[ad_1]

منظره از بالا آن چنان با شکوه است که دیو رابرتز عجله ای برای شروع فرود خود در پایین کوه ندارد.

در حالی که بیشتر بیس بال – از جمله دفتر کار خود – برای فصل 2021 آماده می شوند ، مدیر داجرز وقت اضافی را صرف می کند تا از نور نهایی پیروزی سری جهانی برابر پرتوهای خلیج تامپا ، که 31- پایان یافت ، لذت ببرد. قهرمانی فصلی سازمان خشکسالی.

رابرتز روز پنجشنبه در یک مصاحبه ویدیویی گفت: “من فکر می کنم پیشرفت من درست پس از ضبط آخرین نسخه شادی و هیجان بود و سپس آرام شد.” “این یک هفته خوب به طول انجامید و بعد فکر می کنم شادی شروع به فیلتر شدن کرد ، بنابراین من هنوز در اوج هستم و در یک حالت خوشحال هستم.

“با فکر کردن در مورد سال 2021 و اینکه چگونه تیم را جمع می کنیم و با بازیکنان ارتباط برقرار می کنیم ، اکنون این اتفاق می افتد. اما برای من شخصاً فکر می کنم بعد از تعطیلات رشد بیشتری داشته باشد. “

این صعود برای رابرتز و داجرز طولانی و طاقت فرسا بود ، که از سال 2013 تا 2019 هفت قهرمانی پیاپی در لیگ غرب غرب را به دست آورد ، دو بار به مسابقات جهانی رسیده است – شکست در برابر دزد هوستون آستروس در هفت بازی در سال 2017 و بوستون رد ساکس در پنج بازی در سال 2018 – و پس از پیروزی در رکورد 106 بازی در سال 2019 ، در مرحله اول توسط تیم ملی واشنگتن رد شد.

فصل 60 بازی که همه گیر شده است ، بیشتر از یک ماراتن یک مسابقه دوی سرعت بود ، اما همانطور که تیم ها در پیچ و خم پروتکل های ایمنی و آزمایش COVID-19 روزانه حرکت می کردند و Dodgers که بیشتر ترجیح داده می شود بیشتر ماه اکتبر را سپری می کنند ، به همان اندازه طاقت فرسا بود. در آرلینگتون ، تگزاس ، جایی که او سه دور آخر پلی آف را بازی کرد.

وقتی سرانجام داجرها جایزه کمیساری را بلند کردند ، انگار سندان از پشت آنها برداشته شده بود.

اندرو فریدمن ، رئیس داگ داگ Badgeball ، در ماه نوامبر به SportsNet LA گفت: “این چیزی است که من مدت زیادی را به فکر آن گذرانده ام ، و من واقعاً کنجکاو بودم که این اختلاف بین لذت و آرامش چگونه خواهد بود. “من ساعتها ، ماهها و سالها بسیاری را به فکر و تعقیب گذراندم.

“اکنون می توانم به این س answerال پاسخ دهم. این 99٪ تسکین ، 1٪ شادی بود. که پس از آن فکر می کنم انگیزه من را برای انجام دوباره این کار ایجاد می کند ، زیرا امیدوارم که بار دوم عکس آن باشد و شادی 99٪. “

رابرتز به دلیل استفاده از آسایش آسای Clayton Kershaw به دلیل تصمیمات شبانه روزی خود به شدت مورد انتقاد قرار گرفت – حرکتی که در بازی 5 سری NL NL 2019 تماشایی بود – کنار گذاشتن استارتر ریچ هیل از یک بازی سری جهانی نیز اوایل و بسیار دشوار اوضاع کنلی یانسن ، زمانی که نزدیکتر به وضوح تلاش می کرد.

پس از آنکه به مدت کافی در کنار خولیو اوریاس ماند تا چپ دست بتواند 9 نتیجه آخر مسابقات قهرمانی NL را نسبت به Atlanta Braves و هفت خروجی آخر مسابقات جهانی را نسبت به پرتوهای خود ثبت کند ، برای روبرتز خوشحال بود که تشریح نکند و در مورد تمام راه حل های شبانه روزی در طول زمستان بحث کنید.

رابرتز گفت: “این یک تغییر خوب است.” “من با اندرو موافقم که این یک آرامش بود تا یک لذت. در پنج سال گذشته ، شما بسیار متمرکز بر روند کار و چگونگی پیشرفت ما بوده اید. هدف نهایی کسب یک قهرمانی است ، و وقتی سرانجام به آن مرحله رسیدید ، مثل این می شوید که: “مرد ، ما این کار را کردیم!”

“اکنون تعادل ، درگیری داخلی ، این است که چقدر می توانید از آن لذت ببرید و برای تمرکز بر سال 2021 این تسکین را تجربه کنید؟” من هنوز وسط هستم بعد از تعطیلات ، من با 2021 برخورد خواهم کرد. “

رابرتز در سال 2004 با بوستون رد ساکس رینگ سری جهانی را به دست آورد ، زمانی که پایه دزدیده شده بازیکن خط میانی پرشتاب در بازی 4 لیگ قهرمانان باعث بازگشت برای نهمین بازی شد و منجر به حذف سه بازی سرخ پوشان بدون کسری شد. نیویورک یانکی

برنده شدن یک رینگ دیگر از سری جهانی در پنجمین فصل حضور خود در داجرز ، رابرتز را به عنوان مدیر عالی لیگ تأیید کرد.

رابرتز گفت: “من اولین کسی هستم که می گویم شما نمی توانید زندگی خود را ادامه دهید و فقط برای کسب نتیجه تمرین کنید ، زیرا من معتقدم کاری که ما به عنوان یک سازمان انجام داده ایم بسیار خاص است.” “اما شما برای به دست آوردن مسابقات قهرمانی در آن حضور دارید ، و همین که این کار را برای شهر و سازمان انجام داده اید ، بسیار معتبر است.”[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر