روز امضای زود هنگام فرصتی برای جشن گرفتن بازیکنان است

[ad_1]

نه ماه پس از بیماری همه گیر COVID-19 ، گروه شاد فوتبالیست های دبیرستانی در کالیفرنیا ، که فصول آنها به تأخیر افتاده و مختل شده است ، سرانجام چهارشنبه وقت دارند تا جشن بگیرند.

این اولین روز برای امضای نامه اولیه ملی است و کسانی که این کار را با عجیب ترین روند استخدام کالج در تاریخ انجام داده اند ، می توانند لحظه لحظه را برای آنچه که هست درک کنند. آنها از زمانی که باعث عدم اطمینان زیاد

زاخاری اسپیرز ، مدافع تیم Loyola High که با واشنگتن امضا خواهد کرد ، گفت: “من واقعاً به خودم افتخار می کنم.”

امسال بازدید رسمی از دانشکده ممنوع شد. مربیان کالج نمی توانند در بهار از محوطه دانشگاه خارج شوند تا با مربیان دبیرستان یا استخدام شوند. هیچ فیلمی در مورد بازیکنان برای سال 2020 وجود ندارد که مربیان ارزیابی کنند. این به بازیکنان و مربیانشان سپرده شد که متقاضیان جذب دانشکده را در مورد توانایی های خود متقاعد کنند ، در حالی که بر روی دانشگاه برای اطمینان از اینکه می توانند قرارداد امضا کنند ، متمرکز شدند.

اسپیرز درباره راز موفقیت خود گفت: “ساعت ها و ساعاتی که من به دنبال یک کار عادی و استفاده از اوقات فراغت خود می گذرانم.”

ده ها بازیکن در سراسر جنوب کالیفرنیا روند جذب را به پایان می رسانند ، اگرچه این به معنای پایان نیست ، زیرا ورزش های دانشگاهی از قبل یک پورتال انتقال دارند که محبوبیت روزافزونی پیدا می کند. حداقل برای یک روز ، بازیکنان و خانواده هایشان می توانند سپاسگزار باشند که این تعهد کلامی رسمی شده است و از کاهش بار مالی زیادی آسودگی کمی دارند.

در حالی که تمرکز بسیاری بر این خواهد بود که کدام مدارس بهترین عملکرد را انجام داده اند و چه افرادی که بیشترین ستاره را در کنار نام خود دارند ، روز امضای امسال در وسط یک بیماری همه گیر را باید تصدیق کرد که مردم راهی برای متقاعد کردن پیدا کرده اند. استخدام کنندگان با دادن فرصتی برای دانشجو و ورزشکار دادن به آنها ، اعتماد به نفس می دهند.

بیایید لحظه ای رویای ساخت NFL را فراموش کنیم. این مربوط به فرصت ایجاد آینده بهتر است و تعهدی بی امان در زمین و خارج از زمین با مشارکت بسیاری از افراد مورد نیاز بود. این نیز فقط آغاز کار است. امضای نامه قصد به این معنی است که این بازیکنان بورسیه تحصیلی در انتظار آنها هستند. اما آنها هنوز کارهایی دارند که باید انجام دهند زیرا افراد زیادی منتظر هستند تا در آینده در دانشگاه با آنها رقابت کنند.

بنابراین من می خواهم تمام صحبت های مربوط به شماره 1 ، رتبه بازیکنان ، رده بندی تیم ها و هر چیز دیوانه کننده ای را که در روز چهارشنبه اتفاق می افتد ، نادیده بگیرم. تمرکز من بر ارزیابی چالش هرکسی است که می خواهد بورسیه دانشگاه را در یک بیماری همه گیر بدست آورد. آنها سزاوار لحظه رضایت خود هستند. در آینده هر اتفاقی بیفتد ، آنها به هدفی بزرگ دست یافته اند. اکنون ادامه دادن به آنها بستگی دارد.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme