[ad_1]

این توصیفات متنوع بود ، بازیکنان و مربیان رمس این هفته كایلر موری ، كاربلك آریزونا كاردینالز را با یك پرنده كاریكاتوری سریع و قهرمان سابق بوكس ​​مقایسه كردند و دارای مجموعه ای از مهارت ها بود كه او را به نسل بعدی راسل ویلسون تبدیل می كند.

توافق جهانی در مورد یک چیز وجود داشت: کنترل موری کلید Aries (7-4) خواهد بود هنگامی که آنها یکشنبه با Cardinals (6-5) در یک بازی مهم NFC West در استادیوم State Farm در Glendale ، Ariz بازی کنند.

موری ، اولین انتخاب در پیش نویس 2019 ، از فصل تازه کارش به طور چشمگیری بهبود یافته است. او با 19 رهگیری برای 19 تاچ داون رفت. او همچنین برای 650 یارد و 10 تاچ داون عجله کرد.

جان جانسون ، مدافع رمز گفت: “او مانند یک بازیکن کاملا متفاوت است.”

موری 5 فوت ، 207 پوندی – بازیکن سابق خارجی که نهمین بازیکن انتخاب شده در پروژه آماتور MLB 2018 بود – مستقیماً به سمت میزبان می رود ، که شامل چهار بار انتخاب Pro Bowl توسط DeAndre Hopkins ، سالن آینده Famer است. اتفاقاً لری فیتزجرالد و کریستین کرک.

اما توانایی دویدن موری او را متمایز می کند. با سرعت پویا به پهلو و مستقیم جلو می رود. مرحله آن طولانی نیست و همین امر انتخاب زاویه را دشوار می کند.

جانسون گفت: “او مانند یک دونده جاده ای است.” “به نظر نمی رسد که زمین زیادی را تحت پوشش قرار دهد ، اما به این دلیل است که مراحل زیادی را طی می کند.

“من فکر می کنم به عنوان یک مدافع باید به این زبان بدن پاسخ دهید. نمی توانید قدم های طولانی آنجا فرار کنید و فکر کنید از عهده این پسر برمی آیید. باید آنجا بدوید ، پاهایتان را بشکنید ، قدم خود را کوتاه کنید و برای کنار آمدن با آن به تعادل برسید. “

فصل گذشته ، برج حمل 6 بار موری را با برتری 34 بر 7 در استادیوم ایالتی فارم اخراج کرد. چهار هفته بعد ، آنها او را در پیروزی 34-21 در کولوسئوم نگه داشتند.

موری اکنون وظیفه محکم تری در سیستم مربی کلیف کینگزبری دارد. کاردینالز از نظر تخلف با میانگین 403.3 یارد در هر بازی در رده دوم NFL قرار گرفت.

کینگزبری گفت: “او بسیاری از نمایش های منفی را که باعث شد سال گذشته مانع تلاش برای انجام کارهای بیش از حد یا ندانستن زمان پایان مهمانی شد و از شر آن خلاص شد و از این کیف ها جلوگیری کرد ، از بین برد.”

کایلر موری ، بازیکن خط حمله آریزونا کاردینالز ، از مدافع دفاعی نیوانگلند پاتریوت ، کایل داگر دور شد

کیلر موری ، مهاجم مدافع آریزونا کاردینالز در تاریخ 29 نوامبر از کایل داگر ، مدافع میهن پرستان نیوانگلند استعفا داد

(چارلز کروپا / آسوشیتدپرس)

توانایی موری در “لغزش” و جلوگیری از شلیک به بدن او ، مربی رامز ، شان مک وی ، قهرمان بوکس را به یاد فلوید می ودر جونیور می اندازد.

مک وی گفت: “بعضی از دویدن هایی که او علیه بازیکنان All-Pro انجام می دهد را می بینید و می دوید و از هم جدا می شود.” “گاهی نگاه می کنی و می گویی ، خدایا ، این یک شوخی است ، مرد.” نمی توانم باور کنم که باید از دفاع از این مرد دست بکشیم. “

هارون دونالد ، فرمانده دفاعی رامس و براندون استالی ، هماهنگ کننده دفاعی گفتند که مقایسه موری با ویلسون ، یک حرفه ای سال نهم ، تا اینجا ادامه دارد.

دونالد گفت: “موری احتمالاً کمی دیوانه است.”

ویلسون با 5-11 215 پوند بزرگتر است ، موری سریعتر.

استالی گفت: “این اختلافات احتمالاً در تجهیزات كلیر است كه كایلر در اختیار دارد.” “اما جایی که آنها یکسان باشند ، هیچ وقت تمام نمی شود. … در آن شرایطی که باید سوم ، پایین قرمز باشید [zone]، دو دقیقه به یک بازی و نیم گذشته ، این بچه ها واقعاً بازی را تحویل می گیرند. “

قوچ ها از 23 تا 16 نوامبر تا 15 نوامبر در یک پیروزی ویلسون را کنترل کردند. آنها در دفاع کامل دوم NFL ، در دفاع پاس سوم و در دفاع سریع چهارم شدند.

کاردینال ها در چهار بازی اخیر خود 1-3 به سود خود به پایان می رسند و پیروزی تنها در آخرین پاس 43 متری از موری به هاپکینز برای شکست دادن لوایح بوفالو است.

روز یکشنبه ، موری با باخت 20 بر 17 به نیو انگلند پاتریوتس ، 170 یارد را با یک شکست پشت سر گذاشت. برای اولین بار در این فصل ، موری برای یک تاچ داون اقدام نکرد و فقط برای بار سوم برای یک بار عجله ندارد.

اما قوچها انتظار دارند که او گزاف گویی کند.

آیا استالی جاسوسی را در مورد موری ، مدافع برای نظارت بر هر حرکت خود در نظر می گیرد؟

استالی گفت: “او سریعتر از تعداد زیادی از جاسوسی است که می توانید در زمین داشته باشید.” “من فکر نمی کنم که در مورد تلاش برای حفظ این مرد احتمالاً در بالای لیست ما باشد ، زیرا او بسیار نادر است. ورزشکار برای این موقعیت. “[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر