ستون: اگر جارد گاف مدیر بازی 110 میلیون دلاری باشد ، می تواند ارزش زیادی پیدا کند

[ad_1]

این تئوری با هر پاس کوتاه تکمیل شده برنده شد. در آن زمان که برج حمل در وهله اول رسماً بازگشت ، این یک حقیقت مسلم بود.

قوچها نیازی به جارد گاف ندارند که یک حق امتیاز 110 میلیون دلاری باشد. آنها به او نیاز دارند تا گرانترین مدیر بازی در NFL باشد.

در طی 22 ماه از زمانی که نیو انگلیس میهن پرستان آنها را در مسابقات سوپر باول شکست داد ، رم به دنبال راهی برای مدعی شدن دوباره است.

پیروزی 38-28 آنها مقابل کاردینال های آریزونا در روز یکشنبه نزدیکترین زمان کشف مجدد هویت آنها بود.

با هارون دونالد به کوارتر برگشت حریف برخورد می کند. با جالن رمزی که مرگبارترین سلاح تیم دیگر را پوشانده است.

و با دفاع گاف از تخم مرغ.

هفت روز پس از دو پاس رهگیری و باخت باخت در آخرین باخت دوم به سان فرانسیسکو 49ers ، گاف هیچ باختی نداشت.

رابرت وودز ، گوینده تلویزیون ، گفت: “جارد فقط ما را در موقعیتی قرار داد كه پیش برویم.”

گاف 351 یارد را پشت سر گذاشت ، اما این تعداد گمراه کننده بود. با احتیاط زیادی از عملکرد وی برخوردار بود.

جارد گاف ، بازیکن خط حمله رمز مقابل کاردینال آریزونا مارکوس گلدن پرتاب کرد.

جارد گاف ، بازیکن خط حمله رمز در جریان پیروزی قوچ در روز یکشنبه به مارکوس گلدن ، مدافع آریزونا کاردینالز پرتاب کرد.

(راس دی. فرانکلین / آسوشیتدپرس)

طبق آمار NFL Next Gen ، 37 دوره کامل وی به طور متوسط ​​فقط 2.6 یارد فراتر از خط هیاهو در هوا سفر کرد. این کمترین میانگین هر کوارتر در هفته سیزدهم بود.

فقط 47 مورد از تلاش او فقط در شرایطی قرار گرفت که پوششی متراکم به حساب می آید ، عمدتاً وقتی یک مدافع در یک پاس کامل یا ناقص در حیاط گیرنده باشد. درصد 4.3 درصد نیز در طول هفته کمترین بود.

به طور متوسط ​​، او برای اولین بار گیرنده های 5.2 متری را پشت مارکر خود قرار داد ، نشان می داد که او به اندازه دست خود روی پای خود حساب کرده است.

وودز گفت: “من فقط آن را به بازی سازانم می دهم.”

در واقع ، آنچه لازم بود ، بود.

28 امتیازی که توسط کاردینالز به دست آمد بیشترین مجاز را در طول 9 هفته از سوی قوچ ها داشته است ، اما بازی به آن نتیجه ای که نتیجه نشان می دهد نزدیک نبود. بعد از 59 دقیقه از شروع مسابقه ، یک جور چالشهای موفق و موفق موفق شد که توپ رو به بیرون از محوطه جریمه نفوذ کند و توسط Kyler Murray یک گل دیگر برای Dan Arnold به ثمر برساند.

موری بدون اینکه زمین خود را تا آرنولد کاملاً محاسبه کند ، 114 یارد را پشت سر گذاشت. برج حمل نیز آن را به عنوان یک تهدید مداوم مهار کرد و آن را به 15 یارد محدود کرد.

دونالد اخراج دیگری داشت و در نیمه اول دویدن را متوقف کرد و هر دو بازی منجر به یک سه برد شد. رمزی شکارچی DeAndre Hopkins را کاملا خنثی کرد ، که در یک نیمه موفق به پاس نشد.

دفاع با پشتیبانی قابل توجه زمان رام همراه بود: 38 دقیقه 53 ثانیه تا 21:07.

تنها آشوب Aries ، ظروف کرایه اتومبیل در سه ماهه چهارم نسیمبا وبستر بود.

گاف هرگز به انجام بیش از حد نیازی نداشت و مربی شان مک وی با اطمینان از یک تصمیم ثابت برای بازی ، اطمینان حاصل کرد که بازیکن خط حمله راحت است.

بزرگترین دستاورد گاف پاس کامل 22 یاردی به سومین محکم جرالد اورت و 11 پاس از خط 23 حیاط آریس بود.

به همان اندازه که پاس گاف به اورت مهم بود ، زمین بازی چندان طاقت فرسا نبود. اورت در سمت راست میدان کاملاً باز بود ، پنج یا بیست فوت جلوتر از خط جنگ.

اوج این سریال لمس 38 حیاطی دارل هندرسون بود.

آنچه در اجرای گاف کمبود احساسات بود ، او تنوع خود را جبران کرد. او به نه گیرنده پاس داد. پنج گیرنده چهار پاس یا بیشتر گرفتند ، از جمله وودز با 10 ، کوپر کوپ با هشت و اورت با شش.

این نوعی از عملکرد کوارتر نیست که به قرارداد ضبط مربوط باشد. بنابراین 110 میلیون دلار آنچه قبلاً انجام داده اند را خریداری نمی کند ، اما چه کسی به این مهم توجه می کند؟ پول خرج می شود

واقعیت این است که نام گوف تا زمان انقضا معامله مترادف خواهد بود. این بدان معنا نیست که Goff یا Aries باید اجازه دهند این بازی را حکم کند.

غرور باید نه تنها توسط گاف ، بلکه توسط مک وی جذب شود ، که با شهرت به عنوان یک مدافع سلطنتی به لس آنجلس آمده است.

در دوازده بازی در فصل پنجم خود ، کاملاً واضح است که گاف قرار است اشتباه کند. اما فقط به این دلیل که او حق رای دادن نیست ، به این معنی نیست که نمی تواند قهرمان Super Bowl شود. لازم نیست در این تیم برنده بازی باشید. شما باید مطمئن شوید که آنها را گم نمی کنید.

برای خواندن یادداشت اصلی به انگلیسی ، اینجا را کلیک کنید.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes