[ad_1]

راشل بولر ون هولبکه در طول دوران بازیگری خود ، که او را به بالای دو سکوی مدال آور المپیک و فینال جام جهانی زنان رساند ، به دو چیز معروف بود: یک سبک بازی جامع که به او لقب “بوئلدوزر” را داد. و … یک کوله پشتی.

کریستی پیرس ، که با تیم ون هولبکه در تیم ملی بازی می کند ، گفت: “او همیشه این کوله پشتی را به همراه داشت و پر از” آنچه اتفاق می افتاد “بود. “اگر کسی به یک حوله یا محافظ اضافی برای محافظت از مفصل لگن احتیاج داشت ، کیف او مانند بود [an] گودال بی پایان

“او همیشه آماده و آماده هر کاری بود.”

این دو ویژگی مشخص – رقابت پذیری و مراقبت از آن – ارزشمند است روی ون هولبک پس از حرفه بازیگری به عنوان پزشک در محل اقامت در بیمارستان Scripps Mercy و در مراکز بهداشتی San Ysidro در Chula Vista ، نقطه داغ در همه گیر COVID-19.

ون هولبكه گفت: “COVID در همه جا وجود دارد و همه را تحت تأثیر قرار می دهد.” “این دیوانه است. مثل هر چیزی که معمولاً می بینید نیست. این یک بیماری وحشتناک است.

“من نمی خواهم بترسم[ful] شخص اما از جهات خاصی می تواند بسیار خطرناک باشد. “

مارتا در وقت استراحت یا کریستین سینکلر ، که خود را برای ضربه کرنر آماده می کند ، نیز خطرناک بود ، اما در برابر هیچ یک از این بازیکنان برجسته شکست خورد و بدترین چیزی که ممکن است اتفاق بیفتد ، دادن گل است

میزان خطر ابتلا به COVID بسیار بیشتر است.

ون هولبكه كه به عنوان يكي از ساكنان پزشك خانواده ، بيماران مبتلا را معالجه مي كند اما در خط مقدم COVID حضور عادي ندارد ، گفت: “من مردم را ديده ام كه ​​مي ميرند.” “من هرگز ندیده ام که آنفولانزا اینگونه مردم را بکشد. این خیلی خیلی بدتر است. “

ون هولبكه اندكي قبل از COVID به Scripps Mercy وارد شد ، سال گذشته از دانشكده پزشكي در دانشگاه سن ديگو فارغ التحصيل شد و حدود 5 ماه قبل از ظهور ويروس در ووهان چين ، اقامت خود را آغاز كرد.

فوتبال با آن لحظه ارتباط زیادی داشت.

مهاجم کانادایی Jonelli Filigno (چپ) و مدافع ایالات متحده Rachel Buhler.

جونلی فیلینو ، مهاجم کانادایی در سمت چپ و راشل بولر ، مدافع ایالات متحده ، در یک بازی نیمه نهایی در لندن در سال 2012 برای توپ جنگیدند.

(پل الیس / گتی ایماژ)

پس از 98 حضور در مسابقات بین المللی و کسب دو مدال طلا در 5 سال اول حضور در تیم ملی ، یک سری مصدومیت های سوزش آور ون هولبکه را به 10 شروع در سه سال آینده محدود کرد. هنگامی که وی برای جام جهانی 2015 توسط تیم محروم شد ، ون هولبکه یک روز قبل از 30 سالگی اعلام بازنشستگی کرد.

رفتن به دانشکده پزشکی بعد از فارغ التحصیلی همیشه یک برنامه بوده است. پزشکی از مدت ها قبل یک تجارت خانوادگی بوده است.

پدر ون هولبكه چهار دهه جراح قلب و عروق بود و پدربزرگ و پدربزرگش پزشكان عمومی بودند. پرستار جوان آنا ، که آموزش پزشکی خود را در دانشگاه سن دیگو در اوایل سال جاری به پایان رساند ، اقامت خود را در پزشکی داخلی در دانشگاه کلرادو از چهار ماه پیش آغاز کرد.

“چیز خاصی وجود دارد که هر روز به طور مستقیم به مردم کمک می کند.”

راشل بولر ون هولبکه

ون هولبکه در خارج از سن دیگو بزرگ شد ، والیبال ، تنیس ، رقص ، حتی کاراته را امتحان کرد ، اما در فوتبال پیشرفت کرد و به او اجازه داد تا راه پدرش دونالد بولر را به استنفورد ببرد. به عنوان دانشجوی پزشکی ، ون هولبکه در حالی که به مدت سه فصل هدایت تیم فوتبال زنان را بر عهده داشت ، در رشته زیست انسانی فارغ التحصیل شد و جوایز علمی متعددی را در سراسر آمریکا به دست آورد.

اما حتی در سفرهای تیم ملی نیز هرگز از کتاب های پزشکی فاصله نگرفت.

پیرس که بیشتر دوران حرفه ای خود را با نام متاهل خود ، رامپون بازی کرده است ، گفت: “او در MCAT تحصیل می کند.” “من همیشه به یاد دارم که او کارت یادداشت داشت زیرا می دانست که وقتی فوتبال تمام می شود ، او می گذرد و می خواهد آماده باشد.”

به عنوان یک ساکن ، ون هولبکه ساعت های طولانی در چندین بخش در Scripps Mercy کار می کند ، که به طبقه کارگر خدمت می کند ، عمدتا در منطقه آمریکای لاتین کمتر از 10 مایل از مرز مکزیک.

راشل بولر ، مدافع ایالات متحده ، سمت چپ ، با هم تیمی خود کریستی رامپون جشن می گیرد.

راشل بولر ، مدافع آمریکایی ، چپ ، پس از گلزنی در یک بازی جام جهانی 2011 برابر کره شمالی ، در کنار هم تیمی خود کریستی رامپونه جشن می گیرد.

(رابرت مایکل / خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ)

“او تحت فشار بسیار واجد شرایط است. در لحظات حساس ، این تخصص او بود. “

کریستی پیرس ، هم تیمی سابق راشل بولر ون هولبکه از USWNT

“آنها در مورد COVID صحبت می کنند ، که جوامع کم برخوردار و جوامع لاتین را تحت تأثیر قرار می دهد. من این را تجربه کردم. ” “اینجا خیلی خیلی واقعی است. ما او را از طریق موج اول می دیدیم و تمام مدت او را می دیدیم. “

پیرس هنگامی که فصل اول فوتبال درجه یک دختر رایلی ، رایلی قطع شد ، پس از مثبت شدن نتیجه آزمایش یک هم تیمی ، ویروس شسته شد و باعث شد تا همه به مدت دو هفته در خانه قرنطینه شوند.

پیرس ، یکی از نویسندگان کتاب همه چیز – تربیت کودکان برای موفقیت در ورزش و زندگی ، در مورد کمک به ورزشکاران نوجوان از طریق رویدادهای چالش برانگیز گفت: “این یک بیماری تغییر دهنده زندگی است.” “هم تیمی خوبی باشید. ماسک خود را بپوشید ، پروتکل درست را بسازید ، خواه به آن اعتقاد داشته باشید یا نه.

“این مربوط به شما نیست ، بلکه مربوط به بقیه است. این چیزی است که راشل برای آن است. او با دیگران ارتباط دارد و باعث می شود افراد اطرافش بهتر و قدرتمندتر شوند. “

پیرس که در میانه دفاع آمریکا با ون هولبکه بازی می کرد ، گفت که مواردی وجود دارد که هم تیمی آنها در آن مهارت دارد ، مانند ارتباطات و تفکر سریع ، که از زمین بازی به بخش مراقبت های ویژه منتقل می شود.

پیرس گفت: “او تحت فشار بسیار ماهر است.” “در لحظات حساس ، این تخصص او بود. او درخشان بود. در هر کاری زیاده روی نکرده و فقط آنچه غرایز او به او گفته ایمان داشته باشی. “

این غرایز اکنون به ون هولبکه می گویند که با افزایش موارد نامرئیف در COVID ، اقدامات احتیاطی بیشتری انجام دهد. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در اوایل ماه جاری گفتند که بیش از 200000 متخصص بهداشت به COVID مبتلا شده اند و بیش از 1330 نفر به دلیل ویروس فوت کرده اند. CDC گفت ، اما این اعداد تقریباً به طور قابل توجهی کمتر هستند. اعداد واقعی می توانند سه برابر بیشتر باشند.
در بیشتر روزها ، او به اسکراب پزشکی خود تغییر نمی دهد ، هرگز بدون ماسک صورت به جایی نمی رود ، به ندرت در خانه غذا می خورد و تعاملات با اقوام نزدیک خارج از کار را محدود می کند. خانواده او – همسر بابی و 2 دختر 1/2 ساله لئونا – از همین قوانین پیروی می کنند.

اگرچه او قبل از ترک بیمارستان تغییر می کند ، به محض اینکه به خانه می رسد ، دستشویی می کند و دوباره تغییر می کند ، و لونا را دور می زند و مستقیم به سمت حمام می رود.

“او حتی وقتی به خانه می رسم نمی تواند مرا بغل کند. ون هولبكه گفت: “نه ، به من دست نزن”. “حالا او این روال را می داند.”

ون هولبكه هنوز كاملاً از فوتبال منصرف نشده است. در حال برنامه ریزی برای یک زمان شادتر وقتی COVID در آینه عقب است ، او در بین 14 بازیکن سابق تیم ملی است که به گروه اکثریت مالکیت آنجل سیتی پیوسته اند ، یک حق امتیاز گسترش NWSL که باید شروع به بازی کند. در سال 2022

راشل بولر ون هولبیکه ، مدافع سابق USWNT اکنون ساکن است.

Rachel Buhler Van Holebecke عضو گروه صاحبان Angel City FC است ، امتیاز شرکت NWSL ، که از سال 2022 شروع به بازی می کند.

(با مجوز از Rachel Buhler Van Holebeke)

“من از زمانی که بازنشسته شدم بسیار روی پزشکی تمرکز کرده ام. اما فوتبال چنین قسمت بزرگی از زندگی من بود و هنوز هم هست “، گفت ون هولبکه. “جالب است که دوباره آن را بخوانید و درگیر شوید و بخشی از چیزی شوید که واقعا عالی است و ورزش زنان را به جلو سوق می دهد.

“هر دو شغل کاملاً باورنکردنی است.”

او برای پیوستن به جولی فودی ، دو بار قهرمان جام جهانی دعوت شد که بازیکنان جنوب کالیفرنیا و شجره نامه تیم ملی را به حمایت از تیم جوان دعوت کرد.

فودی که چهار سال قبل از اینکه ون هولبکه اولین بازی ملی خود را انجام دهد ، بازنشسته شد ، گفت: “ما فکر کردیم که به عنوان یک بازیکن مهم است که بازی را برگردانیم و در بازی سرمایه گذاری کنیم و در آن شرکت کنیم.” وی افزود: “هر گروه از مالكین از این نظر كه فقط می توانند چشم اندازهایی را فراهم كنند كه بسیاری از مالكین از آنها برخوردار نیستند ، باید بازیکن داشته باشند.

راشل بولر ، مدافع آمریکایی ، در جریان مسابقه مقابل چین در مه 2012 توپ را هدایت کرد.

راشل بولر ، مدافع آمریکایی ، در جریان مسابقه مقابل چین در مه 2012 توپ را هدایت کرد.

04.30 درو هالوول / گتی ایماژ

وی افزود: “ما امیدواریم كه این كتابی برای بازیهای نه تنها برای فوتبال ، بلكه سایر ورزشها و همچنین بانوان باشد.

اولین مسابقه برنامه ریزی شده آنجل سیتی هنوز 18 ماه دارد. تا آن زمان ، ون هولبکه امیدوار است که کابوس COVID به پایان برسد و روزهای کاری او شامل به دنیا آوردن نوزادان ، وصله های بریدگی و شکستگی استخوان ها و در آغوش گرفتن دخترش باشد. قبل از دارم دوش میگیرم.

وی گفت: “هر روز چیز خاصی در کمک به مردم وجود دارد.” “وقتی من از بیماران مراقبت می کنم ، تو فکر می کنی ،” خدای من ، اگر پدر من بود “یا” اگر من دختر او باشم “، هر چیز دیگری.

“من مردن را دیده ام. این خیلی غمگین است. “[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر