[ad_1]

در مقابل برخی از ضعیف ترین موارد نقض NFL ، آمار و رتبه بندی بالایی کسب شد.

خط دفاعی قوچ ها برای بزرگترین چالش خود در روز یکشنبه برابر راسل ویلسون ، مهاجم سیاتل سیهاوکس و بالاترین حمله لیگ آماده بود.

گوشه گوشه پر ستاره جالن رمزی گفت: “این همان چیزی است که ما برای آن زندگی می کنیم.”

قوچ ها با بستن Seahawks و بار دیگر با برتری 23-16 NFC West در ورزشگاه SoFi ، نیمه دوم را تسلط دادند.

کرنرب داریوش ویلیامز دو پاس گل دریافت کرد ، لبه لئونارد فلوید سه گل از 6 کیسه حمل داشت و همچنین سلطنت کرد و رمزی تقریباً دریافت کننده ستاره ستاره DK Metcalfe را محروم کرد زیرا Aries به 6-3 بهبود یافت – این برای یک تقسیم بندی خوب است. .

این تفاوت با دستکاری در جنایات عقاب های فیلادلفیا ، غول های نیویورک ، تیم فوتبال واشنگتن و خرس های شیکاگو در پیروزی – و حتی دلفین های میامی در شکست بود.

این مساوی با بیانیه بازی برای هماهنگ کننده دفاع درجه یک براندون استالی و واحدی است که در دفاع کلی و امتیازات در رتبه دوم قرار دارد.

تیم Seahawks به طور متوسط ​​34.3 امتیاز کسب کرد ، اما Rams که در هر بازی 19 امتیاز را پس داده بود ، بیشتر Wilson را خفه کرده و Seahawks (6-3) را به دومین باخت متوالی خود فرستاد.

مربی شان مک وی در مورد خط دفاعی که در نیمه دوم فقط سه امتیاز از دست داد ، گفت: “کار شگفت انگیز”. این هشتمین بار در 9 بازی بود که دفاع رمس در نیمه دوم اجازه سه امتیاز یا کمتر می دهد.

مالکوم براون برای دو ضربه سریع عجله کرد ، و دارل هندرسون برای یکی دیگر از آنها عجله کرد تا منجر به نقض رمس شود ، که وقتی جانباز اندرو ویتورث را از ناحیه زانو آسیب دید ، ضربه ای را متحمل شد.

اما دفاع تفاوت بود.

براون گفت: “این به ما اعتماد به نفس زیادی می دهد ، فقط برای دیدن خلبانان ما ، و ما می توانیم برق را متوقف كنیم.” “این فقط کمی ما را هیجان زده می کند ، باعث آتش سوزی می شود ، به ما تحرک می بخشد ، و ما همیشه فقط می خواهیم این کار را در پشت سر خود انجام دهیم.”

جارد گاف ، بازیکن خط حمله رمز ، از دفاع سیه هاکس دور شد.

جارد گاف ، بازیکن خط دفاع رمز ، در کوارتر دوم روز یکشنبه از خط دفاع Seahawks کنار کشید.

(والی اسکالی / لس آنجلس تایمز)

بازی روز یکشنبه اولین بازی برج حمل بود که پس از باخت 28-17 مقابل دلفین ها در تاریخ 1 نوامبر رخ داد ، شکست برجسته با دو بازدارندگی و دو ناکامی در خط حمله توسط جارد گاف.

گاف در برابر Seahawks موثرتر بود. او 27 پاس از 37 پاس را برای 302 یارد انجام داد. او پاس رهگیری نداشت ، اما در حالی که اخراج شده بود ، ظرف غذا را از دست داد.

براون ، هندرسون و تازه کار کام آکرز برای 99 متری با هم عجله کردند. با این وجود ، برج حمل نمی توانست از خط دفاعی Seahawks که در آخرین پاس در مقابل پاس قرار دارد ، استفاده کند. رمس برای کوارتر سوم یک ضربه محکم به ثمر رساند ، اما در کوارتر چهار محروم شد.

خوشبختانه برای Goff ، دفاع Aries ثابت قدم ماند.

گاف گفت: “شما نمی توانید هر کاری را که انجام داده اند دست کم بگیرید.” “خیلی مهم است که به یک بازیکن خط حمله اعتماد کنی. شما می دانید که نمی خواهید باشید ، می خواهید در این بازی با چهار لمس برنده شوید ، اما لازم نیست هر بار که رانندگی می کنیم امتیاز کسب کنیم.

“ما می توانیم روی کمی محافظت حساب کنیم و این مفید است.”

علاوه بر فلوید ، تازه وارد خارج از نجات غریق ترل لوئیس دو کیسه داشت و مایکل بروکرز دیگری. ویلسون 22 بار از 37 پاس برای 248 یارد ، با دو مهار ، انجام داد.

پیت کارول ، مربی تیم Seahawks ، گفت: “چیزهای بسیار داغی پیش رو داریم ، اما وقتی فرصت خود را داریم ، باید از فوتبال خلاص شویم و عملکرد خوبی هم نداشتیم.” “

پس از آنکه هندرسون و براون و ویلیامز تهدید به رهگیری را در منطقه پایان گرفتند ، قوچ ها در نیمه اول با نتیجه 17-13 پیش افتادند. رمس در سه ماهه سوم با یک رانندگی 88 یاردی که با لمس تک لمسی براون به پایان رسید ، برتری خود را افزایش داد.

سپس دفاع تشدید شد.

فلوید که در یک سری در سه ماهه سوم دو گونی داشت ، در اوایل چهارم یک لحظه چاقو را از دست داد. ویلیامز هنگامی که ویلسون را در حالی که 7:48 مانده بود برد ، درایو دیگر Seahawks را متوقف کرد.

Seahawks در 25 ثانیه مانده به پایان بازی یک ضربه میدان زد ، اما رابرت وودز ، جانشین رامز بهبود یافت و پیروزی را مهر و موم کرد.

این یک پیروزی چشمگیر برای قوچها بود که دوشنبه شب بعد در پنجمین و آخرین سفر خود به ساحل شرقی به مصاف تامپا بی باکانر و تام بردی (7-3) رفت. این یک مسابقه خارج از بخش قبل از مسابقات NFC West برابر San Francisco 49ers (4-6) و Arizona Cardinals (6-3) است.

“قطعاً پیام [is] “ما می توانیم به بازیکن خط حمله برسیم ، می توانیم استرس زیادی را به مهاجم وارد کنیم” ، گفت: فلوید ، که کل کیسه خود را به هفت رساند ، بهترین سطح را برای حرفه خود دارد. “ما مشتاقانه منتظر رفتن به تامپا هستیم و فقط آن را ارتقا می دهیم.”[ad_2]

منبع: paper-news.ir