دو نسخه پیش نویس اول قانون 5 پارچهایی برای Angels، Dodgers است

[ad_1]

Angels and Dodgers روز پنجشنبه چشم اندازهای امیدوار کننده ای را برای تیم های جوان در لیگ های اصلی پروژه پیش نویس MLB Rule 5 از دست دادند. خوزه سوریانو از فرشتگان ، جناح راست ، ابتدا توسط دزدان دریایی پیتسبورگ انتخاب شد. دسر داجرز ، برت دو گاوس ، توسط تگزاس رنجرز به عنوان انتخاب دوم انتخاب شد و جوردن شفیلد دست راست ، با انتخاب هفتم به راکی ​​کلرادو رفت.

داجرز همچنین شش بازیکن را در دسته جزئی از دست داد ، که هدف آن این است که بازیکنان بتوانند مسیر واضح تری را به لیگ های بزرگ برسانند. آنها از انتخاب در بخش اصلی لیگ خودداری کردند و دو بازیکن را در قسمت لیگ کوچک گرفتند.

در همین حال ، فرشتگان جایگزین سوریانو شدند و با نهمین انتخاب کلی ، ژوزه آلبرتو ریورا را به همان اندازه جذاب از هیوستون آستروس گرفتند.

ریورا ، 23 ساله ، در ابتدای فصل 2020 توسط Baseball America به عنوان نوزدهمین پارچ برتر لیگ آستروس مینور رتبه بندی شد. 40 مرد از فرشتگان و در تمرین بهار برای حضور در لیست در روز اول رقابت می کنند. بازیکنانی که به لیگ برتر قانون 5 منتقل شده اند ، باید در طول فصل در لیست 26 نفره باقی بمانند یا با پرداخت 50،000 دلار به تیم قبلی خود برگردانده شوند.

همین هشدار در مورد دو گئوس ، سی و هفتمین دوره داجرز در سال 2017 ، که فصل گذشته را در محل تمرین ذخیره داجرز سپری کرد ، و شفیلد ، سی و ششمین انتخاب کلی وندربیلت در سال 2016 است.

ریورا ، بومی جمهوری دومنیکن که در 19 سالگی با 10 هزار دلار با Astros قرارداد امضا کرد ، از کلاس A فراتر نرفت. اما جهش در سرعت و بهبود فرماندهی در سال های اخیر باعث افزایش سهام وی شده است.

پری میناسیان ، مدیر کل فرشتگان در یک کنفرانس گفت: “بعضی چیزها واقعاً باید دوست داشته باشید و ما احساس می کنیم فلش به سمت بالا است.” “و در پایان روز برای دستیابی به این دست [with] جایی که او است ، به او فرصت دهید. فکر می کنم این کار با آنچه او تاکنون توانسته انجام دهد توجیه شد. “

هنگامی که او برای اولین بار در سال 2018 به لیگ تازه کار ایالات متحده رسید ، Rivera در 90s پایین با توجه به خط لوله MLB پرتاب کرد. با رسیدن به کلاس A در سال 2019 ، توپ سریع او در آستانه شلیک به سرعت 102 مایل در ساعت بود. او تابستان را با شریک سطح پایین Astros خود سپری کرد ، 95 عکس را جمع آوری کرد و ERA 3.81 را برای دوره های 75 درجه ارسال کرد. چشمگیرترین عملکرد او ابتدای اواخر آگوست 2019 بود ، که در آن او پنج بار یک بار انجام داد تا اینکه از 9 خط عبور کرد و دو پیاده روی کرد.

از زمان حضور حرفه ای خود در سال 2017 ، ریورا 3.63 میانگین درآمد کسب شده را با 185 سکته مغزی و 74 پیاده روی در 161 ⅓ دوره کسب کرده است.

اگرچه Astros از این نوسان مراقبت کرد ، اما ریورا مناسب ترین نقش برای گاو نر محسوب می شود. مینازیان گفت که فرشتگانی که در حال بازسازی سپاه امداد خود هستند ، به آزمایش شنای بهاره ریورا اجازه می دهد تا وظایف او را تعیین کند.

سوریانو ، 22 ساله ، احتمالاً به این زودی ها نمی تواند معامله کند ، زیرا در بهار تامی جان را تحت عمل جراحی قرار داد. اما این آسیب دزدان دریایی را منصرف نکرد. سوریانو در مارس 2016 با مبلغ 70 هزار دلار با فرشتگان قرارداد امضا کرد. قبل از آسیب دیدگی آرنج در تمرین بهار ، سوریانو در حال آمدن از فصل 2019 بود ، که در آن توپ سریع به 100 مایل در ساعت رسید و توپ خمیده سخت او بهبود یافت. او سال را با 2.51 ERA در بیش از 20 حضور (18 شروع) به پایان رساند. او دارای 2.76 ERA بیش از 238 پاس در لیگ های کوچک است.

فرشتگان بازیکن داخلی Brendan Davis را از تگزاس رنجرز و شکارچی Gustavo Campero از New York Yankees را در لیگ های کوچک اضافه کردند. Dodgers شکارچی رایان ژانویه از آریزونا دیاموندبکس و بازیکن خارج رویمر بولیوار از مسابقه خلیج تامپا را انتخاب کردند.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme