA از اهداف خود برای آینده خود به عنوان Bruin خبر داد.

یک سال دیگه“تامپسون-رابینسون روز دوشنبه نوشت.

یک سال دیگر برای تثبیت سهام NFL خود. یک سال دیگر برای تحت فشار قرار دادن UCLA به قلمرو برنده. یک سال دیگر برای میراث گذاشتن.

اکنون که تامپسون-رابینسون برای فصل بزرگسالان خود بازگشت ، همه روی میز هستند. فصل نوجوانی او با افتخار پایان یافت ، در حالی که تامپسون-رابینسون در کوارتر دوم باخت 48-47 بروینز مقابل استنفورد در وقت اضافه شنبه در Rose Bowl از ناحیه زانو دچار آسیب دیدگی آشکار شد.

تامپسون-رابینسون در تمام مدت در آستانه سبقت گرفتن از تروی آیکمان برای کسب مقام هفتم در لیست UCLA بود ، وقتی که او به زمین خرد شد تا دیگر برنگردد. او فصل را با 65.2 درصد از پاسهای خود برای 1120 یارد و 12 تاچ داون با چهار رهگیری در پنج بازی به پایان رساند ، به دلیل پروتکل های ردیابی تماس COVID-19 ، دو مورد دیگر را از دست داد در حالی که در قرنطینه باقی مانده بود.

تولید و قابلیت اطمینان آن پس از 19 انقلاب ، از جمله هفت شاخک ، به عنوان دانشجوی سال دوم ، از رشد قابل توجهی برخوردار شد.

تامپسون-رابینسون هفته گذشته در توییتی نوشت: “حداقل من امسال كنفرانس چرخش را برگزار نكردم.”

تامپسون-رابینسون با 5،132 گز وارد فصل آخر خود در کالج می شود که برای پیشی گرفتن از آیکمان در لیست مدارس همه زمان ها به 166 مورد نیاز دارد. قبل از ادامه حضور در NFL ، نمره کارآیی قبولی او در فصل گذشته 156.29 در مقایسه با برت هندلی در فصل نوجوانان هوندلی بالاتر از 152.7 بود.

بعد از اینکه NCAA به هر بازیکن یک سال اضافه فرصت داد تا بعد از همه گیری بازی کند ، Bruins توانست همه را با تخلف بازگرداند ، به جز اینکه Demetric Felton Jr. ، که روز یکشنبه اعلام کرد به NFL می رود ، را برگرداند.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme