[ad_1]

لیگ برتر بیس بال روز چهارشنبه اعلام کرد که رابینسون کانو پس از مثبت بودن در مصرف داروهای تقویت کننده عملکرد ، برای کل فصل 2021 محروم شده است.

کانو ، مرد دوم نیویورک متز ، آزمایش استنوزولول مثبت نشان داد. او حقوق 24 میلیون دلاری خود را برای فصل 2021 از دست می دهد.

این محرومیت 162 بازی طول می کشد زیرا این دومین تخلف است. کانو پس از آزمایش مثبت فوروزماید ، داروی ادرار آور که می تواند به عنوان یک ماده پوشاننده در هنگام استفاده همراه با دارو برای افزایش اثربخشی ، 80 بازی را در سال 2018 ، آخرین سال حضور در Seattle Mariners ، به حالت تعلیق درآورد.

کانو برای این دو محرومیت 35.7 میلیون دلار حقوق از دست داد. سومین تخلف باعث می شود که کانو مجازات مادام العمر MLB را نداشته باشد.

کانو 38 ساله ، هشت بار All-Star ، در فصل 2023 به خدمت گرفته شد. متز پس از فصل 2018 او را به همراه ادوین دیاز نزدیک ترش ، در مرحله انتقال پتانسیل خارجی بسیار تبلیغاتی Jared Kellenick در تجارت ، از سیاتل خریداری کرد. این اقدام برای برودی ون واگننن ، كه هفته ها بعد از خدمت به عنوان نماینده كانو ، به عنوان مدیر كل جدید متس استخدام شد ، اولین تجربه كاری را نشان می دهد.

متز در سال 2019 در لیگ ملی شرق سوم شد ، و پس از آن در سال گذشته مساوی بود. پس از اینکه مالک جدید استفان کوهن خرید خود را از Mets در این ماه نهایی کرد ، ون واگن اخراج شد.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر