[ad_1]

در میان تغییراتی که باعث تقویت و جوان سازی لیست لیکرز شد ، راب پلینکا در طی همه گیر شدن به تماشای Netflix می پرداخت. برای بیشتر ما پخش جریانی سرگرم کننده است. برای مدیر کل و معاون رئیس بسکتبال لیکرز ، تماشای مینی سریال Queen’s Gambit شباهت خوبی به رویکرد او در آزادی آژانس در این فصل کوچک شده NBA بود.

وی گفت: “من نمی دانم کسی این نمایش را تماشا کرده است.” و ما حرکات مختلف شطرنجی خود را ارائه داده ایم که می توانیم انجام دهیم و شما هرگز دقیقاً نمی دانید که چگونه بازی انجام می شود.

“من فکر می کنم اگر این نمایش را از Netflix تماشا کنید ، پیچیدگی های شطرنج و نحوه یادگیری تابلو را می بینید ، اما در حالی که بازی را انجام می دهید ، نمی دانید که چگونه پیش خواهد رفت.”

Pelinka در بازی مدیریت لیست خارج از فصل پیروز شد ، لیکرز را جوان تر و خشن تر کرد – البته کمی کوچکتر – در حالی که لبران جیمز را برای تمدید قرارداد تا 23-2222 و آنتونی دیویس را برای یک قرارداد حداکثر پنج ساله در 25-2024 تأمین کرد. Pelinka روز جمعه در یک وبینار به آنها اصرار کرد: “دو ستون ، دو کاپیتان ، دو تک شاخ ما.” “او قادر است بازیکنان جوانی را پیدا کند که اکنون می توانند برنده شوند و همچنین مشعل را با AD حمل کند و با سن خود رتبه بندی کند.

قبل از فصل گذشته ، به نظر می رسید که Pelinka نمی تواند کار درستی انجام دهد. او نتوانست كاوهی لئونارد را به عنوان یك بازیکن آزاد در تابستان 2019 جذب كند. او نتوانست مونتی ویلیامز یا تایرون لو را به عنوان مربیگری به عهده بگیرد و مجبور شد دویت هوارد را كه ظاهراً رنگ و رو رفته بود ، به خطر بیندازد ، پس از آنكه دیماركوس كوزینز دچار پارگی ACL شد. لیکرز برای خرید دیویس از نیواورلئان آینده خود را به رهن گذاشت و جیمز که از ناحیه کشاله ران آسیب دید ، هیچ تضمینی برای بازپرداخت قمار آنها نداشت.

اکنون ، در پیام گرم و مبهم اولین قهرمانی لیکرز از سال 2010 ، به نظر می رسد ممکن است Pelinka چند اشتباه مرتکب شود. به نظر می رسد Frank Vogel یک انتخاب الهام بخش است که جیمز و دیویس را وادار به سرمایه گذاری در ذهنیت ابتدا در دفاع می کند. وقتی آنها با اشتیاق خرید می کردند ، بقیه پشت سر آنها قرار می گرفتند. دیویس به همراه جیمز به یک اسب تک شاخ دوم تبدیل شد ، قدرتی در هر دو انتهای زمین و تنها رهبر در مرحله پلی آف. ستاد پشتیبانی تحسین برانگیز تقویت شد.

اما ایستادن به معنای عقب افتادن است و Pelinka مجبور بود مهره های خود را به دور صفحه شطرنج حرکت دهد. روز جمعه ، او از هوارد ، راجون رونو ، جاوال مک جی ، دنی گرین و اوری بردلی برای کمک به تیم تشکر کرد ، و گفت آنها “برای همیشه در تاریخ این حق رای دادن ثبت خواهند شد” ، اما از دست دادن آنها قیمت مناسبی در برنامه او بود نه تنها برای تکرار ، بلکه برای ایجاد سلطه برای سالهای آینده.

پلینکا برای افزودن غرغر مورد نظر وی و ووگل ، مرد بزرگ Montresal Harel ، مرد ششم سال NBA ، دور از کلیپرز را به خدمت گرفت و برای نگهبان دنیس شرودر ، نایب قهرمان ششم تجارت کرد. شرودر 27 ساله است و قادر است به یک حامی بلند مدت و با ثبات تبدیل شود. “من محاسن او را بازی می کنم ، رفتار او را دوست دارم. جنبه ناخوشایند رقیب او چیزی است که شما از بازی در آن متنفر هستید ، اما وقتی او در تیم شما است عاشق آن هستید. من از این موضوع هیجان زده هستم. “

“او یکی از سریعترین بازیکنان لیگ است و ما سال گذشته یک تیم سریع عالی بودیم ، بنابراین من فکر می کنم او فقط آنچه را که ما در این زمینه انجام می دهیم اضافه خواهد کرد. من همیشه آن را سرعت نامیده ام. احتمالاً تعداد کمی از مربیان لیگ هستند که طرفداران بازی او نسبت به من بزرگتر باشند. “

اینها نمایش های درخشان دریاچه نیستند. اخلاق کاری آنها سطل های بیشتر برای ناهار است تا یک ناهار مجلل با هزینه. گرسنگی و انرژی تازه واردان باید به خوبی جا بیفتد.

پلینکا گفت: “من فکر می کنم فرانک وگل و کادر مربیگری او به صراحت گفته اند که هویت این تیم به دفاع و فقط بازی بسکتبال شکننده و سرسخت متمرکز است.” “وقتی شما افراد با استعدادی مانند لبرون و AD را داشته باشید ، همه چیز در حمله به خودی خود پیش می رود.

“به بچه هایی که اضافه کردیم نگاه کنید: شرودر فکر می کند او یک مدافع پیت بول است. Montresle Harel یکی از سرسخت ترین بازیکنان NBA است ، فقط به روشی که هر شب آن را می پوشد. من فکر می کنم مارک گاسول ، [the 2013] بازیکن دفاعی سال که یکی از بازیکنانی است که دارای بالاترین ضریب هوشی در بازی امروز است و سپس وسلی متیوز که موفق به برجستگی می شود. “

لیکرز ممکن است خط دفاعی هارل را بیش از حد ارزیابی کند اما این احتمال نیز وجود دارد که بدون نیاز به پنهان شدن در پشت ناکامی های دفاعی هم تیمی هایش و با داشتن مدافعان بهتر در اطراف خود ، بتواند بازی خود را بالا ببرد. نفوذ رهبری قدرتمند و درخشش نه چندان دور حلقه قهرمانی می تواند برای او و موقعیت های دوم لیکرز شگفتی ایجاد کند.

“من فکر می کنم که این یک تیم حول هویت چگونگی تمرین کادر مربیگری می سازد. و این با دفاع و ضریب هوشی و قدرت بالایی بسکتبال است و ما اینگونه ساختیم. ” “این رشته ها و این مضامین می توانند از طریق حق رای دادن عبور کنند و می توانند ادامه پیدا کنند ، زیرا این فقط قسمت طبیعی ورزش است که بازیکنان می آیند و می روند ، اما اگر این هویت را در اینکه کی هستید و چگونه بازی می کنید ، داشته باشید. این کاری است که این تیم در حال حاضر انجام می دهد. “

استاد بزرگ ، بالاترین عنوان قابل دستیابی در شطرنج ، در زندگی نامه Pelinka نیست. یکی دو قهرمانی دیگر ، بسکتبال معادل آن افتخار را به آن اضافه می کند.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر