[ad_1]

با گذشت هر روز ، با حل نشدن اوضاع قراردادی جالن رمزی ، حدس و گمان ها شدت گرفت.

مدافع گوشه ستاره ستاره برج حمل از یک کنفرانس مطبوعاتی مجازی در ابتدای اردوی آمادگی بیرون آمده بود که خبرنگاران او را زیر سوال بردند. با نزدیک شدن به فصل ، رمزی تلفن همراه خود را برداشت و به نماینده خود ، دیوید مولوگتا پیغامی فرستاد.

رمزی نوشت: “نگاه کنید ، من فقط می خواهم به شما اطلاع دهم که اگر معامله ای انجام شد ، اگر معامله ای انجام نشود ، من از همه کارهای شما قدردانی می کنم.” “تو هنوز از نظر من بزرگترین هستی. “

مولوگتا از یادداشت قدردانی کرد. این دو با هم رابطه برادرانه دارند: رمزی پدرخوانده یکی از سه پسرش است. مولوگتا تلاش می کند تا هر پنی را که شایسته رمزی است ، تأمین کند.

او تحویل داد.

چهار روز قبل از اینکه آریس با دالاس بازی کند ، کابوی ها ، رمزی و آریس با قراردادی 5 ساله به ارزش 105 میلیون دلار موافقت کردند و این بهترین دفاع در تاریخ NFL بود.

تمدید رکورد شکستن رمزی بیش از یک هفته پس از آن بود که موولوگتا 38 ساله معاملات راه اندازی مجدد بازار مدافع هوستون تگزاس ، دشون واتسون و کاردینالز آریزونا بودا بیکر ، را بازی می کند که روز یکشنبه در گلندیل ، آریز نقش آریس را بازی می کند.

مولوگتا ، رئیس ورزش های گروهی در Athlets First ، این را غرور می داند – اثبات اینكه والدین مهاجر او و خواهر و برادرش را به روش صحیح پرورش داده اند.

و او امیدوار است که این امر باعث الهام بخشیدن دیگر عوامل سیاه پوست برای ایجاد نام برای خود شود.

وی گفت: “برای من ، فرصت بازگشت به جامعه من و فرصت دادن به شخصی كه به نظر من می آید ، معنی همه چیز است.”

::

بازیکنان سیاهپوست حدود 70٪ از تیم های NFL را تشکیل می دهند.

اما فقط پنج مربی سیاه پوست وجود دارد – دو نفر از آنها پس از اخراج در این فصل در نقش های موقت خدمت می كنند. دفاتر پیشخوان تنوع کمتری دارند که فقط دو مدیر کل سیاه پوست دارند.

اکثر نمایندگان بازیکنان نیز سفیدپوست هستند.

مولوگتا تلاش کرد تا به یکی از قدرتمندترین و تأثیرگذارترین عوامل در صنعت تبدیل شود. او نماینده 38 بازیکن است ، از جمله دروین جیمز مدافع شارژر ، کیسی هیوارد کرنر و مدافع ملوین اینگرام – و در مجموع 1.5 میلیارد دلار قرارداد بسته است.

مدیر ارشد رمس ، لس اسناد گفت: “او به خوبی با مشتریانی که نمایندگی آنها دارد و ارزش آنها چیست آشنا است” ، اما او همچنین یک رئالیست است و دیدگاه تیم را درک می کند و برای پیروزی تلاش می کند. “

مولوگتا ، پسر مهاجرین اریتره ای گفت که او همیشه تحت فشار بیشتری بوده است تا خود را سیاه نشان دهد. در اوایل کار خود ، او گفت که زمزمه های دیگران را شنیده است که او درباره معاملات شخصی خود مذاکره نکرده است. وی گفت ، اما در سالهای اخیر اعتماد وی و سایر عوامل سیاهپوست افزایش یافته است.

مولوگتا در هشت پیش نویس آخر ، انتخاب دور اول را ارائه داد. چهار انتخاب دور اول او در این سال ، از جمله پشت کاردینال ایسایا سیمونز ، بالاترین میزان در بین همه عوامل بود.

او تنها نبود.

پروژه 2020 اولین باری است که عوامل سیاه قله های بیشتری برای دور اول نسبت به عوامل سفید فراهم می کنند.

موفقیت مولوگتا گام دیگری برای کسانی است که شبیه او هستند.

مولوژتا گفت: “برنده شدن برای خود یک پیروزی برای سایر عوامل آفریقایی-آمریکایی است.” وی افزود: “در برهه ای از زمان ، ممكن است بسیاری از خانواده ها این احساس را داشته باشند كه:” ما برای انجام قراردادهای خود به پیرمرد سفیدپوست ، آقا مو سفید ، احتیاج داریم. “

“اما من فکر می کنم بیشتر ستایش های بیرونی اکنون این است که وقتی یک زن جوان سیاه پوست زن یا مرد جوان در مقابل خانواده نشسته باشد ، آنها به طور خودکار تصور نمی کنند که این شخص از ویژگی هایی که یک نماینده سفید پوش به آن نیاز دارد برخوردار نیست.”

::

مولوگتا همیشه ماجراجو بوده است. در 3 سالگی ، او از طبقه دوم یک مجتمع مسکونی پرید ، اما استخر را از دست داد و با خواستن بخیه ، به حصار برخورد کرد.

برادر بزرگتر وی ، میناب ، 42 ساله گفت: “تا امروز ، او هنوز این موفقیت را در ذهن خود دارد.”

دیوید مولگوتا به همراه همسرش ، چونرا و فرزندانش دالاس 5 ساله ، داوین 3 ساله و دی جی 6 ساله

دیوید مولگوتا به همراه همسرش ، چونرا و فرزندانش دالاس 5 ساله ، داوین 3 ساله و دی جی 6 ساله

(با احترام از David Mulugeta.)

این برادران منتظر دوران کودکی خود هستند و از مادر و پدرشان بخاطر فراهم آوردن یک محیط پایدار با وجود شرایط سخت تشکر می کنند.

والدین آنها در روستاهای اریتره بدون برق و خانه های ساخته شده از خاک رس به دنیا آمدند. این زوج پس از فرار از کشور آفریقای شرقی برای فرار از جنگ داخلی در رم دیدار کردند. پدر آنها ابتدا به ایالات متحده مهاجرت کرد. میناب که 4 ساله بود و مادرش خیلی زود دنبال او رفتند.

آنها سرانجام در یک آپارتمان یک خوابه در نزدیکی دالاس اقامت گزیدند ، جایی که پدرشان 16 ساعت در روز به عنوان راننده تاکسی و به عنوان منشی در یک فروشگاه 7-Eleven کار می کرد. میناب گفت پدرش هر روز پیراهن و شلوار یکسانی را می پوشید. مادرش به عنوان خانه دار کار می کند.

دیوید با برادر و خواهر کوچکترش در تگزاس به دنیا آمد.

والدین آنها دانشگاهیان فرزندانشان را جدی گرفتند. نزدیک به آغاز دبستان ، میناب به یاد می آورد که پدرش یک برگ ضرب به او داد و انتظار داشت که آن را ظرف یک هفته یاد بگیرد.

برادرش گفت ، دیوید با پرتاب زمین از 70 مایل در ساعت تا 12 سالگی و بازی در دبیرستان ، از بیس بال بهتر عمل می کند. اما پدرش هنوز به نمرات اولویت می دهد.

میناب گفت: “او همیشه به ما می گفت ،” پس از اتمام کار ، می توانید به دانشگاه بروید یا در مک دونالد کار کنید و از این خانه خارج شوید. ” “او وقتی کتاب می آید بازی نمی کند.”

پدرشان وقتی میناب نامه پذیرش خود را از تگزاس A&M دریافت کرد ، در آنجا ثبت نام کرد و در رشته مهندسی تحصیل کرد ، از شوق گریه کرد. این دستاورد برای خواهر و برادر کوچکترش رقم خورد.

مولوژتا گفت: “انتظار می رفت که من ادامه دهم.”

مولوگتا در سال 2001 برای ادامه تحصیل در دانشگاه در دانشگاه تگزاس ثبت نام کرد. وی در دانشگاه با ورزشکاران دوست شد و با استفاده از این ارتباطات و جمع آوری مکانهای مهمانی به عنوان سر و صدای جانبی برنامه ای را با باشگاههای محلی طراحی کرد.

از طریق دوستان مشترک ، مولوگیتا با تگزاس دیدار کرد ، و جمال چارلز را رد کرد. مولوگتا ، که قرار بود در سال 2008 در دانشکده حقوق در دانشگاه نبراسکا شرکت کند ، در بهار در جریان آماده سازی چارلز برای مسابقات NFL از کالیفرنیا دیدن کرد و با نماینده خود ، اندرو کسلر دیدار کرد.

کسلر به مولوگتا پیشنهاد کارآموزی در Athlets First را داد.

دیوید مولوگتا و خانواده در کنار پرزیدنت اوباما

دیوید مولوگتا و خانواده در کنار پرزیدنت اوباما

(با احترام از David Mulugeta)

کسلر گفت: “من فهمیدم که او در نمایندگی بازیکنان استعداد منحصر به فردی دارد.” “او واقعاً با استعداد است ، واقعاً باانگیزه است و توانایی ارتباط با انواع بازیکنان از زمینه های مختلف ، مناطق مختلف کشور و سنین مختلف را دارد.”

اگرچه وظایف از قبیل سفارشات ناهار بسیار کم بود ، اما مولوگتا کارهایی را که روزانه کار می کردند ، مشاهده می کرد.

وی گفت: “این واقعاً چشمانم را باز کرد.”

::

مولوگتا در سال 2010 از دانشکده حقوق فارغ التحصیل شد و در سال 2011 برای اولین بار به ورزشکاران پیوست. Seahawks توماس را به عنوان انتخاب شماره 14 در پیش نویس NFL 2010 انتخاب كرد.

هرچه لیست مشتریان او رشد می کند ، رابطه آنها با مولوگتا و یکدیگر نیز افزایش می یابد.

رمزی گفت: “همه یکدیگر را دوست دارند و وقتی از روی عشق کارهایی انجام می دهید بهترین کاری را که می توانید انجام می دهید.” “ما به آنجا می رویم و الاغ خود را بازی می کنیم و او ارزش ما را می داند و ارزش ما را می داند و برای ما می جنگد.”

در طول فصل 2019 ، هنگامی که تام کاولین مدیر عامل وقت جکسون ، جکسونویل ، از رمزی به دلیل عدم حضور در آموزش داوطلبانه انتقاد کرد ، مولوگتا در توئیتر خود نوشت که رمزی در حال گذراندن وقت با خانواده اش در نشویل ، تنسی است و جگوارها آنها قبلا می دانستند سایر مشتریان او نیز در شبکه های اجتماعی مداخله کردند.

در ماه اکتبر ، هنگامی که ران ریورا ، مربی واشنگتن تهدید کرد که مدافع ذخیره ، دواین هاسکینز را تهدید می کند ، مولوگتا در توئیتر از مشتری خود دفاع کرد و گفت: کمبودهای تیم نباید فقط به هاسکینز باشد.

مولوژتا ، که با همسر و سه پسرش در آستین زندگی می کند ، گفت: “ما همیشه از ما حمایت خواهیم کرد.” “ما هرگز سعی نمی کنیم همه چیز را با هم مخلوط کنیم ، اما اگر در مورد یکی از پسران ما نظر عمومی دهید ، ما مطابق آن پاسخ خواهیم داد.”

Tians Baney Kenny Vaccaro ، چپ ، و Cardinals ، ایمنی بودا بیکر ، سمت راست ، عامل پهلو.  دیوید مولوگتا

Tians Baney Kenny Vaccaro ، چپ ، و Cardinals ، ایمنی بودا بیکر ، سمت راست ، عامل پهلو. دیوید مولوگتا

(با احترام از David Mulugeta)

هر خارج از فصل ، مولوگتا و مشتریانش در کنار خانواده هایشان آموزش می بینند ، فیلم می بینند و کباب می کنند. او در عروسی های مشتریان شرکت کرده و همچنین پدرخوانده برخی از فرزندان آنها و بالعکس است.

علاوه بر این ، او از انجام مکالمات دشوار نمی ترسد.

مولوژتا گفت: “این پسران از زمان بازی در دبیرستان همیشه بهترین بوده اند و احتمالاً مردم آنچه را می خواستند بشنوند به آنها گفته اند.” “اما من می خواهم که آنها بزرگ شوند و از عهده مسئولیت های خود برآیند و من در بزرگسال شدن خوب سرمایه گذاری می کنم.

“من فکر می کنم وقتی پسران جوان وارد می شوند و آن را می بینند ، آنها می خواهند بخشی از آن باشند.”

رمزی و جیمز ، بازیکنان سابق فلوریدا ، به Seminoles اجازه دادند Cam Akers را به رادار Mulugeta بازگرداند.

آکرز ، دور دوم برای برج حمل ، گفت: “همه زیر چتر ما مانند یک خانواده هستند” و او در تجارت است.

مولوگتا به بازیکنانی که با شرایط قرارداد روبرو هستند آرامش و صبر می دهد. تابستان گذشته ، ظرف 16 روز ، او با Baker ، Watson و Ramsey قرارداد بست ، به طور بالقوه ارزش 320 میلیون دلار.

وی گفت: “به هر خود توجه كنید ، از هر T عبور كنید” و هیچ مبلغی روی میز نگذارید.

::

مولوگتا نه تنها برای مشتری های خود ، بلکه برای مأموران جوان سیاه پوست نیز به آینده چشم دوخته است.

مولوژتا گفت: “بسیاری از اوقات این افراد فرصت پیدا نمی كنند ، نه به این دلیل كه مهارت چندانی ندارند ، بلكه به دلیل اینكه در آن محافل با افرادی كه تصمیم می گیرند حركت نمی كنند.”

در سال 2016 ، با Trevon Smith که در سال سوم تحصیلات خود در رشته حقوق در جورجیا بود ، ملاقات کرد. مولوگتا ابتدا به اسمیت در ورزشکاران دوره کارآموزی داد و آنها با هم در ارتباط بودند ، مولوژتا به اسمیت گفت که وقتی قدرت استخدام را به دست آورد ، او را تمام وقت می آورد.

در سال 2019 ، مولوگتا به قول خود عمل کرد. او همچنین آندره اودوم ، عامل جوان سیاه پوست دیگر را نیز استخدام كرد.

اودم 34 ساله گفت: “او واقعاً معتبر است.” “او واقعی است و احساس می كنم كه ما به همین طریق با هم ارتباط داریم.”

اسمیت گفت که مولوگتا برای درک بهتر تجارت از او راهنمایی کرده و وی را تشویق می کند تا ایده های خود را ارائه دهد. او هنگامی که مولوگتا مذاکرات معاملات رکورد را انجام داد تعجب نکرد.

اسمیت ، 29 ساله ، گفت: “گاهی اوقات مثل جهنم هستی ، این شخص واقعاً دوباره این کار را کرد ،” سپس وقتی به این افراد می رود و به آنها می گوید زندگی آنها برای همیشه تغییر می کند ، خوشبخت ترین است.

“من خوشحالم که در پشت صحنه با او هستم.”

نیکول لین ، نماینده جوان پول ورزش ، که در سال 2019 اولین زن سیاه پوستی بود که 5 نفر برتر در پیش نویس را به نام خود گفت ، حتی با وجود رقبا ، Mulugheta از آنها حمایت می کند.

لین و مولوگتا در Senior Bowl ، یک پیش رویداد سالانه در آلاباما ، دوست شدند. اکنون آنها اغلب در مورد تجارب تجاری خود و مواردی صحبت می کنند که خانواده و دوستان غیر عامل آنها درک نمی کنند. آنها از یکدیگر حمایت می کنند ، حتی اگر یکی از آنها بازیکن دیگری را که به دنبال آن است ، بگیرد.

لین در حالی که لبخند می زد گفت: “من همیشه به او می گویم:” برایت آرزوی موفقیت و موفقیت دارم ، مگر در مواردی که علیه تو استخدام می کنم. ” “پس امیدوارم که بشکنی و بسوزانی.”

“اما در غیر این صورت من بزرگترین تشویق کننده او هستم.”

نویسنده هیات علمی گری کلاین در این داستان سهیم بوده است[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر