دیگو روسی مهاجم LAFC به عنوان بهترین بازیکن سال MLS انتخاب شدروز دوشنبه مهاجم LAFC ، دیگو روسی به عنوان جوانترین بازیکن لیگ فوتبال سال انتخاب شد ، جایزه ای که برای اولین بار در این فصل اهدا شد و به عنوان بهترین بازیکن لیگ در 22 سال و کمتر شناخته شد. سال ها.

روسی 22 ساله در این فصل با 14 گل MLS را در گلزنی هدایت کرد و همین کارلوس ولا ، همبازی خود را که فصل گذشته کفش طلایی را برنده شد ، به ثمر رساند. آنها اولین هم تیمی هایی هستند که در فصل های متوالی MLS را در گلزنی هدایت می کنند.

روسی ، که در سال 2018 اولین گل تاریخ LAFC را به ثمر رساند ، در مسابقات آغاز شده (82) ، دقیقه بازی (7 201) رهبر تیم است و برای بیشترین حضور در MLS برابر است (85). او همچنین یکی از سه بازیکن MLS است که در سه فصل متوالی گل های دو رقمی به ثمر رسانده و 42 گل و 20 پاس گل در بازی های لیگ به ثمر رسانده است ، در حالی که یک گل در پلی آف جام MLS به دست آورده و شش گل نیز در دو بازی اضافه کرده است. در جام اوپن لامار هانت.

راسی سینه کوتاه از برندن آرونسون از فیلادلفیا توسط همسالان ، اعضای باشگاه و رسانه ها به رای گذاشته شد. برایان رودریگز ، هم تیمی LAFC در دور دوم ششم شد. روسی و رودریگز وظیفه بین المللی دارند و در مقدماتی آمریکای جنوبی برای اروگوئه بازی می کنند. آنها در اواخر این هفته به ایالات متحده باز می گردند ، اما چون مجبور به رعایت قرنطینه 10 روزه COVID-19 هستند ، هر دو افتتاحیه پلی آف LAFC برابر سیاتل را در 24 نوامبر از دست خواهند داد.

خوزه سیفونتس هافبک و دیگو پالاسیوس مدافع نیز این بازی را از دست خواهند داد. هر دو هفته گذشته در مسابقات مقدماتی جام جهانی به تیم ملی اکوادور گزارش دادند و از آن زمان مثبت بودند ، دو بازیکن از شش بازیکن اکوادور که در هفته گذشته تست مثبت داشتند. انتظار می رود Cifuentes و Palacios قبل از پیوستن به LAFC در اواخر این ماه ، خود را در اکوادور منزوی کنند.
منبع: paper-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>