ستون: خرید آنتونی دیویس نشان می دهد لیکرز معامله واقعی است

[ad_1]

این یک بخشش بود ، یک غوطه وری غیرقابل انکار ، یک سه نفری کاملاً باز.

آنتونی دیویس روز پنجشنبه رسما به لیکرز بازگشت.

البته او این کار را کرد.

یک معامله بزرگ با کمترین تنش انجام شده است ، که همان چیزی که در مورد لیکرز می گوید همانطور که در مورد قهرمانی که تقریباً دو ماه پیش به دست آوردند گفت.

با ورود دنیای اطراف به هرج و مرج ، دریاچه ها نظم را در خانه خود برقرار کردند. آنها دوباره اولین امتیاز مقصد در NBA هستند ، و این نشان می دهد که چگونه دیویس 27 ساله بقیه زندگی جسمی خود را به آنها اختصاص داده است.

آنها با داشتن لیست بهتر در اطراف دیویس و لبرون جیمز ، آنها قرار است در این فصل به عنوان قهرمان تکرار شوند. آنها می توانند در سالهای آینده سلسله ای ایجاد کنند. آنها در موقعیتی قرار دارند که بازیکن آزاد نسل فوق ستاره ، چه صهیون ویلیامسون ، Ja Morant یا شخص دیگری ، را جذب کنند.

لیکرز دوباره لیکر است.

با نگاه به گذشته ، توسعه اجتناب ناپذیر به نظر می رسد. در واقع ، هرگز تضمین نشده است.

به ژوئیه سال گذشته برگردید ، زمانی که لیکرز میزبان یک کنفرانس مطبوعاتی مقدماتی برای دیویس در مرکز آموزش ال سگوندو بود. دیویس در مورد آینده خود پس از فصل آینده پرسیده شد ، در مورد این موضوع صحبت کرد.

دیویس در آن زمان گفت: “وقتی زمان آن سال آینده فرا رسد ، می توانید این سوال را از من بپرسید و ما در مورد آن تجدید نظر خواهیم كرد.”

سخنگوی خویشتندار از ناظران دعوت کرد تا سناریوی فاجعه ای را ارائه دهند که در آن جیمز متلاشی شود ، لیکرز متلاشی شود و دیویس پس از یک فصل آنها را رها کرد و باعث شد که آنها از رهن آینده خود برای خرید آن از نیواورلئان پلیکان پشیمان شوند.

این آزمایش سختی نبود که آنها بتوانند زنده بمانند. صاحب آنها نمی دانست ، مدیرعامل آنها در لیگ محبوبیتی نداشت. آنها نزدیکتر از آن چیزی بودند که می خواستند اعتراف کنند که یک بار دیگر آنها تیمی بودند که نتوانستند با کوین دوراند مخاطب بگیرند.

فکر می کنید هیچ شانسی برای این اتفاق وجود نداشت؟ از کلیپرز بپرسید که آزمایش تغییر حق رای دادن آنها چگونه پیش می رود.

رستاخیز هرگز به سود لیکرز نیامد.

مدیریت که پیوند محکمی با آژانس نمایندگی جیمز و دیویس برقرار کرده است ، پس از جستجوی دردناک جای لوک والتون ، مربی مناسب را در فرانک وگل استخدام کرده است.

دیویس همانطور که انتظار می رفت بازی را تغییر داد. جیمز نه تنها سالم ماند بلکه در فصل 35 ساله جوانتر به نظر می رسید. نه مرگ کوبی برایانت ، نه یک بیماری همه گیر ، و نه اعتراضات علیه نژادپرستی سیستمی که آنها درگیر شدند ، هیچ چیز مانع آنها نمی شود.

فصل غیرمعمول با بازیابی موقعیت معمول او به عنوان تیم امضای لیگ به پایان رسید.

آنها باید در آنجا بمانند.

یک روز پس از آنکه جیمز موافقت کرد قرارداد خود را برای دو سال در فصل 2022-223 تمدید کند ، دیویس روز پنجشنبه معامله 190 میلیون دلاری را به مدت پنج سال پذیرفت و احتمال فسخ زودرس آن پس از سال چهارم بود. قراردادها بعداً در روز رسمی می شوند.

به طور خلاصه ، لیکرز تضمین می کند که جیمز و دیویس را برای سه فصل دیگر در کنار هم داشته باشند. دیویس پس از آن حداقل برای یک فصل دیگر در لیست آنها خواهد بود.

Rob Pelinka ، مدیر کل ، با حضور دو بازیکن اصلی ، در این فصل موفق شده است تمرکز خود را به بقیه بازیکنان اختصاص دهد. لیکرز با مدافع دنیس شرودر و مرکز مارک گاسول معامله کرد. آنها مرکز Montresle Harel را امضا کردند و از وسلی ماتیوس محافظت کردند. آنها بار دیگر محافظان و اعتصاب کنندگان کنتاوید کالدول-پاپا ، مارکیف موریس و جرد دادلی را امضا کردند.

لیکرز فکر می کند بهتر از فصل گذشته است.

ظاهر آنها در سالهای آینده به توانایی جیمز در دفع اثرات سن بستگی خواهد داشت. جیمز در این ماه 36 ساله می شود.

حضور دیویس آنها را آماده دیدار با امکانات می کند.

محتمل ترین سناریو این است که طی سه سال آینده ، دیویس به تدریج مسئولیت هدایت تیم را در اختیار جیمز قرار دهد. دادلی در یک کنفرانس ویدیویی گفت که انتظار دارد دیویس در این فصل برای کسب جایزه MVP لیگ بجنگد.

دیویس همچنین باید یک قسمت مهم از انتقال لیکرز به دوران پس از جیمز باشد ، پیشکسوت قهرمانی که وظیفه دارد مجری بعدی نخبه انتخاب شود.

در طی دو روز ، لیکرز ثبات خود را برای دهه ها حفظ کرد.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes