رویاهای LaMelo Ball در حال تبدیل شدن به یک پیش نویس احساسی NBA هستند

[ad_1]

لاور بال ، پدرسالار یکی از مشهورترین خانواده های بسکتبال در جنوب ، یک بار افتخار کرد که می تواند مایکل جوردن را در یک بازی یک به یک شکست دهد.

حالا او کسی را می شناسد که می تواند چنین کاری انجام دهد.

LaMelo Ball ، که نام خود را در Chino Hills ، که به افسانه های خود در لیتوانی افزود و مهارت های خود را در استرالیا تقویت کرد ، نام برد ، کار خود را در NBA آغاز می کند ، در شارلوت برای Hornets ، متعلق به اردن بازی می کند.

وی پس از انتخاب گفت: “واقعاً یک نعمت واقعی.” “من حتی کلمات کافی برای گفتن ندارم. الان فقط خوشبختم ، واقعاً “

روز چهارشنبه پس از شنیدن نام او ، Ball پس از شنیدن نام او پس از انتخاب تیم مینه سوتا تیمبرولف ، آنتونی ادواردز №1 و گلدن استیت واریز ، جیمز ویزمن №2 را در اختیار گرفت. او در یک اتاق شلوغ و محاصره شده توسط پدر و مادرش جشن می گیرد.

بال گفت: “من فقط اجازه می دهم كه هم اكنون همه مرا تحت تأثیر قرار دهد.” “… زیبا بود. کل اتاق گریه می کرد. حتی نمی توانستم به شما بگویم که چند نفر هستند. اما وقتی آنها اسم من را صدا کردند ، همه خوشحال و هیجان زده بودند. صحنه زیبایی بود.”

چهارشنبه شب هنگام اجرای پروژه مجازی لیگ ، گریه های زیادی به گوش می رسید و همه گیری همه گیر باعث شد این دسته از تازه کارهای NBA از صحنه عبور نکنند و با کمیسر آدام سیلور دست بدهند و بلافاصله در کانون توجهات وارد لیگ شوند.

در عوض ، بازیکنان با خانواده خود از این لحظه لذت بردند و بازیکنان و والدین آشکارا برای دستیابی به یکی از 60 بازیکن جهان که توسط یک تیم NBA انتخاب شده اند ، گریه می کردند.

هم تیمی Ball به مدت دو سال در Chino Hills ، ستاره USC Onyeka Okongwu ، در حال حاضر در حال مادر شدن است زیرا این زن و شوهر از مرگ برادر بزرگترشان Nnamdi ، که در سال 2014 فوت کرد ، به یاد می آورند و همچنین در Chino Hills شرکت می کند.

کلمه مربوط به شکستگی انگشت پا ، Atlanta Hawks را از استفاده از انتخاب ششم Okongwu ، یکی از بازیکنانی که به طور مداوم مورد ستایش قرار می گیرد ، در طول روند پیش نویس ترساند.

“بدیهی است که اول از همه من می خواهم یک قهرمانی را بدست آورم. این باید هدف همه باشد ، کسب یک قهرمانی که همه می خواهند آن را بدست آورند. ” “من فقط می خواهم بتوانم خودم را بهبود ببخشم ، بهترین باشم ، به سخت کوشی ادامه دهم ، و دارای اخلاق عالی کار باشم.”

آنتونی ادواردز از جورجیا توسط تیم مینه سوتا تیمبرولوز شماره 1 شد.

روز چهارشنبه آنتونی ادواردز از جورجیا توسط مینه سوتا تیمبرولوز در پیش نویس NBA به عنوان شماره 1 انتخاب شد.

(Karen Pulfer Vocht / آسوشیتدپرس)

و بهترین بازیکن بسکتبال کالج فصل گذشته ، اوبی توپین از دیتون ، پس از پایان کار با تیم میزبان خود ، نیویورک نیکس ، در شماره 8 هق هق کرد.

توپین هنگام ذکر لیست خدای خود ، خانواده ، هم تیمی ها و مربیانش ، با اشک گفت: “من بدون آنها اینجا نخواهم بود.”

این پروژه قسمت میانی یک ساندویچ معامله ای است که به اطلاعاتی که می توانند در یکی از وحشی ترین هفته های تاریخ لیگ به بازیکنان بسکتبال اختصاص دهند ، می دهد. همانطور که بازارهای معاملات روز دوشنبه افتتاح می شوند و نمایندگی های رایگان از روز جمعه شروع می شوند ، لیگ با تحریف تغییر شکل می دهد.

بزرگترین خبر هیچ ارتباطی با پیش نویس روز چهارشنبه نداشت ، زیرا کلای تامپسون ، نگهبان Warriors ، در حین تمرین از ناحیه پای راست آسیب دید. تامپسون سالم بود و در بهبودی خود از آسیب دیدگی زانوی راست در فینال NBA 2019 دچار صدای بسیار مثبتی شد.

لبران جیمز از جمله بازیکنانی بود که برای حمایت از آنها توییت کرد.

تامپسون صبح پنجشنبه تحت MRI قرار می گیرد و منابع Warriors امیدوار هستند که بهترین ها را آماده کنند تا خود را برای احتمال خبرهای ناخوشایند آماده کنند.

ارقام کلیدی چرخشی نیز در چارچوب معاملات روز چهارشنبه مبادله شد.

داک ریورز ، در اولین فصل خارج از فصل خود با فیلادلفیا ، با فرستادن جاش ریچاردسون جهانی به دالاس ، یک چهره مشهور را به ست کاری تبدیل کرد و با دالاس تجارت می کرد. کاری با دختر ریورز ، کالی ازدواج کرده است.

فیلادلفیا ، همراه با رئیس جدید بسکتبال ، داریل مورای ، اوایل روز آل هورفورد را به دنی اوکرین ، به لیورتر سابق واگذار کرد.

کلیپرز در یک معامله سه تیمی شرکت داشت که منجر به تیراندازی لندری شامت به بروکلین ، شماره 19 (خلیج سادیک ویلانوا) به دیترویت و لوک کنارد گلزن به لس آنجلس شد. لیکرز که روز یکشنبه دنیس شرودر را عوض کرد ، چاره ای انتخاب نکردند.

گزینه شماره 28 ، که در ابتدا لیکرز مالک آن بود و در معامله استفاده می کرد ، در مینه سوتا به پایان رسید ، که جادن مک دانیلز از واشنگتن را به ارمغان آورد. تیمبرولوز همچنین در این معامله دروازه بان ریکی روبیو را به دست آورد.

هنوز هم در مورد اینکه چه کسی باید اول گرفته شود هنوز تنش وجود داشت ، تیمبروولف ها تا آخرین لحظه قبل از انتخاب ادواردز 1 فوق العاده ورزشکار تماس می گرفتند. او هنگام دریافت خبر با تصاویر مادر بزرگ و مادربزرگش محاصره شد.

ادواردز به مینه سوتا گفت: “ما آماده هستیم تا در اسرع وقت به آنجا برسیم.” “وقتی فقط مادر و مادربزرگم آنجا بودند این احساسات طاقت فرسا بود. منظورم این است که فقط یک رویا به حقیقت پیوست و فقط یک برکت بود. “

قبل از اینکه شارلوت باعث شود Ball او را در ایستگاه بعدی در ادیسه جهانی بسکتبال قرار دهد ، Warriors Wiseman را گرفت ، بازیکنی که در هر دو انتها فرصت تسلط بر سبد را داشت.

“احساس می کنم که این تجربیات قبلی باعث شده است که امروز هستم. بال گفت: “این خیلی آسان است.” “… احساس می کنم می توانم به آنجا بروم و بسکتبال بازی کنم. احساس می کنم برای این کار به دنیا آمده ام. واقعاً جواب من آنجاست. “

شارلوت و مایکل جوردن امیدوارند که او نیز پاسخ دهد.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes