[ad_1]

هم اتاقی های دانشگاه معمولاً ذات تماس نزدیک هستند.

دوریان تامپسون-رابینسون و گرگ دولچیچ یک اتاق نشیمن و آشپزخانه در آپارتمان دو خوابه و دو حمام دارند که از اواخر ماه ژوئن آنها را اشغال کرده اند.

دولیچ قبل از شروع فصل گفت که آنها یکدیگر را تحریک نمی کنند ، هم تیمی های UCLA توافق می کنند که ترموستات را تنظیم کرده و به همان تعداد زباله را بیرون بیاورند.

اما یک اختلاف قابل توجه در روز شنبه ظاهر شد. تامپسون-رابینسون ، مهاجم اصلی تیم Bruins ، به دلیل ردیابی تماس های مربوط به COVID-19 از بازی تیمش مقابل Oregon حذف شد ، در حالی که Dulcic ، با شروع یک محکم بازی ، مجاز به بازی بود.

آنچه ممکن است خودسرانه به نظر برسد به عنوان چرخاندن سکه قبل از شروع باخت 38-35 UCLA ، به گزارش خود بازیکنان تبدیل می شود ، طبق گفته شخصی که با پروتکل های ایمنی تیم آشنا است. در حالی که تامپسون-رابینسون با کسی که آزمایش ویروس کرونا مثبت داشت در تماس نزدیک بود ، اما دولسیچ این ارتباط را نداشت. این واقعیت که آنها با هم زندگی می کردند برای وضعیت آنها در بازی با اردک ها اهمیتی نداشت.

ردیابی تماس شامل سطح دوم نیست ، به این معنی که اگر یک گیرنده گسترده ای که مثبت آزمایش شده است ، یک پشت محافظ را به عنوان یک تماس نزدیک نشان می دهد ، پشت محافظ قرنطینه خواهد شد ، اما خود تماس های نزدیک وجود نخواهد داشت مگر اینکه با مخاطب گیرنده گسترده همپوشانی داشته باشد.

مانند سایر مدارس کنفرانس Pac-12 ، UCLA به بازیکنان خود اعتماد می کند تا ارتباط نزدیک آنها را مشخص کند ، تعریف شده به عنوان 15 دقیقه یا بیشتر تماس در شش فوت شخصی که از نظر ویروس آزمایش شده است. تمرینات و بازیها به حساب نمی آیند زیرا در نتیجه آزمایش روزانه برای انتقال انتقال خطر کم محسوب می شوند.

بازیکنان هر روز صبح تماس نزدیک خود را قبل از اینکه اجازه ورود به مرکز آموزش را داشته باشند ، گزارش می کنند. هر کسی که در تماس نزدیک با فرد آلوده قرار گرفته است ، به دلیل احتمال تاخیر بین عفونت و آزمایش ، باید از آخرین نقطه تماس به مدت 14 روز قرنطینه شود.

بنابراین ، Bruins بدون 9 بازیکن به اردک آمدند ، پس از اینکه دو نفر مثبت بودند و هفت نفر دیگر تماس نزدیک افرادی بودند که مثبت بودند. یکی از نزدیکان تیم که خواست نامش فاش نشود ، زیرا مجاز به افشای علنی نحوه رسیدگی به اوضاع نبود ، گفت که هم اتاقی بازیکنانی که در این تست ها شرکت می کردند ، به دلیل پیگیری از بازی خارج شدند. مخاطب.

دیمیتریک فلتون و گرگ دالچیچ از UCLA روز شنبه مسابقه ای برابر اورگان را جشن می گیرند.

دمتریک فلتون جونیور از UCLA در سمت چپ و Greg Dulcic روز شنبه یک مسابقه حساس مقابل Oregon برگزار می کنند.

(آسوشیتدپرس)

این سیستم به صداقت بازیکنان متکی است ، که باعث می شود آن به اندازه کسانی که گزارش می دهند قابل اعتماد باشد. بازیکنان می توانند در مورد کسانی که با آنها بوده اند دروغ بگویند یا کسی را که با آنها وقت گذرانده اند فاش نکنند تا مطمئن شوند که آنها برای ادامه بازی در دسترس هستند. هم اتاقی ها ممکن است بگویند که حتی بعد از تماشای فیلم بازی به ارزش یک ساعت در حالی که کنار هم روی کاناپه نشسته بودند ، از نظر اجتماعی فاصله داشتند.

مرکز UCLA سام مارازو روز دوشنبه گفت: “من فکر می کنم همه در این تیم تیم را در درجه اول قرار می دهند.” – منظورم مربی است [Chip] کلی دائماً در مورد محافظت از اکوسیستم ما به هر قیمتی صحبت می کند ، بنابراین من فکر نمی کنم کسی در این تیم به اندازه کافی خودخواه باشد که چنین کاری را انجام دهد “و غیر صادق باشد.

طبق گفته یکی از افراد نزدیک به برنامه فوتبال Pac-12 ، تیم ها در حال بررسی تحقیقات برای تأیید اطلاعات ارائه شده توسط بازیکنان نیستند. کلی گفت که او به بازیکنانش اعتماد دارد که دقیقاً ارتباط نزدیک آنها را گزارش کنند.

کلی گفت: “من فکر می کنم بازیکنان ما پیگیری تماس و کل وضعیت COVID را بسیار جدی گرفته اند و من فکر می کنم آنها با کادر پزشکی ما بسیار صریح و صادق بوده اند و من فکر می کنم آنها کار خوبی انجام داده اند.” “

UCLA در میان تیم هایی نیست که تلاش خود را برای ردیابی تماس از طریق برنامه های تلفن همراه یا پوشیدنی هایی که حرکت پخش کننده را ردیابی می کنند ، بهبود بخشیده است. دکتر کریستین بو ، استادیار مرکز اخلاق زیستی و علوم انسانی دانشگاه کلرادو ، گفت که نظارت الکترونیکی معضلات اخلاقی خاص خود را درباره حریم خصوصی ارائه می دهد.

بو گفت: “این س questionsالات مختلفی را ایجاد می کند.” “من فکر می کنم خوب است اگر ما در کنفرانس ها و مدارس برابری داشته باشیم ، اما این روش کل فصل فوتبال در دانشگاه نیست ، بنابراین پیگیری تماس ها فقط این نیست.”

هنوز مشخص نیست که چه تعداد از Bruins ، که در خارج از Oregon بودند ، بازی روز شنبه مقابل Arizona در Rose Bowl را از دست می دهند. کسانی که برای ردیابی تماس با آنها به اردک می رفتند ، باید با Wildcats مخالف باشند ، مگر اینکه ساعت قرنطینه آنها قبل از 14 نوامبر ، دو هفته قبل از بازی شروع شود. بازیکنانی که تست داده اند باید 10 روز یا تا یک بررسی مثبت کاذب در انزوا باشند ، به این معنی که آنها می توانند زودتر از قرنطینه برگردند.

كلی به خبرنگاران گفت: “شما بچه ها می توانید كلمبوس را بازی كنید و تحقیق كنید” ، اما كسی نمی تواند چیزی بگوید مگر اینکه بازیكنی در دسترس باشد یا در دسترس باشد.

UCLA با برگزاری جلسات علنی و توزیع غذا در ظروف برای جمع آوری و جابجایی ، گامهایی را برداشته است تا اطمینان حاصل شود که ردیابی تماس ، مانند سایر مدارس ، گروههای موقعیت را از بین نمی برد. این پروتکل های ایمنی به دمیتریک فلتون جونیور و بریتنی براون کمک کرد تا در برابر اردک ها بازی کنند ، در حالی که سایر دوندگان دونده کاسمیر آلن ، کیگان جونز و مارتل ایربی حذف شدند و آنها را آزار داد.

آلن در روز بازی در توییتی نوشت: “ردیابی تماس یکی از احمقانه ترین مواردی است که من تاکنون شنیده ام.” “اگر 4 تست منفی داشته باشیم [sic] در یک ردیف باید بتوانیم یک دوره بازی کنیم. “

Bruins که به یوجین ، اورگان سفر می کردند ، سوار اتوبوس هایی با ظرفیت محدود به 25 دستگاه شدند. در خدمه چارتر ، صندلی های میانی باز مانده بودند و برخی از ردیف ها فقط یک مسافر داشتند که ظرفیت مسافر را برآورده کنند.

تمام جلسات تیم قبل از ترک دانشگاه به دلیل محدودیت های بهداشتی که چنین تجمعاتی را در اورگان منع می کند برگزار شد. Bruins حتی قبل از سوار شدن به اتوبوس های تیم برای استادیوم Autzen سخنرانی کوتاه معمول خود را از دست دادند.

کوارتر چیس گریفین در غیاب تامپسون-رابینسون بازی فوق العاده ای انجام داد و دالچیچ چهار بار برای 55 یارد و یک ضربه محکم به ثمر رساند.

مقامات اورگان در اعطای امتیاز اخیر به ویروس ، دست دادن Bruins با اردک ها را پس از بازی منع کردند.

“این بیماری خود چیزی است که نمی توانید از روی آن اشتباه کنید [about] و ما آن را هر روز موعظه می کنیم و هر روز زندگی می کنیم و اکنون نیز زندگی می کنیم. ” “اما من فکر می کنم مدرسه ما استثنایی است.”[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر