رمس با یک شوت آماده 0-13 جت شد تا جایی در پلی آف کسب کندبرج حمل با رکورد 9-4 و مکان بعد از فصل در این نزدیکی هست ، برج حمل باید چیزی را از آن احساس خوبی کند.

آنها در NFC West شماره یک هستند. خط دفاعی در لیگ NFL با کمترین حیاط مجاز در هر بازی در رده اول قرار دارد و این تخلف در پنج تیم برتر بردارد.

همه اینها را تیمی بدست آورد که بیش از دو بازی متوالی پیروز نشده است.

در روز یکشنبه ، Aries بهترین شانس را خواهند داشت تا سرانجام یک سری پیروزی گسترده را ترتیب دهند – و یک مکان را در پلی آف کسب کنند – وقتی آنها بدون پیروزی برای جت های نیویورک در ورزشگاه SoFi بازی کنند.

مربی شان مک وی روز دوشنبه گفت: “من فکر نمی کنم زمان بیشتری برای ورود به یک سریال نسبت به ماه دسامبر وجود داشته باشد ، زمانی که شما بازی های مهمی را انجام می دهید و سعی می کنید در ماه ژانویه پیشرفت بیشتری داشته باشید ، بنابراین من فکر می کنم که این مهم است.” در یک کنفرانس ویدیویی با خبرنگاران

برج حمل با پیروزی برابر کاردینالز آریزونا و میهن پرستان نیوانگلند طی یک دوره 5 روزه به میدان می رود. جت ها روز یکشنبه با باخت 40-3 به سیاتل سیهاوکس به 0-13 سقوط کردند.

مک وی گفت که او “بارها و بارها تا زمانی که چهره آبی نداشته باشد” در مورد نیاز به سازگاری صحبت کرده است ، بنابراین بازی روز یکشنبه به قوچ ها فرصتی داد تا قبل از بازی های تقسیم بندی برابر سیاتل و آریزونا ، برخی را نشان دهند.

مک وی گفت: “ما طی چند هفته گذشته نشانه هایی از ثبات را دیده ایم و اکنون بیایید ببینیم آیا می توانیم سومین پیروزی متوالی خود را بدست آوریم.”

در سه فصل قبلی زیر نظر مک وی ، قوچ ها نشان داده اند که توانایی راه راه های طولانی را دارند.

در سال 2017 ، در جریان اولین بازی پلی آف خود از سال 2004 ، Aries مجموعه ای از پیروزی ها را در چهار بازی در فصل میانی جمع آوری کرد.

در فصل بعد ، قوچ ها در هشت بازی اول خود پیروز شدند و همچنین در راه رسیدن به دومین قهرمانی متوالی NFC West و در نهایت حضور در Super Bowl ، در سه بازی سه پیروزی کسب کردند.

فصل گذشته ، قوچ ها در سه بازی اول خود پیروز شدند. اما پس از آن آنها هرگز بیش از دو بازی متوالی پیروز نشدند و 9-7 به پایان رسیدند و جواز حضور در پلی آف را کسب نکردند.

رابرت وودز ، جانشین Broad Rams گفته است که رام ها دیگر جت هایی را که در کل دفاع در رده سی ام و در دفاع و گلزنی در رده سی و یکم هستند ، رد نخواهند کرد.

وی گفت: “ما رتبه بندی آنها را می دانیم ، اما این NFL است.” “هر هفته متفاوت است.”

وودز تجربه بازی در مقابل یک حریف مبارز در پایان فصل را دارد. در سال 2014 ، وودز برای Buffalo Bills بازی کرد ، که وقتی برای بازی در مرحله پلی آف با 2-12 Oakland Raiders بازی می کرد می جنگید.

Raiders با پیروزی 26-24 امید خود را برای پلی آف Bills به پایان رساندند.

وودز گفت: “بنابراین من واقعاً کسی را مسلم نمی دانم.”

کوپر کوپ ، جانشین گسترده وی گفته است “هیچ چیز تغییر نمی کند” هنگام آماده شدن برای بازی با حریف بدون برد.

وی با بیان اینکه “تفاوت تیم های برنده و تیم های باخته به اندازه تیغ نازک است” ، افزود: بازیکنان بزرگ و مربیان بسیار زیادی در این لیگ وجود دارند که یک تیم را مسلم می دانند.

مک وی روز دوشنبه تکرار کرد که به بلوغ تیم خود اعتماد دارد و بازیکنان به دنبال تیم جت نیستند که در 6 دسامبر در یک وقفه طولانی 5 ثانیه به Raiders باخت.

مک وی گفت: “ما همیشه در مورد اهداف موقت شما و سپس اهداف شما صحبت می کنیم.” “حتی برای ما [Monday]، شما می گویید ، “هی ، ما الان در مرحله پلی آف هستیم؟” جواب منفی است

“ما یک فصل برنده را بدست آورده ایم و این خوب و خوب است ، اما این هدف نیست. … چیزهای زیادی وجود دارد که ما هنوز می خواهیم به عنوان یک تیم برای رسیدن به آنها تلاش کنیم ، اما تنها چیزی که می توانیم در این هفته به دست آوریم این است که فرصت ورود به فصل بعد و با بردن دهمین پیروزی خود را بدست آوریم. “

و غیره.


Aries اعلام کرد ، کندال بلانتون ، یکی از اعضای تیم آموزش ، در لیست ذخیره / COVID-19 قرار گرفت. بلانتون در اواسط ماه نوامبر برای مدت کوتاهی در این لیست بود ، اما چند هفته پیش آن را ترک کرد. بلانتون دومین بازیکن تیم تمرینی در هفته گذشته است که در لیست ذخیره / COVID-19 قرار دارد. بازیکن خارج از خط Jachai Polite روز شنبه به این لیست اضافه شد. … بازی Aries در تاریخ 27 دسامبر برابر Seahawks در سیاتل در ساعت 1:25 بعد از ظهر آغاز خواهد شد فاکس (کانال 11) اعلام کرد ، Aries اعلام کرد. پیش از این ، بازی باید از ساعت 1:05 از CBS (کانال 2) شروع می شد. … مک وی گفت قبل از تصمیم گیری در مورد وضعیت خود برای بازی روز یکشنبه ، ترل لوئیس (زانو) در خارج از خانه تحت نظر قرار خواهد گرفت. مک وی گفت که انتظار تغییر در وضعیت بازیکن خط میکا کیاسر (زانو) یا تیلور راپ (زانو) را که در ذخیره مصدومیت باقی مانده اند ، ندارد.
منبع: paper-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>