راهنمای انتخاب مبدل حرارتی آلفالاوال

مبدل حرارتی آلفالاوال

بیشتر مردم این دو فرایند را یکی می دانند حال بهتر است هرکدام را جدا جدا توضیح دهیم. یکی از رایج ترین مشکلات مبدل های حرارتی صفحه ای در چینش موازی، توزیع نامنظم سیال درکانال ها است. لوله ها با استفاده از بسته نرم افزاری لوله یا “پشته لوله” درون سیلندر قرار می گیرند که می تواند دارای صفحات لوله ثابت (به طور ثابت بر روی بدنه باشد) باشد ، یا در مورد Thermex Heat Exchange یک پشته لوله شناور که امکان گسترش بسته های لوله را دارد.

مبدل حرارتی صفحه ای (PHE) از تعدادی ورق یا پلیت (Plate) تشکیل شده اند که به گونه ای روی هم چیده می شوند که فضای بین صفحه ها کانالی بوجود می آورد که مایع یا سیال از درون آن جاری می شود. پوسته و لوله؛ مبدلهای حرارتی Shell و Tube از تعداد زیادی لوله کوچک تشکیل شده است که درون یک پوسته استوانه ای قرار گرفته اند. نوع صفحه؛ مبدلهای حرارتی Plate همانند مبدل حرارتی پوسته و لوله کار می کنند

و به جای لوله ها از یک سری صفحات انباشته استفاده می کنند. در سایت سلام سرما ، داده ها و بها های تضمین گردیده اشکال مبدل حرارتی آلفالاوال با گارانتی اصل جهت برخورداری شما عزیزان از احساس خوب خرید باصرفه و هوشمند ارائه شدهاست.

مبدل حرارتی صفحه ای جوشی آلفالاوال

مبدل حرارتی انواع مختلفی وجود دارد ، سه نوع اصلی که تجهیزات ترمکس را ارائه می دهد. این موسسه دارای اعتبار و شناخته گردیده پیشرو درساخت تولیدات و ارائه چاره های مطلوب در تولید سیستم های انتقال حرارت،تصفیه آب، انتقال و جابجایی سیالات هست. گرما با استفاده از مواد مبدل که وسایل مورد استفاده را جدا می کند ، توسط هدایت انتقال می یابد. روش دیگر مبدل حرارتی در استخر شنا برای گرم کردن آب استخر از آب گرم از دیگ بخار یا مدار آب گرم خورشیدی استفاده می کند.

حتما بخوانید:
خرید و قیمت کرم ضد آفتاب ب ب گارنیر از غرفه زهرا مهران پور

برای اطلاعات بیشتر در مورد هموژنیزه کردن و انواع هموژنایزرها به ادامه مطلب بروید. ما می توانیم برای هر کاربرد، مبدل حرارتی متناسب عرضه کنیم. چرا از ونداد تجهیز خرید کنیم؟ دو فیلتر (فیلتر) و همچنین سخت کننده های خطی (مغناطیسی ، الکترونیکی و .) در هنگام نصب و کار با انواع مبدل های حرارتی صفحه ای ، در صورت عدم نیاز در پروژه فوق ، با خرید مبدل حرارتی ، سفارش خرید این تجهیزات جانبی متناسب با اندازه لوله های ورودی و خروجی نیز نمایش داده می شود.

کندانسور پلیت آلفالاوال

فقط در صورت وم نصب یک گیرنده سخت در مسیر آب مبدلهای حرارتی که قبلاً ذکر شد ، نصب مهره لوله و شیر بر روی کلیه لوله های آب ورودی و خروجی مبدلهای حرارتی به منظور انجام خدمات تمیز کردن دوره ای و اسید. مدل مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاوال مورد نیاز برای شرایط ویژه از روی نوع سیال های درگیر در فرآیند، فشار و دمای دو طرف و دبی سیال مصرفی، از طریق نرم افزار CAS کمپانی آلفالاوال محاسبه شده و در صورت نیاز مشخصات فنی فرآیند با سربرگ Alfa Laval در اختیار قرار می گیرد.

آلفالاول (Alfa Laval) کمپانی سرویس ها فنی و مهندسی سوئدی هست، که بوسیله Oscar Lamm و Gustaf de Laval در سال 1883 احداث شوید. مبدل صفحه ای آلفانوا که مانند مبدل های صفحه ای معمول است با این تفاوت که جوشکاری بین صفحات استیل با آلیاژ استیل انجام می شود و اولین نوع مبدل 100درصد استنلس استیل در دنیاست که علاوه بر تحمل فشار و دمای بالاتر در برابر آلودگی ها و PH آب مقاوم تر است.

حتما بخوانید:
جا مورانت با کودک زرافه ای به نام جا رافه رابطه فوری برقرار می کند

در سال ۱۸۹۰ آلفالاوال اولین سپراتور مداوم جهان را که از تکنولوژی آلفا دیسک بهره میبرد معرفی کرد و همچنین اولین پاستوریزاتور مداوم شیر در این سال معرفی شد.

 

مبدل حرارتی صفحه ای پلیت آلفالاوال

 

Thermex بسته های خنک کننده ترکیبی (یا کولرهای ترکیبی) را طراحی و تهیه می کند که یک کولر آبی کاپشن موتور ، کولر روغن و کولر هوا را شارژ می کند تا در یک واحد واحد کاهش یابد و باعث کاهش نیاز فضای و بهبود بهره وری شود. مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاوال سبک CBH16-25H میتواند برای سیستم های مایع به مایع، بخار به مایع و گاز به مایع آیتم به کار گیری قرار گرفته و نسبت به راندمان عملیاتی بالایی که داراهستند بسیار نادر وسعت بوده و فضای مقداری را اشغال می کند.

مبدل حرارتی صفحه ای پلیت آلفالاوال بسیار محدود نصب کرد به طوری که تنها ۲۰ ٪ از فضای مورد نیاز مبدل های پوسته لوله ای را نیاز دارند. محصولات ما نیاز به تعمیرونگهداری و خدمات وپشتیبانی را به حداقل خواهد رساند و درطول تولید، بیشترین آپتایم را به شما خواهد داد. با سلام خدمت شما دانشجویان عزیز و بزرگوار شما می توانید جزوه طراحی مبدلهای حرارتی ” جناب آقای دکتر جعفر غفوری ” را با کلیک بر روی لینک زیر دانلود کنید. برای دانلود کتاب دانلود حل المسائل طراحی مبدلهای حرارتی مهندسی مکانیک بر روی کلید …